Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Ssevincli ve Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin inşallah dileklerini gerçekleştirsin

Ssevincli Ssevincli ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin inşallah

Ssevincli ve Tiniminimavihanim arkadaslarim ickn okudum saglikli ve hayirli evlat sahip olmalari dilegiyle

Ssevincli ve Tiniminimavihanim adına okudum rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin

Arkadaslar icin okudum

Ssevincli ve Tiniminimavihanim arkadaşlarım için okudum .. Rabbim sağlıkla sihhatla evlatlarına kavuştursun inşallah

Ssevincli
Tiniminimavihanim
Okudum kızlar rabbim kabul etsin sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤

Ssevincli ve Tiniminimavihanim rabbim sizlerin ve tüm isteyenlerin kulaklarını hayırlısıyla evlatla doldursun ikinize de 100 er kez okudum Allah kabul etsin insalalh

Ssevincli ve Tiniminimavihanim arkadaşlarımız için okudum Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Ilk iki arkadaşa şimdi okudum rabbim kabul etsin kusura bakmayın yoğun bir gündü yarın yetiştiririm hepsini inşallah

Ssevincli ve Tiniminimavihanim ikiniz için de ettim duami. Insallah dilediginiz gibi olur hersey.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsinn inşallah kalbinize ağzınıza sağlık Allah hepinizden razı olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…