hymeneoplasti dusunenler buraya

ay19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2010
82
8
arkadaslar bunla alaklaı konusmak wecözum bulmak ıcın buraya toplanalım isteyene kendı doktorumu önerebılırm.

ben henuz yaptırmadım amayaptıranarakadasım war we yuzde yuz sonuc aldı.bende yaptırıcam we 30 dk sonra ayagaq kalkabılecegımı söledı doktorum.muayne wsoldum cok uygun fıyata 2 operasyon gecırecegım

ben henuz yaptırmadım amayaptıranarakadasım war we yuzde yuz sonuc aldı.bende yaptırıcam we 30 dk sonra ayagaq kalkabılecegımı söledı doktorum.muayne wsoldum cok uygun fıyata 2 operasyon gecırecegım

neden ıkı operasyon kaç yaşındasın sen arkadaşın ewlendı mı acaba ? :uhm:

kızlar bence buraya sadece bu amelıyatı yaptırmak ısteyenler yazsın mesela ben istanbuldayım ve arkadas hangı doktora gıttı cok merak ettım bıraz acıl söyleyebılırse ıyı olur

arkadaşlar çalışıyorum k.bakmayın.ben 2 operasyon 1isi hymenoplasti (yani zarı diktirme.hemde kalıcı yani fleb yöntemiyle.diğeri vajına dartaltma için bi operasyon.ben suan nişanlıym.hayvanın tekinin hayvanlıgına ugradım istemedn oldu yani.weehanile kaldım tabi aldırdım.suan ewlnemek uzereyım.bu işlem için araştırdım we şişlideki doktoruma gidicem.fiyatı 2,500 tl herikiside dahil.yuzde yuz kanamaolur dedi.merak ettıklerınızı cwvplarım kızlar

ne yani.tam bilmiyorum.şimdi bu sadece kanama olsun diye mi yapılan bir operasyon?yani kızlık zarı dikilecek.ve kanama olacak.yorumsuz ya.

arkadaşlar çalışıyorum k.bakmayın.ben 2 operasyon 1isi hymenoplasti (yani zarı diktirme.hemde kalıcı yani fleb yöntemiyle.diğeri vajına dartaltma için bi operasyon.ben suan nişanlıym.hayvanın tekinin hayvanlıgına ugradım istemedn oldu yani.weehanile kaldım tabi aldırdım.suan ewlnemek uzereyım.bu işlem için araştırdım we şişlideki doktoruma gidicem.fiyatı 2,500 tl herikiside dahil.yuzde yuz kanamaolur dedi.merak ettıklerınızı cwvplarım kızlar

canım ne olur birazdaha bilgi verirmisin bu yöntemi yaptıran arkadaşlar neler yaşadı çünkü bende bunu yaptıracam şubat tatilinde düğün var beni acilen bilgilendirirmisin ne olur bekliyom gerekirse özelden at ben atamıyorum

bu konuyla ilgili İzmir den bi doktor önerebilicek birileri var mı acaba?

bu konuyla ilgili İzmir den bi doktor önerebilicek birileri var mı acaba?

canım benimde bu amaliyata iht.var çok araştırıyom çıldıracam bende antepteyim ama netten baktım izmirde ege jinekolog diye bir yer var gitmedim gidememde ama sekreteri ile açıp konuştum çok iyi güven verici hatta bsns sntepten yardım etmek istedi ama tanıdığı yoktu ben yakın olsaydım oraya giderdim heralde sen bilirsin aç konuş xxxxxxara ama ne olur benide bilgilendir ve sen bu yöntem hakkında ne biliyosun güvenlimi buarada antepte tanıdık dr varmı bana yardımcı olacak dahada önemlisi kalıcımı yaptırcan

arkadaşlar bakın benım doktorum şişlide bunu olmak zorundayım tanıdık wasıtasıyla gıttım we normal fıyatı 3000 -5000 arası degısırmıs ama ben tanıdık wasıtasıyla gıttıgım için böle ındırımlı olacak.we dedgım gıbı yuzde yuz kanar dedı.okadar rahatlatıo ki konusurken okadar ılgılı ki anlatamam.özelden mesaj atamıyorum.ama gerçekten olacakssanız.sizin için konusurm ben.istanbulda olanlara eşlik dahi edrim isterlerse.yeri şişlide.

ha bu arada yaptıran arkadasım kanaması oldu.ewli şimdi gayet te mutlu.:):):) allah bizede nasip etsin inşallah kızlar

merhba
bi arkadasım yaptırdı alsancakta plastik cerraha sonra bi problem yaşamadı.Ama fiyat sorulmuyo tabiki.

plastik cerrahta yaptırınca kayıt ws oluyo.bence en saglıklısı bi kadın dogum uzmanı.we dednmiş olmalı.bu riske edilecek bi iş değil bence hayatım.çünkü bi kezx olacak.we eniyisi olmalı.ben böle düsünüyorum canımbuyrunnnnnnnnn

X