Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim sizler için okudum rabbim kabul etsin

Ssevincli Ssevincli (9 mart transfer)olumlu sonuçlanır sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Gizemm0 Gizemm0
Magnifiaque Magnifiaque (Merve)
Ballikabak Ballikabak

hepiniz için okudum canlar rabbim dileklerimizi en kısa zamanda hayırlısıyla versin inşallah :emir_bebek::KK200:

Ssevincli Ssevincli Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Gizemm0 Gizemm0 kızlar okudum Allah kabul etsin en kısa zamanda 🤲🏻

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kızlar sizler için okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah.🤲 ❣️

Ssevincli Ssevincli Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim sizler için okudum Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin 💕

Ssevincli Ssevincli Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Rabbim saglikla kucağınıza alabileceginiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins okudum niyetinize💙💚

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim için okudum. Rabbim gönlünüzün sevinci olacak evlatlar versin inşaAllah 🌸

@Merve @burcusami Ssevincli Ssevincli Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Gizemm0 Gizemm0 Magnifiaque Magnifiaque kızlar sizler için okudum Allah dualarınızı kabul etsin 🤲🤲🤲

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Gizemm0 Gizemm0 Magnifiaque Magnifiaque rabbim kabul etsin sizlere okudum kızlar..

Ssevincli Ssevincli Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kizlar sizler icin okudum. Rabbim kabul etsin insallah 🤲
Rabbim hepinizden kat kat razı olsunn inşallah 🥰 Dualarımızı kabul etsiin amiinn🤲🏻🌸❤️

X