hyperstimulation

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.692
2.344
merhaba doktor bey ben yasadiklarimi size kisaca anlatmaya calisacagim
6 yillik evliyim evliligim süresinde hic korunmadik ve bebegimiz olmadi
4 asilamam negtif olunca tüp bebege gectik ilk denememde olmadi ikincisinde dondurulmus embrijo transfer edildi ilk testim pozitif cikti ama tutunma olmadigi icin bebegimi kaybettim
3.ve 4. denemedede hyperstimulation gecirdim
doktorum bana pcos teshisi koydu ama bende ne yumurtalik kisti var nede adet düzensizligi doktorum sende normalden fazla yumurta var eger isterseniz size ovariel drilling operasyonu ile yumurtalarinizin bir kismini yaktiralim dedi esimle karar veremedik
sizce ben gercekten pcoslumuyum ve böyle bir operasyona gerek varmidir:uhm:

merhaba doktor bey ben yasadiklarimi size kisaca anlatmaya calisacagim
6 yillik evliyim evliligim süresinde hic korunmadik ve bebegimiz olmadi
4 asilamam negtif olunca tüp bebege gectik ilk denememde olmadi ikincisinde dondurulmus embrijo transfer edildi ilk testim pozitif cikti ama tutunma olmadigi icin bebegimi kaybettim
3.ve 4. denemedede hyperstimulation gecirdim
doktorum bana pcos teshisi koydu ama bende ne yumurtalik kisti var nede adet düzensizligi doktorum sende normalden fazla yumurta var eger isterseniz size ovariel drilling operasyonu ile yumurtalarinizin bir kismini yaktiralim dedi esimle karar veremedik
sizce ben gercekten pcoslumuyum ve böyle bir operasyona gerek varmidir:uhm:

Merhaba Z@z@,

Sizin tablonuzla ilgili drilling operasyonuna gerek yoktur. Dikkatli bir yumurtlama tedavisi ile iyi kalitede embriyolar elde edilip tüp bebek tedavisi uygulanmalıdır.

Ayrıca daha önce yaşadığınız düşüklerle ilgili durmunuzun daha net anlaşılabilmesi ve bundan sonraki tedavinizde başarı şansınızı yükseltebilmek için gen mutasyonları, bağışıklık ve pıhtılaşma ile ilgili tahlil ve tetkiklerinizin de tedavinize eklenmesinin faydalı olacağını düşünüyorum.

Sağlıklı günler dilerim.

X