İçim çok buruk

Culhagibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
942
2.027
Tatlı hanımlar merhaba.
Direkt konuya gireyim, uzak mesafe ilişkisi yaşadığım kişiyle, mükemmel bir uyum içindeydik ,zaten yaşlarımız birbirine yakın , düşünce yapımız falan her şey tamamdı. Kendisi benim gibi karaktere, insanlığa , samimiyete inanan biri, sığ düşünceli biri değil. Hayata bakışımız falan her konuda çok iyi anlaşıyorduk.
Kendisi böyle olmadığını iddia etsede, her erkek gibi dış görünüşe de biraz önem verdiğini zaman zaman görüyordum.
Ben ortalama tipte biriyim beğenen de var beğenmeyen de. Görüştüğüm kişi de ortalama diyebiliriz . Bugüne kadar fotoğraf atarak ya da görüntülü görüşme şeklinde ilişkimizi sürdürdük, ilişki diyorum çünkü altı aydır konuşuyoruz ve gerçekten mutluyduk.
Kendisiyle yüz yüze görüşmeden bi ayrılık yaşadık, ayrılmak isteyen bendim. İrtibatı koparmak istemedi, ayrılsakta arada bir aramak isterim dedi tamam dedim.
Aradan biraz zaman geçti.
Bu hafta bulunduğum şehire geldi. Buluşmaya gitmeyecektim ama bi tarafım onu görmeyi çok istiyordu. Görüştük, iki saat bir yerde oturduk, ilk heyecanı atınca her şey çok güzel ilerledi O'nun da memnun olduğunu gördüm hissettim ama beni huzursuz eden bişey vardı. Hani hissedersiniz ya öyle işte. Sorunları konuşup çözdük barıştık, mükemmel geçti.
Sadece beni beklediği gibi bulmadığını hissettim ama emin olamadım.
Evimize döndük yine aramaya konuşmaya başladık. Ertesi gün de buluşmak istedi tüm sıkışıklığım arasında yine de gittim, dışarda sakin bir yerde oturduk, yine çok güzel geçti.
Sonraki gün mesajlaşırken bana fotoğraflardan daha farklı göründüğümü söyledi, aslında ben çektiğim bazı fotoğraflar kötü çıkınca hafif düzeltme yapıyodum çünkü telefonum çok kaliteli değil, ama inanınki abartılı düzeltme değildi, yüzümde değişiklik yapmadım ve bazı fotoğraflar makyajlı olduklarımdı. Şimdi Onun yanına giderken çok yorgun ve çok hafif bir makyajla gidince farklı gördü belliki. Yorgundum uykusuzdum, yüzüm gözüm dağılmıştı. Keşke gitmeseydim.Belki de beğenmedi beni ama söylemiyo, kendisine üstü kapalı biraz sitem ettim yorgun olduğum için gelmemeliydim diye ama bana gereksiz alındığımı söylüyo asla yanlış bişey düşünmediğini söylüyo. Ama inanın ki çok kırıldım. Özgüvenim kırıldı . O'nun beni net bi şekilde beğenmesini isterdim o yüzden ,aşırı üzüldüm. .
Siz bu yazdıklarımdan bana ne tavsiyede bulunmak istersiniz, çok üzüldüm kızlar inanın..İçiniz ılık ılık olur ya hani ..Öyle işte...

Beğenmediğini kendisi mi söyledi ki? Siz kuruntu etmiş gibisiniz
Hayatımızdaki insan her halimize alışık ve sevgi dolu olmalı her dakika süs bebeği gibi dolanamazsınız. Dolayısıyla kendinizi rahat hissedemeyeceğiniz biriyle işiniz olmasın derim.
Beğenmedim demedi ama ben hissettim gerçekten, çünkü beğenen biri nasıl davranıyo daha önce çok şahit oldum. Kuruntu olsa keşke. Ama şu konuda çok haklısınız rahat hissetmediğim biriyle olmak gerçekten yıpratıcı olur.

Bazi insanlar resimde daha iyi cikar zaten yorgun olmasaydiniz bile dusuncesi cok degismezdi neyseniz osunuz yani bosuna uzulmeyin bu konuyla ilgili aciklama yapmaya calismayin hi evet resimde farklı cikmis olabilirim de gec ozguvenli olun sizle devam edip etmeyecegine o karar verecek herzaman makyajli ful enerji olmuyoruzki her halini illaki gorecek zaten

Siz kendisini tam anlamıyla beğendiniz mi peki ?
Kendinize yüklenip kötü hissetmeyin . Kendisi de ortalama bir tipse bunu size hissettirmesi artı dile döküp söylemesi bana göre yanlış .
Beğenmedim demedi ama ben bu son söylediğinden ve buluştuğumda hissettiğimden bana öyle geldi. Ben kendimi beğenmedim o gün çünkü yüzüm çökmüştü uykusuzluktan

Beğenmeyebilir olabilir herkesin güzellik algısı farklıdır. Yani eşin dostun seni beğenmiyor ya da beğeniyor diye neden dert ediyorsun.
Kendi çok mu yakışıklı sanki allasen biscolata erkeği gibi olmadığına göre neyse aman sen ona fazlasın bence.
Kime küsersen küs ama kendinle hep barışık ol.

Bazi insanlar resimde daha iyi cikar zaten yorgun olmasaydiniz bile dusuncesi cok degismezdi neyseniz osunuz yani bosuna uzulmeyin bu konuyla ilgili aciklama yapmaya calismayin hi evet resimde farklı cikmis olabilirim de gec ozguvenli olun sizle devam edip etmeyecegine o karar verecek herzaman makyajli ful enerji olmuyoruzki her halini illaki gorecek zaten
Ne güzel yazmışsınız hı deyip geçseydim keşke, bi de aptal gibi daha çok tribe girdim ,kırıldığımı belli ettim. Tam eziklik

Beğenmeyebilir olabilir herkesin güzellik algısı farklıdır. Yani eşin dostun seni beğenmiyor ya da beğeniyor diye neden dert ediyorsun.
Kendi çok mu yakışıklı sanki allasen biscolata erkeği gibi olmadığına göre neyse aman sen ona fazlasın bence.
Kime küsersen küs ama kendinle hep barışık ol.
Kendisi de yakışıklı değil ama hani insan hoşlandığı kişinin kendisini beğenmesini ister ya ,benimki o hesap.

X