hymeneoplasti dusunenler buraya

Kızlar İliskide kan gelmezse esınız size inanmayıp ertesi gün doktora gitseniz hiç bir doktor eşinize bu kiz değilmiş daha önce iliskiye girmiş demez bunu göze almaz bir makalede okumuştum Doğu'da bu tür seyler çok olurmuş doktorlar asla bilsede böyle bir durumu açıklamazmış üstelik doktorda kolay kolay emin olamaz daha önce mı olmuş şimdimi olmuş anlamaz merak etmeyin ayrıca düğünün ertesi sabahı sizi doktora kontrole götürecek adamla o gün boşanın bence

söylediklerinize inanmayı o kadar cok istiyorum ki... bir yerde okumuştum kanaması olmayınca kadın doktora gitmiş ve ameliyat oldugunu söylemiş eşine. sonra da boşanmışlar. böyle bir şey olmasından cok korkuyorum:KK43:

evet aslındaa düğünden sonra adam beni alıp doktora götürmek isterse o saatten sonra o evlilik nasıl yürüyebilirki? bu en ağır darbe olur herhalde...

Allahım yardım etsin bizlere o kadar büyük bir pişmanlık ki bu kimse büyük konuşmasın ben de büyük konuştum zamanında asla olmaz evlenmeden dedim o çok özel bir şey dedim ama olmadı... Sizlerin destekleri açıklamaları o kadar önemli ki her yazdığınız yazı bana moral oluyor! bunları okurken sadece gerçek olduğunu düşünüyorum. yanlış anlamayın moral vermek için üretilmiş gerçek olmayan şeyler olması o kadar önemli...bizler için dua edin ... evet zamanın da bir hata yaptık ama çok pişman olduk ve şimdi evlenip mutlu bir yuvamız olsun istiyoruz... çok mu şey istiyoruz?

evet tabi ki cok şey istemyrz..
bakalm herkes için hayrlısı olsun ...
bu aralar düşünmyrm bunu ...kendmi diger işlere verdm ..
bu aklımda oldgu zmnlr cıldrck gbi oluyrm cnkü:KK43:

evet aslındaa düğünden sonra adam beni alıp doktora götürmek isterse o saatten sonra o evlilik nasıl yürüyebilirki? bu en ağır darbe olur herhalde...

Allahım yardım etsin bizlere o kadar büyük bir pişmanlık ki bu kimse büyük konuşmasın ben de büyük konuştum zamanında asla olmaz evlenmeden dedim o çok özel bir şey dedim ama olmadı... Sizlerin destekleri açıklamaları o kadar önemli ki her yazdığınız yazı bana moral oluyor! bunları okurken sadece gerçek olduğunu düşünüyorum. yanlış anlamayın moral vermek için üretilmiş gerçek olmayan şeyler olması o kadar önemli...bizler için dua edin ... evet zamanın da bir hata yaptık ama çok pişman olduk ve şimdi evlenip mutlu bir yuvamız olsun istiyoruz... çok mu şey istiyoruz?

erkek milletinin yanında huri gibi kalırsınız.her insan hata yapar.biraz klasik oldu ama bu böyle.kimsenin hayatı dört dörtlük değil.hayattan hep çok şey isteyin :KK34:

cnm istanblda bnm bldgn .
sisli med die bi yer var mış ordaki doktrlardan yapar varmıs.
forumdaki istanbulla alaklı olan hymenplsti konusu oku mutlaka..

evet istanbul başlığı çok karışık:KK43: ben de doktor araştırıyorum istanbulda ama sadece birkaç isim var seçenek olarak. sonucunu paylaşan çok az kişi var sanırım

internetten bakınca çok seçenek çıkıyor ama bilmeden etmeden güvenilmez ki. burada okuduğum istanbul başlığında bi korkut bey ve eşi bir de şişli med. onun dışında birşey paylaşılmamış ya da ben atladım

canım suan yok ama uyuyamyorm geceleri bktm artk intihar etmeyi ble dusunuyorm bu fleb yontemini yaptrsam ble esniyomus guvenemiyorm hcbi doktora bi yandan da hemen yaptrıp kurtulmak istyorm
olay taze sanırsam ..
fazla düşnmemeye clş olur mu? istnbulda baya ii dktrlar var.. byk sehr sonucta . olumlu snc alanlarda var

bilinmiyor benim yazdıklarım dışında bilgin var mı? paylaşırsan çok sevinirim???

cnm ben dha cok ankarayla ilglndgm için blmiyorum:KK43:
ama o istnbul baslgını tek tek okuuyun sonuc alanlardan yazanlaar vardı özlden msj atın onlara .

eve canm cok taze olay 6 sene cktgm birndn beklemedgm hareket:KK43: buarada korkut beyn esini oneren yok ama korkut bey icn iyi diyolar da dugndn 3gun once cagrmasi aklmi bulandrdi

X