Iaboquick ovulasyon testleri

Nigar1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
54
7
26
Merhaba arkadaşlar. Lütfen ovulasyon testlerime baka bilir misiniz? 14. gündeyim. Adet düzenim 29-33 gün arası oluyor. Acaba ne zaman pik görürüm? Sonuncusu pil sayılmıyor değil mi?

Eklentiler

• IMG_20230209_141808.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 86
Bak balım benim 9 ve 10 pik. Benimkilerde laboquick, 11. Gün de çatlamam olmuş demek

Sormak istediğin başka bir şey var mı, seninkiler henüz pik olmamış. Hangi gün adetin bitti hangi gün testlere başladn

Sormak istediğin başka bir şey var mı, seninkiler henüz pik olmamış. Hangi gün adetin bitti hangi gün testlere başladn
Teşekkür ederim. 6. gün adet bitti, 11. gün başladım, çünkü adet döngüm biraz uzun olduğu için, 11.ci günden erken yapmam anlamsız geldi. Piki gördükten ne kadar sonra ilişkiye girilmeli?

Ben meet you uygulaması kullanıyorum ovulasyonla da takip ettim günu güne doğru sonuç veriyor deneyebilirsin

Teşekkür ederim. 6. gün adet bitti, 11. gün başladım, çünkü adet döngüm biraz uzun olduğu için, 11.ci günden erken yapmam anlamsız geldi. Piki gördükten ne kadar sonra ilişkiye girilmeli?
Pik görmeden bir gün önce pik günü ve pikin ertesi, 3 gün üst üste denemekte fayda var pamuğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…