Hymenoplasti ameliyatı

iremm__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2015
317
114
32
Kızlar merhaba Harun hocaya bir hafta önce operasyon oldum sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim

Ne kadara oldun? Ve nasildi operasyon ulasim?

Merhaba 3000 tl operasyon ücreti.Harun hoca hastaneyi ayarlıyor zaten. Operasyon 1 saat sürdü lokal olarak uyusturdu minik bir acı hissediyorsunuz iğneler olurken sonrasında zaten agrı hissetmiyorsunuz.
İlk haftam bitti ara ara kanamalar oldu normal dedi.
Bir ay sonra kontrolum var öncesinde kadın doğumcuya da gidip teyit etmek istiyorum.

Kızlar geçen süreç hakkında bilgi paylaşayım belki okuyanlar vardır.
4.5.gün kahverengi akıntı oldu Harun hoca'nın verdiği bilgilendirme formunda yazdığı gibi.
Onun dışında ağrı sızı hiç yaşamadım ilaçları kullanmayı hiç bırakmadım ama onun da etkisi vardır.
Sadece dikiş gerginliğini hissediyorum hala oturmama kalkmama dikkat ediyorum.
3 hafta sonra kontrole gideceğim.

canım bisey sorabilir mıyım yanlış anlamazsan ilişki sayın çokmuydu. Yoksa yani aktif bir cinsel hayatın varmıydı daraltma yaptı mi bu yüzden yoksa belki bir kere 2 kere yaptıktan sonra tam bozulmayabiliyor o zar diktirmek de gerekmeyebilir uzun surelimiydi kısa mi sürdü deforme olmassa belki gene kan geliyor muş bildiğim kadarıyla

[
Üye
Yeni
canım bisey sorabilir mıyım yanlış anlamazsan ilişki sayın çokmuydu. Yoksa yani aktif bir cinsel hayatın varmıydı daraltma yaptı mi bu yüzden yoksa belki bir kere 2 kere yaptıktan sonra tam bozulmayabiliyor o zar diktirmek degerekmeyebilir uzun surelimiydi kısa mi sürdü deforme olmassa belki gene kan geliyor muş bildiğim kadarıyl
="iremm__, post: 54934569, member: 769551"]Benim için suan evlilik yok.[/QUOTE]
Benim için suan evlilik yok.

İlk kez olmuştu ve hemen diktirtim daraltma için muayene yapıyor gerek görürse yapıyor.Bozulduguna çok emindim çok fazla kanamam olmustu.

Bugün itibariyle ilaçlarım bitti.
Hala hareketlerimi kısıtlıyorum dikkat ediyorum.
Dün çok acık renk kanamam oldu kontrole gidene kadar aramadım hiç Harun hocayı.
Dikişleri hala hissediyorum oturup kalkarken bir gerginlik hissi oluyor arada.

İlk kez olmuştu ve hemen diktirtim daraltma için muayene yapıyor gerek görürse yapıyor.Bozulduguna çok emindim çok fazla kanamam olmustu.
canım 1 kere olmuş sa hemen o kadar diktirmene gerek yoktu belki anlaşılmaz di yani 1 kere olmuş bisey ilerde zaten kapanır sıkıntı olmaz di sonucta dar yani ama sen daha iyi bilirsin tabi isteyerek olmadı heralde keşke o 1 kerede olmasaymış parana çektiğin derde yazık bitanem

Keşke zaten pişmanlığı çok kötü.
Zaten asırı darmıs benim vajina girişi.
Diktirmesem bile girişte kanama riski vardı ama ben yine de içim rahat etsin diye diktirdim.
Kontrole kadar içim içimi yiyor sadece

Her topigin altinda bu yorumuzu goruyorum Allah askina kanama olmus zar yirtilmis o zarin bidaha kanamasi milyonda bir.. evlenme gibi birsey soz konusu olsa kimse o dikisleri attirmaz bence

Her topigin altinda bu yorumuzu goruyorum Allah askina kanama olmus zar yirtilmis o zarin bidaha kanamasi milyonda bir.. evlenme gibi birsey soz konusu olsa kimse o dikisleri attirmaz bence
bilmiyorum ben siz üzülmeyin diye diyorum uzun süreli ilişkiye girmezsen anlaşılmaZ diye düşünüyorum

Yeniden bilgilendirme yapayım okuyanlar vardır.
Kanamam vs yok hala gerginlik hissediyorum.
Dikkat ediyorum yürümeme oturmama kalkmama.
Kontrole gidene kadar içim rahat değil yine de .
Umarım herşey yolunda gider.

Arkadaşlar merhaba. Ben de kızlık zarı dikimi ameliyatı oldum ankarada. Bugün 5.günümdeyim. Ameliyatı olurken uyuşturucu iğnenin yapılırkenki acısından başka bir şey hissetmedim. Ameliyat olurken doktor kendimi kastığımı ve kendimi serbest bırakmam gerektiğini söyledi yoksa içeriyi göremiyormuş. İşlem olurken de benimle muhabbet etti kafamı dağıttı. Ameliyattan kalkınca Bi bayılma hissi geldi. Bayılacak gibi oldum. İşlem olurken doktor çok kanaman oldu demişti büyük ihtimal ondan. Oturunca geçti bayılma hissi. Çikolata verdiler. Daha sonra doktor geldi konuşmak için. 2 hafta boyunca iç basınç oluşturacak şeylerden kaçınmalıymışım. Öksürmek, hapşırmak, bağırmak vs. 2 hafta boyunca denize girmek yok, bisiklete, motora binmek yok. Kabız olmak yok. Oturup kalkmamı kısıtlamama gerek olmasıpını söyledi ama ben yine de dikkat ediyorum. Çünkü dikkat etmediğim zaman sızlıyor. Doktor Bi de enfeksiyon kapmamam gerektiğini söyledi ve antibiyotik yazdı. Ağrı kesici de yazdı ama kullanma gereği hissetmedim çünkü ağrıması çok fazla. Başka ilaç yazmadı.

geçmiş olsun canım. banada sadece antibiyotik yazmıstı banada sana dediklerinin aynısını dedi kızlar kabız olmamaya bakın bence cok büyük etken ıkınmayın. ben hapşırcağım zaman hep tuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…