içime girmeden hamile kalabilir miyim?

beatnikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
18
0
19 mayısta nişanlımla prezervatifle ilişkiye girmeyi denedik ama içime giremedi,sanırım vajinam çok küçük,bi kaç kere denedik ama olmadı.ama o denemelerin hepsi prezervetifleymiydi bilmiyorum.yani olmayabilir de,bi kaç gün sonra da regl oldum.fakat hala çok tedirginim.psikolojik olarak mı yapıyorum bilmiyorum ama,morelim çok kötü...bi kaç gündür sabahları midemde bulantı oluyor ve normalden fazla akıntım var.kan testi yaptırmak istiyorum ama boş yere kuruntu yapıyorsun diyorum kendi kendime.ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.yardımcı olursanız sevinirim

19 mayısta nişanlımla prezervatifle ilişkiye girmeyi denedik ama içime giremedi,sanırım vajinam çok küçük,bi kaç kere denedik ama olmadı.ama o denemelerin hepsi prezervetifleymiydi bilmiyorum.yani olmayabilir de,bi kaç gün sonra da regl oldum.fakat hala çok tedirginim.psikolojik olarak mı yapıyorum bilmiyorum ama,morelim çok kötü...bi kaç gündür sabahları midemde bulantı oluyor ve normalden fazla akıntım var.kan testi yaptırmak istiyorum ama boş yere kuruntu yapıyorsun diyorum kendi kendime.ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.yardımcı olursanız sevinirim

Üzerinden sadece 20gün geçmiş ve bir kaç gün sonra adet olmuşsunuz zaten.
Bulantıların psikolojik olduğunu düşünüyorum.
Bu işlerin sadece girmeyle,denemeyle olmayacağını bilmenizi isterim.
İçinizi rahatlatmak için kan testi yaptırabilirsiniz.

AH AH o kadar kolay olsa keske hamile kalmak hele bi evlen cocuk düüsünmeye basla cok güleceksin bundanda kalınırmı die cooooooooooook zor hamile kalmakkk

adet olmuşsunuzz kalmamışsınızdırrr
ama az lekee şeklindemii buda önemlii eğer koyuıysa herzamanki gibii korkmayınn

cnm benim eleştirmek için demiyorum ama ilk kez ilişkiye giriyorsun tabiki zorlanacaksın girmemesi çok normal.Yani o denemelerin hepsinin prezervatiflemi olduğunu bilmiyecek kadar kendini kaybettiğini sanmıyorum bu sorunun cevabı aslında sende psikolojik olarak şuan kendine baskı uyguluyorsun ama merak etme o kadar basite alma bu bebek işini ortada tam bir ilişki bile olmamışki.Sen genede bu korkudan kurtulmak istiyorsan evlenene kadar sabret derim yoksa her adet döneminde acabalarla işkence yaparsın kendine

ben de psikolojik oldugunu dusunuyorum. içeri girmeden hamile kalınabiliyormus ama hem prezervatif hem de tam ilişki yok bir de adet gormussun ustune bence çok çoooook zor rahat ol !

Pardon ama prezervatıfle olup olmadıĞını nasıl anlamadınız kı hem hamıle kalmak dokunmayla deĞıl ıÇıne yada vajına gırıŞne boŞalmakla oluyor
sız bunlardan bahsetmıyorsunuz ozaman nasıl hamıle olasınız kı....
Psıkolojıktır bÜyÜk ıhtımalle...

X