hymenoplasti sonucu...

dream_07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2010
36
2
kılar şubatta hymenoplasti yaptırmıştım sonucunu sizlerle bugün paylaşabiliyorum ancak. kanama oldu...çok çok az ve pembemsi gibi turuncumsu gibi. ben kalıcı yaptırmıştım. düğüne 3 gün kala muayeneye gittiğimde emin olmak istiyorum bikaç dikiş daha atıcam demişti Ebru Zülfikaroğlu. sonuç olarak kanama oldu ama kalıcıdan mı geçiciden mi bunun kararını vermek size kalıyor. geçici bikaç dikiş olmasaydı da yine kanarmıydı ? sonuşta Ebru hanım geçici olandan para almıyor gerekirse onuda son günlerde yapıyor. benim size demek istediğim düğüne bikaç gün kala kontrole mutlaka ama mutlaka gidin...Ebru hanıma tekrar binlerce teşekkürlerimi iletiyorum iyiki varsınız...sonuç olumlu...herkese iyi günler mutlu bir hayat diliyorum...

senin adına çok sevindim.bizde mutlu haberlerini bekliyorduk.umarım bizde sorunsuz atlatırız ve kanama olur.darısı bizlerin başına.
mutluluklar diliyorum.eğer çok özel olmazsa bi kaç soru sormak istiyorum.ilişkiye girmeden yada girerken dikkat etmemiz gerekn bişey varmı.özel olarak bişey yaptınmı???

canım çok sevindim darısı başıma ama ben bişey sormak istiyorum bende ebru hanıma gitmeyi düşünüyorum ne kadara yaptırdın ve hemen ayağa kalkabildinmi?

Eşini kandırmayı kimse istemez.Lakin insafsızca yargılama lüksü de kimsede yok.Sonuçta buna mecbur bırakılanlar da var.Aynı durumda siz olsanız ne yapardınız bilemem.Hayatlar ve anlayışlar tamamen farklıdır.Sizin düşündüğünüzü düşünmek zorunda değil kimse.Bir bayan hiç evlenmeyecek dahi olsa bunu yaptırmak isteyebilir.Piskolojik olarak rahatlamak isteyebilir.Eleştiride bulunurken kendimize ve hayat tarzımıza göre konuşamayız.Kimse cinsel istismara uğramak için can atmaz sonuçta....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu hakkında detaylı gorusmek ıstıyorum param hazır ama guvenılır doktor arayısındayım...Ebru hanım dedıgınız doktor nerde telf varmıdır ? lutfen bana donus yaparsanız cok memnun olurum..

anladıgım kadarı ile bu ebru hanım baya bi meşhur olmuş ama şunu da anladım ki bütün hastalarında başarıyı i 3 gün önce kontrole gel deyip geçici olan dikişleri atması ile saglıyo yani bana pek inandırıcı gelmedi insanlar şehir dışında gelip kalıcı oldugu söylenen yöntemi yaptırıyor hadi bi ay sonra kontrole gel demesini anlarım da zaten o dikiş tuttuysa o iinsanı düğün arasında başka şehiirden neden kalkıp kontrole çagırıyor ki yani zaten gelebiilse üç gün önceden gelip geçici yöntemi yaptırır demi karar tabiki sizin ben burdan okuduklarıdan bu kanıya vardım...

ben de ebru hanıma haziran ayında kalıcı yaptırdım. düğünüme de az kaldı. kontole de gittim. en ufak bir riskin yok dedi. Ben ısrarla sordm ama en ufak bir riskin olsa söylerim ve müdahale ederim dedi. ama yara iyleşmesi çok iyiymiş. hiçbirşey yapmadı. umarım dualarım olur ve kanamam olur. heyecandan ölcem Allahdan ebru hanım herşey yolunda dedi.

Arkadaşlar çok şükür ancak yazabiliyorum. Heyecandan öldüm ama sonuç olumlu ve kanamam oldu. önce pembemsi renk gibiydi sonra daha kırmızımsı oldu. Benimle bu derdi paylaşan ve burayı takip eden her arkadaşımın her arkadaşım inşallah bu mutluluğu yaşar. haksız yere yaşadığımız bu ezikliğimiz sona erer. şükürler olsun. Ebru hanımdan da Allah razı olsun . herkese mutluluklar dilerim.

mee inanmıorum ya nasıl mutlu oldum anlatamam gözünaydın arkadşım içimizi rahatlattın ya:)

Arkadaşlar çok şükür ancak yazabiliyorum. Heyecandan öldüm ama sonuç olumlu ve kanamam oldu. önce pembemsi renk gibiydi sonra daha kırmızımsı oldu. Benimle bu derdi paylaşan ve burayı takip eden her arkadaşımın her arkadaşım inşallah bu mutluluğu yaşar. haksız yere yaşadığımız bu ezikliğimiz sona erer. şükürler olsun. Ebru hanımdan da Allah razı olsun . herkese mutluluklar dilerim.

canım çok sevindim adına.bundan sonra hiç arkana bakma ve doya doya mutluluğunu yaşa.umarım bizlerde olumlu sonuç alırız.benimde yaklaşık 1 ay sonra düğünüm var.yaptıralı da daha 10 gün oldu.ozamana kadar tutarmı bilmiyorum çok korkuyorum.bide o an özel olarak bişey yaptınmı?

canım çok sevindim adına.bundan sonra hiç arkana bakma ve doya doya mutluluğunu yaşa.umarım bizlerde olumlu sonuç alırız.benimde yaklaşık 1 ay sonra düğünüm var.yaptıralı da daha 10 gün oldu.ozamana kadar tutarmı bilmiyorum çok korkuyorum.bide o an özel olarak bişey yaptınmı?

canım inşallah herşey yolunda gider o ana özel bişi gerektirmiyor sadece normal pozisyonda dur yeter yani üstte asla olma sen altta eşin üstte olmalı o süre yeter bence zaten 4 -6 hafta gibi iyileşme süreci yetiyor umarım çok mutlu olursun Allah yardımcın olsun

canım inşallah herşey yolunda gider o ana özel bişi gerektirmiyor sadece normal pozisyonda dur yeter yani üstte asla olma sen altta eşin üstte olmalı o süre yeter bence zaten 4 -6 hafta gibi iyileşme süreci yetiyor umarım çok mutlu olursun Allah yardımcın olsun

inşallah bende sorunsuz bi şekilde atlatırım.haftaya kontrole gidicem.umarım tutmuştur:KK43:(

canımcım merhaba..bu konu hakkında bana özel mesaj atarsan ameliyat fiyat olduğun yer ve ne zaman yapılması gerekiyor diye çok seviirim allah razı olsun...allah mutlu mesut etsin inş...allah bizede nasip eylesin..

kızlar allah rızası için mesaj atın..kafayı yicem en sonunda o kadar sey okudum içim rahat ama para biriktirmem lazım o yuzdn..

sen nerede yaptrdın acaba?
bu arada ne zamandr gıremıyordum ama sln ve mel ıcın cok sevındım..darısı bıze..:KK43:

X