İçim çok buruk

Eeee anlamadim niye bu adama begendirmeye calisiyoruz kendimizi, guzellik yarismasi jurisi mi, Brad Pitt mi?? Kendi neye benziyor?
Beğendirmeye çalışmak değil miss, ben O'nunla tanıştığım süre zarfında mutlu olmuştum, dışına değil içine bakmıştım, beni beğenmek zorunda değil tabiki ama üzüldüm, özgüvenim düştü.
Çirkin biri değilim, yanlış anlaşılmasın kibirden söylemiyorum da, Ondan daha iyi görünüşü olanlar oldu hayatımda.
Mesele şu, herşey çok güzeldi ya, şimdi böyle olması beni üzdü. Beklemiyordum bunu. Hoşlanıyordum çünkü..

Size çok teşekkür ederim, ama O'nu çok önemsediğim için maalesef zedelendi biraz...

IRC ile böyle uzak mesafe ilişkilerinin de bitmiş olması gerekiyordu.
sen bu herifi beğendin mi?
Dış görünüş olarak bana hitap etmiyor ama karakter olarak beni etkilediği için, çok takıldı kafama. Gerçekten her şey güzel gidiyordu.

Sen de adamı fiziksel açıdan beğenmemişsin ki.böyle birşey söylememiş olsa takmayacaktın sadece.yani idare edecektin.yook ortalama tip, yok kendi de yakışıklı değil, yok daha iyileri olmuştu falan.şunu kabullenelim.ikiniz de birbirinizi fiziksel açıdan beğenmemişsiniz.bu şekilde sağlıklı bir ilişki yaşanamaz.

Kendisi nasıl ki ? Bir erkeğin imâsina bağlamayın moralinizi. Ne kizlar var ama aurasi yüksek girdiği ortamda parlar, yanında hep çekici erkekler vardır.

Belki de sizi çok beğendi kendisini yetersiz gördü bu yüzden de öyle söylemiş olabilir.bir de bu açıdan düşünün.
Bence bir kadının güzellikten daha önemlisi pozitif enerjili,aurası yüksek, konuşma uslubü,oturmasını kalkmasını bilmesi,zarif olması kısaca KALİTELİ olması, erkeklerin ilk bakışta güzellik olsa bile daha sonraları bu özellikler ilgsini çeker

Son düzenleme:
Ben anlatamıyorum ya, hatta kibir yapmıyorum diye de belirttim, ben Onu beğenmedim demiyorum, görünüş olarak bana hitap etmiyordu zaten öncesinde de, ama ben Onun karakterinden dolayı hoşlandım , görünüşüne aldırış etmiyorum diyorum, bana O nasıldı diye sorulduğu için yakışıklı değil dedim, yoksa bana dert değil bu, beni beğenmemesi de olabilir tabiki ama konuşurken birbirimize bu kadar uyumlu olup görüştüğümüzde bunu düşünmesi üzdü diyorum, çünkü Onun beğenmeyeceği derecede dökülmüyorum, gönderdiğim fotoğraflarda da çok fark yoktu, o gün biraz kötü görünüyodum, çok hazırlıklı gidemedim ,sıkışık gittim. Kuaföre makyaja zamanım yoktu. Ya her neyse işte sonuç olarak ,arkadaşlar biraz moral verir diye buraya kendimi toparlamaya girdim. Ne yorumu yapacaz diyorsunuz ya hani..

Kendisi nasıl ki ? Bir erkeğin imâsina bağlamayın moralinizi. Ne kizlar var ama aurasi yüksek girdiği ortamda parlar, yanında hep çekici erkekler vardır.
Kendisinin nasıl olduğunu yazdım ama yanlış anlıyorlar bu seferde, zaten ben de dış görünüşüne takılmadım. Öyle kadınlar gibi olamıyorum sanırım..

Ne kadar güzel şeyler yazmışsınız.. Çok teşekkür ederim..

Kendisinin nasıl olduğunu yazdım ama yanlış anlıyorlar bu seferde, zaten ben de dış görünüşüne takılmadım. Öyle kadınlar gibi olamıyorum sanırım..
E sen kendin düşmeye meyillisin. Anlasın yanlış . Sen yanlış anlayınca sorun yok da o yanlış anlayınca mi sıkıntı ? Özgüvenli dik duruşlu olursan hallolur. Bulunduğum ilçede bir çift var ,bir cafede birlikte çalıştıkları için taniniyorlar. Oğlan en az 190 , kız en fazla 150 vardır. Oğlan da çok karizmatik kız da sevimli sempatik. Gulumseyince ışık saçıyor etrafına. Oğlan kızın gözlerine bakınca eriyor. Elele tutusunca kız , onun çocuğu gibi duruyor. özgüveni o kadar yüksek ki 40 kilo kız devlesiyor resmen.

O yanlış anlamadı, nasıl tipi diye sordunuz ya, ben burda tipiyle ilgili yorum yapınca buradaki arkadaşlar yanlış anlayıp yorum yapıyorlar bu sefer de, mesela biri demiş sen de Onu beğenmemişsin demiş ,öyle bişey yok da neyse.
Sizin anladığınız gibi Ona bişey demedim, yani düşmeye meyilli miyim bu durumda :)

Senin de onun fiziki görünüşüyle ilgili yorum yapman bana tuhaf gelmedi. Ayrıca tipi hosumuza gitmeyen insanlarla bir anda muhabbet edemiyoruz. Önce insanların fiziki özellikleri bizi cezbeder sonra fikri olarak anlaşıp anlasmadigimiza bakar ona göre yolumuza bakarız. Bu durum tuhaf değil bence.

Benim sana kızdığım nokta ;"sen yüzüm gözüm dagilmisti, keşke gitmeseydim modundayken erkeğin sana daha da kötü hissettirmesine izin vermen." O seni bir şekilde yorumluyorsa sen de onu yorumla.

Beğenmese buluşmam istemezdi kiki, erkekler beğenmeyince hemen uzuyolar. Nerde onlarda öyle kalp.

öncelikle fiziksel görünüşe gayet de önem veriliyor, kimse kendini kandırmasın
özellikle sanaldan tanışmalarda ilk etapta fiziksel beğeni ön planda oluyor çünkü henüz huyunu suyunu bilmediğin için

sana gelince ...
adama attığın fotoğraflarda oynama yaparsan o da sana fotolardakinden farklı gözüküyorsun der
gayet de hakkıdır bunu demek
seni fotolarda gördüğü gibi hayal etmiş ama karşısına gelen daha farklı olunca hayal kırıklığına uğramış
bu da gayet normal
sen pek değişiklik yapmadım demişsin ama adamın fark edeceği biçimde yapmışsın demek ki
göründüğümüz gibi olamıyorsak, olduğumuz gibi gösteremiyorsak kendimizi o halde sanaldan tanışmalı işlere hiç girmemeliyiz bence
buluşmaya giderken sen bile kendini beğenmemişsin, yorgundum yüzüm gözüm çöküktü demişsin, madem beğenilme konusunu önemsiyorsun o zaman keşke kendini beğenmediğin bir günde ilk buluşmayı yapmasaydınız

Bir iki görüşün, düşünün, olmazsa olmasın üzülmeye değmez. Sanal İlişkiler öyle Malesef... Siz değer vermişsiniz onda aynı etki olmamış... Hak ettiğiniz insanla birlikte olun.

İlk izlenim önemlidir, neden hazırlanıp süslenip püslenip en şık halinizle gitmediniz? Enerjinizide aktarırdınız karşı tarafa, özgüvenli olurdunuz, en azından kafanız rahat olurdu beğenmeyen kendine baksın diyip çıkardınız işin içinden böyle kendinizide yetersiz görmüşsünüz. eminimki çok güzel bir kadınsınız sonra sonra alışınca birbirinize daha rahat ederdiniz erkek arkadaşınızın yanında. Durduk yere canınız sıkılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…