hymeneoplasti dusunenler buraya

çok teşekkür ederm tatlm..inan böyle şeyler duymaya ihtiyacım vardı...annemi düşündüğüm için en çok katlandım :KK43: artık onunda bu durumu kabullnmesini sağlamalıyım..off çareszlk çok kötü:KK43: hayırsız evlat gibi görüyorum kendimi :KK43:

en karanlık anlarda bile umudunu kaybetmiceksin...annen için,ailen için özellikle kendin için sapasağlam dur bu acıların karşısında.bunların hiç birini yaşamayı sen de istemezdin eminim herkes sevdiğiyle mutlu olmayı ona güvenmeyi ister karşısındakinide kendi gibi iyi niyetli sanar çoğu zaman ama öyle olmuyo işte. inş bu günler geride kalacak ve bundan sonra mutlu olup istediğin gibi sevdiğin ve sevildiğin biriyle hayatını geçireceksin.annen de bigün torununu kucağına aldığında işte ozaman senle gurur duyacak.yeterki sen ve haksız yere bu durumda olan herkes güçlü olsun canım..:KK34:

en karanlık anlarda bile umudunu kaybetmiceksin...annen için,ailen için özellikle kendin için sapasağlam dur bu acıların karşısında.bunların hiç birini yaşamayı sen de istemezdin eminim herkes sevdiğiyle mutlu olmayı ona güvenmeyi ister karşısındakinide kendi gibi iyi niyetli sanar çoğu zaman ama öyle olmuyo işte. inş bu günler geride kalacak ve bundan sonra mutlu olup istediğin gibi sevdiğin ve sevildiğin biriyle hayatını geçireceksin.annen de bigün torununu kucağına aldığında işte ozaman senle gurur duyacak.yeterki sen ve haksız yere bu durumda olan herkes güçlü olsun canım..:KK34:

gözlerim doldu ya:KK43: çok güzel dilekler bunlar...gerçekten çoook çok teşkr ederm yanımda olduğun için..kib allaha emanet ol

ben de üzülüyorum hala o değişmiyo ki:KK43: ama kendi kendimi teselli etmezsem, önce kendime değer vermezsem kimseden hayır yok. biri çıktı krşıma ve de... sırf bu yüzden istemedi beni. ve dedi ki ayrılmak istemiyorum ama seninle evlenmem. sanki kendi çok üstün biri gibi. onun da birliktelikleri olduğu halde dedi bunu bana. ve hani çok da anlayışlı düzgün biri olarak gördüğüm için açıldım da söyledim. bunu yapan da gayet ünv mezunuydu. hani bu durumun eğitimle, anlayışla filan da alakası yok. benim böyle bir şeye de yeniden cesaretim yok. kesin karar yapıp kurtulucam ve kimseye kendimi açıklamıycam. kimseye de kendimi izah etmiycem. yalansa yalan.bu erkekler herşeyi hakediyolar.

DAENERYSS aynen bende senin gibi düşünüorum.benımde bırı cıktı ve sırf bu yüzden istemedi .cok acı cok canımı acıttı anlatamam.ama olan oldu artık kendimizi yıpratmaktan baska bi şey yapmıoruz.onun için inş hepimiz için güzel sonuclar olur.

ya benm ilişkmn daha akıbeti belli değil ama sırf o yüzden kendimi o adama mecbur hissediyorum..o hep üzdü beni..fiizksel olarakda hırpaladı durdu...dedm yaşadıklarımız yüzünden bu güveni alıosun..inkar edio..ama o farkında değil belki bnce ona güveniyor..bu şeyi yaşamamışız olsak çoktan rest çekerdm.artk kaldıramıyorum ama yaptıklarını.. hayatı cehennem etti bana..bu şeyi yaşayanları kınardım hep..insan başına gelnce anlıo...güvendk sadece..belki ailemize bile o kdr güvenmedk..

seni cok iyi anlyorm canm benmde ilskmde 6sene boynca boyle bsey gelmedi basima ama en sonunda benide kandrdi onu yaptktan snra cok degsyo insan bnada hayati cehenneme cevrdi beni mahvetti oyaladi durdu bende ayrlmadn once cok dusundm ne yaparm dye ama gozumu karartmstm ve smdi ayrldm ama hala dusunuyorm ne yapicm dye cok korkuyorm yasama istegm yok anlcanz

benm şöyle büyük sorunum var..annemede yansıttım bu durumu..anladı yani halimden:KK43: hergün ağlayıp duruyordum...şimdi en çok onun için bu adamla evlenmek istiyorum..o benden daha çk bu adama mecbur hissediyor..derdimi anlatamıoyrum anneme...beni anlamıyor... o olacak illa diyor olmazsa ona bişi yapacakmış...annem böle knştkça iice psikolojm bozuluyor. ben o insanı çok seviyorum...yaptıklarına rağmen sevgm azalmadı...oda beni çok seviyor ama çok canımı yakıyor ..üstelk beni istemiyor..paranoyak birsi..devmlı herşeyden şüpheleniyor.bndan dolayı hakaretler ediyor.şiddet bile uyguladı kaç kez...bunlarla beraber 2 senedr brlkteyz...ayrılıklarla ve kavgalarla dolu 2 sene...zorlada benle evlen diyemem ki...benm bu çaresizliğimden kuvvet buldu hep...ezdi devmlı beni...asla böyle biri olmamıştım..sırf gtmesn die katlandım herşeye...buna rağmen gidiyor..ben ona yalvaramam artık..tükendm savaşmaktan :KK43:
bu şeyin çaresine baksam bile kafamdaki o yaşanılanlar nasıl geceçek?ya vicdanım? :KK43:(( kendimi iğrenç mahlukat gibi hissediorum...onun yüzünden bu düşünceleri hisseder oldum:KK43:(

Canm senin hcbseyde sucun yok bende ayni senn gbiydm seni en iyi ben anlarm benm o 6senede kufur hakaret dayak hep katlandm cok sevdgm icn onunda cok sevdgne inandgm icn brak gtsin allah goruyo cok dua et allaha sign yardm edicek ve sana unutturuck ksi o bde soyle dusn sen o adamla evlensen ble inan bna daha kotu olurdu sen herseye ragmen allaha dua et ki seni o adamdan kurtursn bende cok sevdm ama artk dayanamadm beni malı goremesndn ve btti sanada tavsyem guclu cesaretli ol daima

Canm senin hcbseyde sucun yok bende ayni senn gbiydm seni en iyi ben anlarm benm o 6senede kufur hakaret dayak hep katlandm cok sevdgm icn onunda cok sevdgne inandgm icn brak gtsin allah goruyo cok dua et allaha sign yardm edicek ve sana unutturuck ksi o bde soyle dusn sen o adamla evlensen ble inan bna daha kotu olurdu sen herseye ragmen allaha dua et ki seni o adamdan kurtursn bende cok sevdm ama artk dayanamadm beni malı goremesndn ve btti sanada tavsyem guclu cesaretli ol daima

o kadar zor ki güçlü olmak...ben kendimi geçtm artk..hiç evlenmesemde olur..annemi düşünüyorum..üzülmesn istiyorum artk...annem eskisi gibi sıcak değil bana üstelk :KK43: ben annem için o insana katlandım bi nevi...artk dayanamıyorum...hem seviyor hem istemiyor..böyle şeymi olur yaa:KK43: off zorlamıcam artk onla olmk için..herşeyi zamana bıraktım..çok düşündüm ondan ayrılınca yeni birine bu şeyi söylesemmi diye..burdan forumdaki yazıları okdum.nerdeyse tüm topiclere baktm..kmse birşey anlatmayın diyor.en kültürlüsü bile yüzünüze vurabilr diyor.öyle an gelir tabiki vurur.ama çaresine bakıp karşımdaki insanıda kandırmk istemiyorum:KK43: en iyisi evlenmemek galibaa

o kadar zor ki güçlü olmak...ben kendimi geçtm artk..hiç evlenmesemde olur..annemi düşünüyorum..üzülmesn istiyorum artk...annem eskisi gibi sıcak değil bana üstelk :KK43: ben annem için o insana katlandım bi nevi...artk dayanamıyorum...hem seviyor hem istemiyor..böyle şeymi olur yaa:KK43: off zorlamıcam artk onla olmk için..herşeyi zamana bıraktım..çok düşündüm ondan ayrılınca yeni birine bu şeyi söylesemmi diye..burdan forumdaki yazıları okdum.nerdeyse tüm topiclere baktm..kmse birşey anlatmayın diyor.en kültürlüsü bile yüzünüze vurabilr diyor.öyle an gelir tabiki vurur.ama çaresine bakıp karşımdaki insanıda kandırmk istemiyorum:KK43: en iyisi evlenmemek galibaa

sakn oyle dusnme tatlm bende senin durumdaym bu erkekler kandrlmayi hak ediyo brak o adami bak hayatina benmde ayrlmam cok zor oldu bnada psikolojik baski uyguladi hakaretler keslmedi kendmi ona zorla evlendrmek ıstedgmi dusndugu anda btti benm icn bde bzm evlermz karsilikli senn gbi uzakta deglm kurtulman daha kolay olur unutamazsn belki ama eskısndn daha i olursn hata yaptk snuclarina katlanicz annende inan bna nasl davranrsa davransn seni anladgi surece aranz duzelr korkma omur boyu mutsuz olucagna smdi mutsuzlugu sec derm guzel gunler bzi beklyo brak allahndan bulsnlar

bulsunlar valla...ömür boyu pişmanlıklar duyup ,keşkeleri hiç bitmesn...son nefesnde ismimizi sayıklasınlar...elbet bunun bedelini öteki dünyada ödeyecek...tamam bizde ödeyecez ama onun yaptıkları yanına kar kalmayacak!!her gün rabbime dua ediyorum beni affetsn diye..dilerim dualarımız kabul olur ve hakkımızda hayırlı kişilerle evleniriz

bulsunlar valla...ömür boyu pişmanlıklar duyup ,keşkeleri hiç bitmesn...son nefesnde ismimizi sayıklasınlar...elbet bunun bedelini öteki dünyada ödeyecek...tamam bizde ödeyecez ama onun yaptıkları yanına kar kalmayacak!!her gün rabbime dua ediyorum beni affetsn diye..dilerim dualarımız kabul olur ve hakkımızda hayırlı kişilerle evleniriz

merak etme canm onlarn yaptkları oteki dunyaya kalmaz bze cektrdikleri aciyi cekp gderler bu dunyadan bzede yeni sayfa acp yola devam etmk kaldi sen diktrmeyi dusunuyomusn

merak etme canm onlarn yaptkları oteki dunyaya kalmaz bze cektrdikleri aciyi cekp gderler bu dunyadan bzede yeni sayfa acp yola devam etmk kaldi sen diktrmeyi dusunuyomusn

ya inan bilmiyorum:KK43: bi gidip muayene olucam ama...bakalım ne diyecek doktor..ben yaptırmayı düşünürsem şmdi istemiyorum ama ..ciddi bişi olunca (nişan gibi) , o zmn yaptırcm..tabi doktor bana o seçenekleri sunarsa..ya şimdi yada evlenmeye yakın yapalım derse böyle düşünüyorum.

izmirde iyi bir doktor varmı ya bildiğiniz?geri dönüt alan kişiler varsa cvp versn lütfen

ya inan bilmiyorum:KK43: bi gidip muayene olucam ama...bakalım ne diyecek doktor..ben yaptırmayı düşünürsem şmdi istemiyorum ama ..ciddi bişi olunca (nişan gibi) , o zmn yaptırcm..tabi doktor bana o seçenekleri sunarsa..ya şimdi yada evlenmeye yakın yapalım derse böyle düşünüyorum.

izmirde iyi bir doktor varmı ya bildiğiniz?geri dönüt alan kişiler varsa cvp versn lütfen

anladm canm bende ciddi bseyler olunca evlilige 3ay kala yaptrcam ins hersey yolnda gder

kızlar bde sze bsey sorucm komk geleblr ama kafam cok karisk erkek arkadasmla ben tam olarak ilskiye grmedik ama kahverengi kan geldi kafamda hala soru isaretleri var bozulmusmudr dye kmseye soleyemiyorm sizdn baska yardm edn

kızlar bde sze bsey sorucm komk geleblr ama kafam cok karisk erkek arkadasmla ben tam olarak ilskiye grmedik ama kahverengi kan geldi kafamda hala soru isaretleri var bozulmusmudr dye kmseye soleyemiyorm sizdn baska yardm edn

ancak doktora gidip öğrenebilirsn bişey olup olmadığını canım..

suan doktora gtmeye cesaret edemyorm iknci denememzde grmemsti cok korkuyorm o yuzdn tahmin yurutun braz:KK43:

ya yırtılma olmuş gibi..sen 6sene deyince ben sadece bir kez olduğunu düşünmemştm açıkçası :/ çnkü birkez olunca ister istemez devamı geliyor..nasılsa evlencez diye saf saf düşündüğümüz için.cnm sen güçlü ve cesaretli birine benziyorsun..inan bende doktora gitme konusunda geri adım attım hep..çnkü benden kan gelmemşti..ama 2 secenek vardı..ya esnek yada yırtıldıda kan gelmedi..ilk ciddi ayrılığımızda korkuyla doktora gttm ve acı haberi aldm malsf:KK43: çk araştrdm netten..kan gelmeyebiliyrmş bazen..yada çok çok az gelyrmş ve içine kaçabiliyormş..bu konuda ilişkmzde şüphe uyandırdı...inanmadı:KK43:(( off nyse topla cesaretini git..bir kez olduğu için belki zedelenmştr...

X