hymeneoplasti dusunenler buraya

yani daraltma yapılmasa da problem olmuyormuş he, sevindim bu duruma. inşallah gerek kalmaz ama benim doktorum da daraltma yapan doktorlardandır. minikperim hayırlı haberi almış, tutmuş onun flebi, o yüzden çok sevinçliyim. Ben de onun doktoruna yaptıracağım çünkü. o bana tekrar bi umut ışığı verdi. inşallah hepimiz kurtulacağız roxencim bu durumdan

siz de yaptırdınız mı arkadaşınızın yaptırdığı flep'ten acaba. eğer başarılı olduysa isim ve yer belirtebilir misiniz gerçekten çok ihtiyacım var yardım lütfen

siz de yaptırdınız mı arkadaşınızın yaptırdığı flep'ten acaba. eğer başarılı olduysa isim ve yer belirtebilir misiniz gerçekten çok ihtiyacım var yardım lütfen
Papatya arkadaşım size yardımcı olacak linki vermiş, ama sorunuza cevap vereyim. Ben flep yaptırmadım. Ben geçici denilen yöntemi yaptıracağım. Benim yaptıracağım doktora flep yaptıran arkadaşımızın flepi tuttu. Dr. Murat Arslan'a yaptırdı. Siz hangi şehirdesiniz?

herkese merhaba öncelikle.Forumun uzun zaandır takipçisiyim ve buradaki yazıları sürekli okuyarak flep olmaya karar verdim.doktou araştırdım,randevu aldım ve nişandan sonra binbir zorlukla şehir dışına çıkıp bu işlemi yaptıdım.Sonrasında çok da iyi baktığımı düünüyoum.ilk hafta biraz zor oldu tabiki ama sonrasında hareketlerim bile alıştı artık.Nyse arkadaşlar daha fazla uzatmayım.nişanlımla aynı evde yaşıyoruz zaten.nikahımız da oldu düğünede çok az zaman kaldı.yalnız flepten sonra tekrar kontrole gidemedim.artık herşeyi göze aldım ve ilişki yi yşadım.Biraz zor oldu hatta nişanlım daha fazla canım yanmasın diye çok dikkatli davrandı ve sonunu getirmedi kendi adına.ve SONUÇ KANAMA OLMADI.flep olacak arkadaşlar dikkat edin.bence en kesin yöntem geçici yaptırmak

Arkdaşımız flepten sonra kontrole gitmedim demiş.. Belki dikişleri falan tutmamıştır.. Belli değil ki ne olduğu farkında olmadan da ters bişey yapmış olabilir.. Hangi doktora yaptırdığını söylersen sevinirim.

merhaba arkadaslar.uzun zamandan beri forumu takip edıyorum.aptal gıbıyım.4 sene önce bır ılıskım oldu ve onunla herseyı yasadım evlenıcektık evlenemedık velhasıl..kader kısmet değilmiş..allah hepimizi görüyor.paramın cogunu ayrladım ama doktor konusunda ınanlmaz kararsızım arkadaslar..sıslı med korkut aslan ve mıaplast dıye bı kurum arasında kaldım..ne yapayım sızce..aralıkta dugunum olcak.ve benım yırtıgım 4 sene oncekı olan yırtık..bır daha hıc bır sey olmadı.kımısı dıyorkı rahım toplanmıstır daraltma yaptırmana gerek yok? boyle bır bılgı dogrumu? duyan oldumu? ve dıkım sırasında tutma ıhtımalıyle ılgılı soruyorum?eskı yenı farkedıyormu? eskı yırtık dahamı zor dılıyor ya da tutuyor..ve bnm 3 yerden yırtık..benımle aynı durumda olupta dıktıren ve kanaması gerceklesen forumda arkadasar olduumu? yardımve tavsıyelerınızı beklıyorum..allah yardımcımız olsun.. :KK43:(

merhaba arkadaslar.uzun zamandan beri forumu takip edıyorum.aptal gıbıyım.4 sene önce bır ılıskım oldu ve onunla herseyı yasadım evlenıcektık evlenemedık velhasıl..kader kısmet değilmiş..allah hepimizi görüyor.paramın cogunu ayrladım ama doktor konusunda ınanlmaz kararsızım arkadaslar..sıslı med korkut aslan ve mıaplast dıye bı kurum arasında kaldım..ne yapayım sızce..aralıkta dugunum olcak.ve benım yırtıgım 4 sene oncekı olan yırtık..bır daha hıc bır sey olmadı.kımısı dıyorkı rahım toplanmıstır daraltma yaptırmana gerek yok? boyle bır bılgı dogrumu? duyan oldumu? ve dıkım sırasında tutma ıhtımalıyle ılgılı soruyorum?eskı yenı farkedıyormu? eskı yırtık dahamı zor dılıyor ya da tutuyor..ve bnm 3 yerden yırtık..benımle aynı durumda olupta dıktıren ve kanaması gerceklesen forumda arkadasar olduumu? yardımve tavsıyelerınızı beklıyorum..allah yardımcımız olsun.. :KK43:(

Hepimiz evleneceğimizi düşünürek bulaşıyoruz bu işe,güvendiğimizden sevdiğimizden herşeyimizi verecek kadar çok sevdiğimizden başımıza geliyo işte.. Şişl Med ve Korkut Arslanın iyi olduğu söyleniyo bu forumda İstanbul için konuşuyorum.. İkisine de güvenebilirsin bence.. Fiyat konusunda ise Şişli Med daha uygun..Karar senin tabiki de.. Yırtığın zamanın bi önemi yok diye söylüyor doktorlar,hatta doğum yapmış olanlara bile uygulanabilen bi işlem..

o karaktersiz dugunumuze 6.5 hafta kala benı aldatmasaydı , ustelık aldattıgı kızla ben yuzugu attıktan sadece 9 hafta sonra evlenmemıs olsaydı bende bu duruma düşmeyecektım..allaha havale ettim ..kendimede çok kızdım ama faydası yok.gecen aradım daraltmayla bırlıkte şişli med 2200 tl ye yapıyor.ancak olurda tutmazsa allah korusun tekrar ücretsiz işlem yapıyormu onu sormadım.bırde şansıma tutmazda dugun oncesı tekrar ıslem yaptırmak zorunda kalırsam doktorada şansıma bısey olursa ölür fılan tasınır gider..ya saçma sapan seyler kuruyorum.sacımda sıyah kalmadı lanet olsun..nasıl bır illet bu.bir de işim çok yogun .dınlenme surecım nasıl olur bılmıyorum.:S RABBİMM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN..arkadaslar an be an paylasıcam herseyı mayıs sonuna kadar halledıcem bu işi..tercıhım şişli med olucak yuksek ıhtımal.cunku doktor dıkısten bır ay sonra gelceksın bır daha gelmeyeceksın dedi? hoş bu ne kadar dogru? akın beye işlem yaptıran bırden fazla gıtmıyoru mu gerçekten?

Canım konuştum Ebru hanımla yüzde 1500 garanti veriyo hiç merak etme sorunsuz atlatıcaksın dedi. Vücut tarafından emilen dikiş kullanıcakmış hissedilmez hiç bir şekilde dedi. Daratlmayıda sordum garanti olması için her doktor yapmıyo ama istersen yaparız dedi normalde flepte mecburen yapılıyomuş daraltma vajina duvarından parça alındığı için. Geçicide istersen yaparım dedi. Benim istediğim tarihtede ankarada olacakmış zaten. Ama 10 gün öncesinden ara gene dedi. Çok cana yakın sıcak bi insan. Ben güveniyorum kesinlikle. Umarım sorunsuz atlatırız. Bende yazıcam sonucu düğünden sonra en kısa zamanda ama senin daha erkenmiş cevabını bekliycem mutlaka. Hayırlısıyla kurtuluruz inşallah.

canım sen dugun oncesı ıcın mı sordun konustun...?bnde flep yaptrmıstım ebru hanıma ama dustum dıye tutmadı korkma gecıcı yaparz dedı ...tekrar ucret de almayacak da forumda hıc gecıcı yaptran olmayınca merak edıyorum hanı....3-6 arası yaparz dedı...

canım sen dugun oncesı ıcın mı sordun konustun...?bnde flep yaptrmıstım ebru hanıma ama dustum dıye tutmadı korkma gecıcı yaparz dedı ...tekrar ucret de almayacak da forumda hıc gecıcı yaptran olmayınca merak edıyorum hanı....3-6 arası yaparz dedı...
Canım 3-6 arası derken ne demek istedin? evet hiç geçici yaptırıp da sonuç alan okumadım ben daha, o yüzden çok korkuyorum :KK43:

Canım 3-6 arası derken ne demek istedin? evet hiç geçici yaptırıp da sonuç alan okumadım ben daha, o yüzden çok korkuyorum :KK43:

canım korkma eskiden flepmi varmış geçici yapılırmış:KK34: sen düğünden önce rahat giderim diyorsan eğer kanamasını problem yapma kanar kesin

canım korkma eskiden flepmi varmış geçici yapılırmış:KK34: sen düğünden önce rahat giderim diyorsan eğer kanamasını problem yapma kanar kesin
di mi ama elanurcum, haklısın valla. Mecbur gidicem canım, yapacak bişey yok. Önümüzdeki hafta içi gideceğim artık :KK43:

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:KK16:
sağol canım, inşallah, dua edin benim için :KK43:
şuanda haritayı önüme açtım, en kısa yoldan nasıl ve nerden yakalanmadan gidebilirim diye strateji kuruyorum, plan yapıyorum kime ne dicem diye :KK43: offf çok gerginim çok stresliyim, şu heyecanlı güzel günlerimin tadını bile çıkartamıyorum bu stresten :KK43:

Canım yeni gördüm mesajını anca yazabiliyorum. Evet düğün öncesi için sordum ben banada 3-6 arası demişti. Ben 2 gün önce yaptırcam bi süre ortadan kaybolmamda sakınca yok çünkü bi şekilde ayarlarım. Bende çok tedirginim ama flep ten korktum açıkcası bakamam diye ama daraltmada istiycem yaparsa bi sakıncası yoksa ki telefonda konuşmuştum yaparım demişti. Bakalım bu gün konuşcam tekrar randevu alcam.

gecici ile daraltmayı aynı andan yapmasından mı bahsedyorsun roxen??
aa mümkün mü o?

Arkadaşlar ben bugün yaptırdım.. Korkulacak hiç bişey yok. Sadece anestezi sırasında iğnenin acısını hissediyorsunuz ama oda çok büyük dayanılamayacak türden bir acı
değil. benim operasyonum 20 dakika sürdü.. operasyondan sonra da acı olmuyor sadece biraz yanma var. kanamada oluyor.. Ama psikolojim mükemmel rahatladı. Darısı düşünenlerin başına inşallah.

gecici ile daraltmayı aynı andan yapmasından mı bahsedyorsun roxen??
aa mümkün mü o?

Evet canım geçicide hatta dün randevu aldım 18 Mayıs'a tekrar sordum yapıcam dedi. Bilmiyorum artık belki tam anlamıyla daraltma olmasada girişine fazla dikiş atacaktır artık detayları gittiğimde sorcam.

Arkadaşlar ben bugün yaptırdım.. Korkulacak hiç bişey yok. Sadece anestezi sırasında iğnenin acısını hissediyorsunuz ama oda çok büyük dayanılamayacak türden bir acı
değil. benim operasyonum 20 dakika sürdü.. operasyondan sonra da acı olmuyor sadece biraz yanma var. kanamada oluyor.. Ama psikolojim mükemmel rahatladı. Darısı düşünenlerin başına inşallah.

Canım kime yaptırdın sen? Geçicimi flep mi?

X