Huzursuz bacak sendromu olannn....

Eşimde de var geceleri uyumadan ince bana masaj yaptırıyor bir sürü Dr gitti izmirde falan araştırma hastanelerine ama geçmedi benimde de 18 yaslarimda bacakların çok agriyodu Dr gittim bişey çıkmadı ama nedensiz agriyodu yanlış hatırlamıyorsam toz hardal i ılık suyla islatip çamur haline getirdi annem bacakları ma sürdü jelatinledi bir kaç saat bekledi yikadim sonra hafifledi ağrısı zamanla geçti inşallah bi faydası olur sana bu arada aklıma gelmişken eşime de yapayım o karisimdan

Sanada çok geçmiş olsun inşallah hacamat nedir acaba

Sanada çok geçmiş olsun inşallah hacamat nedir acaba
Teşekkür ederim.
Eski bir tedavi yöntemi. Kupa kondurmaya benziyor fakat kupa kondurdukları yere minik kesikler atıyorlar. Böylece kupa da kondurunca pis kan dışarı çekilmiş oluyor. Ayrıca Hacamat yaptırmak sünnet ve sağlık için çok iyi olduğuna dair hadisler var.
Yanlış bilmiyorsam devlet hastanelerinde de uygulanmaya başlanmıştı

Hiç daha önce duymamistim çok abez geldi .
Size garip gelmesini anlayabiliyorum. Şunu da söylemeden edemeyeceğim. Kullanmaktan çekindiğiniz Parkinson ilaçları beyinde dopamine dönüşen maddelerdir. Sorun bacaklarınızda değil, beyninizde. Masaj, hacamat, bacağa sürülen bitki karışımları belki semptomlarınızı bir miktar azaltır. Ama beyninizdeki dopamin eksikliğine fayda etmez. İsterseniz internette Parkinson hastalarına önerilen alternatif tıp yöntemlerini araştırıp onları deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Mrb ben geçen doktora gittim banada aynı teşhis konuldu kan verdim vitamin eksikliğine baktı B12 vitamini 50 olmasi gerekirken 25 çıkmış iğne verdi B12 dönem vitamin ignesi B12 eksikliğinden oluyomu canım vitamin İçin kan tahlili işte ben şu anda çok rahatım iğne ye haftada bir devam 5 taneydi zaten

Hacamat bende çözüm olmadı ıkı seans toplam 12 kupa kapatıldı ayağıma. Ama Dülük'te. Umutluyum gelişmeri yazacağım buraya

varsa bile çözüm burdan bulamazsın canım ya.niye ilaçları kullanmak istemiyosun

Ibak bu dogru banada cok sacma gelıyordu sadece bendemi boyle dıyordum uyayamayınca edımı uykudan uyandırıyorum redmen son care olarsk bu yontemi kullanıyorum ise yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…