Hymenoplasti yaptırmaya nasıl karar verdiniz?

Nihali her sayfada sen yeter artk avukatlik yapmaya ne kadar da meraklısın gelmis burda ahlak dersi veriyorsun. Komik olan şu ki bunu diyen kişide iliski yasamis madem bu kadar ahlak dersi veriyosun o zaman senin yaptğn zinanında günah olduğunu biliyosundur. Insanları rahat bırak artk yorumlarını kendine sakla kim naparsa yapar seni ilgilendirmez sen önce kendini bi düzelt sonra sıra bize gelir anladn mı artk SUS!

Komik olan sensin ki yazdıklarımı okumadan cevap vermişsin yada anlamadan tekrar oku bakalım ahlak dersimi veriyorum acaba yok hala anlayamazsan dert değil anlatırım ben sana

Gayet iyi anladm seni merak etme dikkatimi cektin hep bu konulara yorum yapıyosun neden ?
Anladıysan cevabı biliyorsun zaten. Demek ki senin de işind gelmemiş senle aynı durumda olan bir arkadaşında özel mesaj atıp tehdit vari konuşuyordu... sahte hayatınız da mutluluklar şuana kadar yazdıklarımdan anlamanız gerekir neyi savunduğumu ama işinize gelmez dikkat edin sıcak suya felan oturtmasın kandırdığınız adam...

Yapana neden yapıyorsun diye bir şey söyleyemem.her olay kendi şartları içinde değerlendirilmelidir.ben yaptırmadım yapmazdım da böyle bir şeyi.eşim herşeyimi bilir ona karşı fazlasıyla dürüst davrandım ve gayet mutlu bir evliliğim var.bekaret konusunda suçlanan yer yer aşağılanan hep kadın oluyor.türkiye gibi ülkelerde bu tür operasyonların sıklığı erkeklerin ikiyüzlülüğünden kaynaklanıyor.sevgilimle herşeyi yaşayayım ama evleneceğim kadın bakire olsun anlayışındalar.erkekler böyle ikiyüzlü davrandıkları müddetçe kandırılmayı hakediyorlar gibi.o nedenle nasıl yapmanız gerektiğine kendiniz karar verin boş verin kimin ne dediğini.

Canım hala karar veremedim. Bi ayrılıp bi barışıyoruz. Ben istiyorum ki ilk onunla oldu son da onunla olsun. Ama bi gelecek göremiyorum. Sürekli yıpratıyorum kendimi. Bana destek olan bir arkadaşım var ii ki de var. Herseyi ona anlatabiliyorum. O yaptir diyo seni rahatlatacaksa. Bilmiyorum iste suanda çalışmıyorum zaten maddi olarakta hazir degilim. Akinti konusuna gelince zaman zaman oluyo. Genelde usuttugum zamanlarda. Forumda yine çok fazla akıntı sorunu olanlar vardi. Ilaç kullanıyorlardi. Bi doktora sor akıntı için ilaç kullan tatlım. Buarada okumadn gönderiyorum umarim saçmalamamisimdir.
Canim ben evlenmeden esimle birlikte oldum.o zaman ben 19 o 20 yasindaydi.yaptigimiz cok buyuk hataydi biliyorum ama olan olmustu bi kere.cok seviyordum.elini ilk tuttugum bana ilk dokunan kisiydi. Kac kere aldatildim telefonda kac kere mesajlarini yakaladim sayisini bile bilmiyorum.ama cok seviyordum o benim ilkimdi.bir gun bicak kemige dayandi ve ona ne olursa ayrilmak istedigimi bu isi yaptigimizdan dolayi buyuk pismanlik duydugumu ve sirf bu yuzden onun kotu ozelliklerine katlanamayacagimi soyledim.hatta hymenoplasti icin para biriktirdim.bi yandan da icim icimi yedi.evlenebilir miyim.evlensem bile baska birine dokunabilir miyim.hic bosey olamis gibi gozunun icine bakip yalan soyleyebilir miyim.2 yilim bu dusuncelerle gecti.sacimda beyazlar cikti.oyle stresliydim ki.veee sonraaa o adam gitti bambaska biri geldi.butun capkinliklari alkolu birakti.bana o kadar baglandi ki.sen beni biraksan ben seni birakmam dedi.butun guvenimi tekrar kazandi.simdi diyorum ki iyi ki esime son bi sans vermisim.iyi ki onu tanimisim.iyi ki onu sevmisim

[QUOTEte, post: 36536852, member: 477644"]Canim ben evlenmeden esimle birlikte oldum.o zaman ben 19 o 20 yasindaydi.yaptigimiz cok buyuk hataydi biliyorum ama olan olmustu bi kere.cok seviyordum.elini ilk tuttugum bana ilk dokunan kisiydi. Kac kere aldatildim telefonda kac kere mesajlarini yakaladim sayisini bile bilmiyorum.ama cok seviyordum o benim ilkimdi.bir gun bicak kemige dayandi ve ona ne olursa ayrilmak istedigimi bu isi yaptigimizdan dolayi buyuk pismanlik duydugumu ve sirf bu yuzden onun kotu ozelliklerine katlanamayacagimi soyledim.hatta hymenoplasti icin para biriktirdim.bi yandan da icim icimi yedi.evlenebilir miyim.evlensem bile baska birine dokunabilir miyim.hic bosey olamis gibi gozunun icine bakip yalan soyleyebilir miyim.2 yilim bu dusuncelerle gecti.sacimda beyazlar cikti.oyle stresliydim ki.veee sonraaa o adam gitti bambaska biri geldi.butun capkinliklari alkolu birakti.bana o kadar baglandi ki.sen beni biraksan ben seni birakmam dedi.butun guvenimi tekrar kazandi.simdi diyorum ki iyi ki esime son bi sans vermisim.iyi ki onu tanimisim.iyi ki onu sevmisim[/QUOTE]
Allah heoimize pisman olmayacaği seyleri yasatsin ne güzel dediniz öyle.. iyi ki sevmişim demek :KK23:

Psikolojik olarak bitik durumdayım. Düşünmekten ateşim çıkıyo ruh gibi çalışıp eve gelip saatlerce yatıp düşünüyorum araştırıyorum didikliyorum. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ben geçmişi unuttum herşeyi ilk gibi onla yaşıcam hiç hissetmediklerimi hissediyorum geçmişte yaptığım tek bi hata hayatuma mal olsun istemem. Eğer bir gün öğrenirse diye korkuyorum yada amelyttan snra benim içim rahatlıcak mı bilmiyorum ama ARTIK KURTULMAK İSTİYORUM..... burda en azından tek olmadığımı hissediyorum. Kötü birşey yapmadık bunun cefasını çok fazla çekiyorum sadece sevip güvendim ama zaman herşeyi ters çevirdi şimdi farklı bi hayatım var ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Merhaba,
Öncelikle ben de aynı şeyleri yaşamış biri olarak cevap yazıyorum, evet ben de aynen sizler gibi üzüldüm kendime dert ettim,araştırdım, düşündüm ne yapsam diye, fakat size sadece şunu söyleyebilirim, gerçekten böyle birşeye hiç ama hiç gerek yok,sizi gerçekten seven kişi zaten bu şekilde kabul ediyor, ben şuan evliyim, eşimle yeni çıkmaya başladığımızda açıkça bu olaydan bahsettim, fakat şöyle ki, eşimle evlenene kadar bu tarz birşey yaşamadım, ondan çok emin olmama rağmen,
çünkü bir öncekinin suçluluk psikolojisi devam ediyordu, saolsun eşim bu konuyu bir daha hiç ama hiç açmadı, şuan inanılmaz mutluyuz şükürler olsun, ha ben yaptırmış olsaydım ve o fark etmeseydi, ben ömür boyu böyle bir aramı kandırmış olmanın vicdan azabını çekecektim.. karar sizin kızlar , kendinize bunu yapmayın..
sevgiler

Kusura bakmayın ama biriyle birlikte olup ta kimseyi kandırmaya hakkımız yok sizin.. Ben hayatımda bir erkekle öyle şeyler yasamadim ama suphedeyim bozuldumu diye bozulmussa ne yaparım diye ben bu halimle diktirmeyi dusunmuyorumda siz vicdanın izin peşine dusmussunuz... Sizi kimse anlamıyor bu sitede haklisinizz... Kızlık zarını kendi elinle vermissin iste. Diktirdim diyelim çokmu namuslu oldun Allah var.. Kızlık zarını düşen, tecavüze ugrayan,yada darbe vs. Durumlarından bozulanlar diktirmesi gerekir bu onların hakkıdır ama size bu hakki kim verdi yalanla başlayan bir evliliktende hayır gelmez k bakmayinnn

X