İçim rahat değil

Arayip hemen bayram sonrasina aktarin. 2 ay gecmemis olur boylece

Bende yeni başladım lazere hatta daha dün gittim ilk seana ama suyla ilgili hiçbir uyarıda bulunmadı burada görünce şaşırdım. Bir dahaki gittiğimde sorayım bari.
Bu arada bana da gittiğim yer düzenli gitmenin verimli sonuç almak için çok önemli olduğunu söyledi. Düzensiz gidildiğinde çokta verim alınmıyormuş baştan uyarmıştı. Zaten ileride tüp bebek planınızda varmış bence aksatmayın.
Bu arada bir şey soracağım lazere gidenler için; lazer öncesi kılları jilet ile aldığımızda tamamen sıfırlanması mı gerekiyor? Ben bugün fark ettim general bölgede tamamen alamadığım yerler kalmış. İlk defa yaptığım çok zor olmuştu o kılları almak. O sorun yaratıyor mu?

24 saat su değmemesi pipetle su falan ne alaka yahu 2 saat girme duşa, girersen de keselenme peelinglenme çık bişey olmaz 24 saat ne demek. Tuvalete de giremezsin o zaman. Oruçla namazla lazerin hiç bir alakasını kuramadım

Bekarken koltuk altı ve bacaklarıma yaptırmıştım. Onlar geri gelmedi. Yaptırdıktan 2-3 yıl sonra evlenip çocuk sahibi oldum. Ama bıyık çene bölgesine yaptırırken ikinci gebeliğim başladı, ara atışa hiç gidemedim. Onlar tekrar çıktı. Şimdi yüzüm için gidiyorum yeniden. Artık bünye meselesi mi, bölge önemli mi, ara vermek fark eder mi bilemiyorum… Konuya gelince bana birkaç saat su değmesin dediler sadece. Diode lazer cihazı benimki. Ama yukarıda yazmışlar, oruçluyken bikini bölgesinin görülmesi nasıl olur bilemedim. Orucu bozmaz ama caiz midir soruşturun isterseniz

Onun için oruçlu değilken normal zamanda da caiz değil diyorlar ama bilemiyorum. Bu arada lazer tüyleri yüzde artırıyor dediler diye ben cesaret edemedim bıyık bölgesinde ihtiyacım var ama iğneli epilasyona mi gitsem diye düşünüyorum

Canım lazer oruç tutmana mani değil 24 saat suya sokmamayı da şu şekilde söylüyor sıcak su olmaması gerekiyor vücudunun dayanabildiği en soğuk su olması lazım normal bir abdest alırken bir sıkıntı olmaz zaten elini yüzün ayakların kolun en fazla boy abdesti alacaksan da dediğim gibi vücudun dayanabileceği en soğuk su sıkıntı yapmıyor

Kizlar sizin başınıza gelmemiş olabilir. Ama ben çok yakinimdan biliyorum su degmemesi gerekiyor.hatta bir seferinde kollarına şu değdirmişti kırmızı Pütür Pütür kabardı..

Kizlar sizin başınıza gelmemiş olabilir. Ama ben çok yakinimdan biliyorum su degmemesi gerekiyor.hatta bir seferinde kollarına şu değdirmişti kırmızı Pütür Pütür kabardı..
Evet benimde bi yakınımın lazerden bir saat sonra su değdirdiği yerde kabarcıklar oluşmuş bende dikkat ediyorum o yüzden

İğneli çok zor diyorlar onu bende düşündüm ama korktum sonra

mahrem yer görüneceği için orucu bozar mı bozmaz mı o konuda içim rahat değil

Kalan yerleri zaten yapan kişi kontrol ediyor şayet kaldıysa alıyor ben hiç bırakmadım tamamen aldım ama kız kontrol etti yine de her seferinde

İğneli epilasyon seyrekler için değil mi tek tük şeklinde… diode cihaz yüz için en iyisi deniyor. Benimki öyle ve memnunum.

İğneli epilasyon seyrekler için değil mi tek tük şeklinde… diode cihaz yüz için en iyisi deniyor. Benimki öyle ve memnunum.
İğneliyi istersen yapıyolar seyrek olmasına gerek yok ama çok zor dedi bana yapan kız iz bırakıyor dedi o izler nasıl geçiyor acaba

Teyemmum icin lazer gecerli sebep degil

Bu lazer meselesinin kesin sonuç veren bir matematiği yok kişinin hormonlarına ve alete vücudunun verdiği Cevaba göre değişkenlik gösteriyor,bende tüp bebek denemiş biri olarak lazerle bitirdiğim tüylerim geri çıktı o yüzden şu süreçte eğer oruç tutuyor isen ona odaklan tüp bebek sürecinden sonra da kaldığın yerden devam edersin

Ben 9 yıl önce gittim lazere. Ama malesef doğumdan sonra tekrar çıktı. Umarım siz güzel sonuç alırsınız. Lazer oruca engel değil demişler ama özel bolgeni hem cinsinde görmesi iyi değil diye biliyorum. Araştırmak lazim

Ben çayı bile pipetle içiyorum suya değince iyi olmuyor diyorlar çoğunluk bir sıkıntı yaşamadınız mı gerçekten
Hahaha gerçek mi bu lazer yapılıp duş alınir ben 24 saat suya dokunmama duymadım ayrıca ramazan boyunca sanki kaç sefer gideceksin ki

Hahaha gerçek mi bu lazer yapılıp duş alınir ben 24 saat suya dokunmama duymadım ayrıca ramazan boyunca sanki kaç sefer gideceksin ki
Bir sefer ama bir gün bile önemli bence su olayına bi dokun diyen var dokunma diyen var ne yapacağımı şaşırdım

Özel bölgeyi acil olmadığı riskli bir durum olmadığı sürece hemcinsin bile olsa haram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…