İçim rahat değil

Herkese merhaba arkadaşlar kaç gündür içimi kemiren bir konu var düzenli olarak lazere gidiyorum ve yaza doğru da tüp bebeğe başlama gibi bir durumum var bu yüzden seanslarımı hemen bitirip sonuç almak istiyorum ve gittiğim merkezim de düzenli gelmemi tavsiye ediyor 2 hafta sonraya lazer seansıma gitmem lazım ama ramazana denk geldiği için bu ayı es geçip orucumu düzenli tutmak istiyorum bi yandan iki ay aksamış olacağı için lazer yarım kalacak bide tüp bebeğe başlarsak zaten sonuç alamadan lazeri bırakmak zorunda kalacağım bunca zaman gittiğim düzen boşuna olmuş olacak kafam çok karışık hiç içime sinmiyor lazere gidicek olmak 11 ayın sultanı ramazanı hakkını vererek yaşamak istiyorum sizce ne yapmalıyım ?( tüm vücut gidiyorum ve 24 suya dokunulmadığı için namazlarım aksayacağı için içim rahat değil ) belki bilmeyenler için belirtmek istedim
Lazer ile orucun baglantisini anlamadim? Ayrica duzenli gidilmesi gereken birseyi duzenli yapmazsan, verim alamazsin, alamadigin gibi de bu sefer bunu yapana suc atarsin. O yuzden tabi ki de git.

X