içimden geldii

E

EU2

Ziyaretçi
Binmediğim Hiç Bir Otobüs Beklemediğim Hiç Bi Durak Kalmadi Bu şehirde Gittikçe Azaliyor Hayat Neyi Erken Yaşadiysam Hep Ona Geç Kaliyorum,sana Göçüorum Her Sonbahar Yollarin çikmiyor Aşkima Unuttuğun Yağmurlarin Adiysa Aklimda Seni Içimden Terk Ediyorum..
Susmaktan Yoruldum Kuşlar Ve şarkilar Bu şehri Terkedeli Efkari Demliyorum Gözlerimden Yaşlarimi Yanağima Varmadan öldürüyorum Tam Sancağindan Yaraliyorum Kendimi Alnini Yüreğime Dayadiğim Güne Bakip Seni Içimden Terkediyorum..
Ne Unutucak Kadar Nefret Ettim Ne Hatirlicak Kadar Sevdim Yikik Bir Duvar Kadar Bile Pişman Değilsin Biliyorum Beni Hep Bulmamak Için Aradin Yanilgimdin Yandiğimdim Yangindin Sensizliğe Yenilmek Sanaa Yenilmekten Zor Olsada Ardinda Bir Sürü Belkiler Birakarak Seni Içimden Terkediyorum,şimdi Içimizde öldürülücek Bir Ani Bile Bulamayan Iki Yarim Kaldik Tamamlayamadik Bizi Elimden Tutmadin Yalnizliğimin Saçlarimida Uzaklarinaa Gömdün Içimin Mavisi Senin Okyanusudandi Al Geri Veriyorum Kilitleri Hep Yanliş Kapilara Vurdun Devrilmiş Vagonlara Dönerken Gözlerim Sana Bensizliği Terkediyorum.. Yarime Uzanmayan Bütün Dallarim Kirilsin Demiştin Aşk Içinde Doğmuşsa Nereye Kaçabilirdin?ne Tuhaf Dimi Içimi Acitanda Sendin Acimi Dindirecek Olanda Ya öldür Beni Dedim Yada Git Benden Içi Bulanik Bir Sevdanin Ucunda Sei Kaybettim..
Aldirmadin Aldirmalarima Bir Gecede Yakip Yarini şafaklara Sattin Ihanetini Külümü Basanlar Bile Utandi Yaptiğindan, Işte Soluk Bir ömrün Son Nefesi Benden Içimden Terkediyorummm..
Susma Hani Aşk Insani Zaten Vururdu Susma Hani Yillar Aşka çare Olurdu Söyle Yillarmi Daha Hizli Bir Kurşunmu Böyle Sensiz Hergün Biraz Daha Yok Oluşummu?

X