İbrahim Saraçoğlunun kist kürünü alıp uygulayan var mı?

_sanat_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2009
3.513
1
Herşeyi denedim bi de bunu denemek istiyorum:gitme:
İbrahim Saraçoğlu nun sitesinde sattığı kist için olan kürü alan deneyen olduysa lütfen etkili olup olmadığını paylaşsın
Fiyatı 107 liraymış ama eğer etkili oluyorsa fiyat önemli değil tabi
Rabbim şifa versin hepimize

Son düzenleme:
şimdi gördüm kistmiş.... ben soğan kürü kullanıyorum... baya faydasını gördüm... burda soğan kürüyle kistlerinden kurtulan bir çok bayan var.... bir dene istersen....

1 ay denedim faydası olmadı sitesinde sattığı kürü denesem mi diye dşünüyorum

yalnız soğan kürü 2 veya 3 ay yapılıyor tatlım... yine sen bilirsin ben hiç duymadım o kürü... ibrahim saraçoğlunun kürleri genelde iyi geliyor... soğan kürünü de ordan buldum ben...

bnce kuru alma derım
onun zaten tavsıye ettıgı sey sogan kuru
sıtesıne gırdıgın zamn
zıyaretcı defterını oku gorursun

soğan kürünü 1 ay daha denesem ama çok iğrenç midem kaldırmıyor kokusunu falan:sinifsinif:

evet haklısın biraz kötü oluyor ama tam soğumadan iç... hafif sıcakken o zaman o kadar kokmuyor canım... zaten bir ay yapmışsın... şimdi adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün içeceksin... bir daha gerek olmaz inşallah....

aslında şimdi adetim başlasam olmaz mı
bidahaki aya kadar beklesem mibilmiyorumkismile
bu arada çok teşekkür ederim cevap yazıp ilgilendiğiniz içinopuyorumnanaktan

yok canım şimdi başlama... bir dahaki adetine 10 gün kala başla... zaten 10 gün içince 11 veya 12 gün adet olacaksın... ondan sonra bir doktora gidersin olmassa....

sen geçen ay mı uygulan... buda önemli tabi... 2 ayın birbirini takip etmesi gerekir....

aslında şimdi adetim başlasam olmaz mı
bidahaki aya kadar beklesem mibilmiyorumkismile
bu arada çok teşekkür ederim cevap yazıp ilgilendiğiniz içinopuyorumnanaktan

canım en iyisi adete 10 gün kala başlaman.bende daha önce denedim soğan kürünü.bende pko varmış hiçbir doktor zahmet edip söylemedi .soğan küründen sonra hamiş kalmıştım bende baya faydası olmuştu yani en azından 2 ay dene

birde aç karnına içersen mide bulantın daha az olur... tok karnına daha çok kokuyor çünkü....

çok sağolun cevaplar için
yok bu ay yapmadım 2 ay üst üste yaparım ama ramazanda nasıl olacak hiç bilmiyorum iftardan önce mi içeceğimakannehir

canım eğer yapabilirsen iftarda iç 10 dk bekle öyle yemeğini ye... diğer bardağıda sahurda içersin.... yapamam diyorsan ramazan bitince de başlayabilirsin... eğer bebek istiyorsan hamile kalmadan yapman lazım ama.... hamilelikte önermiyorlar çünkü....

ben henüz 17 yaşında lise öğrencisiyim bebek düşünmüyorum yani:)
dediğiniz gibi yapmaya çalışayım sahurda yapamam ama gece yatmadan önce içerim çünkü kendim yapamıyorum annem yapıyor hatta koku gidene kadar mutfağa bile girmiyorum midem kalkıyor çünkü:1no2:

Evet ben aldım, ilk önce soğan kürü yaptım ama...mucize gibi adetim geldi, sonra tekrar doktora gittim o arada Saraçoğlundan aldığım PKO kürünü akşamları içiyordum... Yarıda bıraktım çünkü doktorum ilaç verdi ve bende bunu riske atmak istemedim açıkçası...
Şimdi kürüm ün kutusu yarıda ölecene dolapta duruyor

birde kür bittikten sonra tekrar 10 gün soğan kürü yapın dediler çağrı merkezinden, Saraçoğlunun...Bence pek işe yaramadı, ne biliyim...Tek işe yarayan soğan kürü oldu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…