Huzurlu bir uyku istiyorum artık

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
arkadaşlar kızım 1 haftadan beri her gece aynı şeyleri yapmaya başladı artık saat 11de karnını doyuruyorum güzelce saat 12 ye doğru beni emerek uyuyor pat 20 dakika sonra kalkıyor bir daha çığlık çığlık ağlamaya başlıyor uyut uyutabilirsen artık evin içinde dört dönüyoruz artık sakinleştirmek anca gezdirerek oluyor.bidahada 2.30 falan uyuyor 1 haftadır böyleyiz eşim çocuk uyandımı senin kabus başlıyor gene diyor ve uyuyor mışıl mışıl artık çay alıcam milupa mı humuna mı deneyen ve tavsiye eden var mı yardım lütfen

• Konu Sahibi liva1017
canım benim oğluşum yattığında 4'e geliyordu.Artık dayanamıyorum yorgunluktan.Humanayı kullandım 2 ay,bir farkını görmedim.Dr melila damla verdi,o da etki etmiyor sanki.Bilmem ki ne zaman düzelecekler.6 ay bitecek nerdeyse

• Konu Sahibi liva1017
canım bızde yasadık 1 hafta falan surdu fıtıl verıyordum bızımkı dorde kadar duruyordu zor bır durum sonra doktora goturduk bırsey cıkmadı dısden olabılır dedı napacaz artık onlar kuzularımız onlar ıcın hersey

• Konu Sahibi liva1017
arkadaşlar ne yaparsanız yapın değişmiyorlar
diş olabilir bence
benim uykularım hep kabustu
ama maşallah düzene girmeye başladı
zaman ve sabır...

• Konu Sahibi liva1017
Bence dişlerden endişelenmeyin... Ama bende uyumayı çok özledim.. Beninki 2 saatte bir emmek için kalkıyor... Gece o emiyor ben uyuyorum artık.... çay konusuna gelince rezene çayı ve papatya çayı veriyoruz her gün.. iyi geliyor sanırım...

• Konu Sahibi liva1017
benim uykulari hergun kabus ula ben bi sey diyom mu:mymeka: saka saka canim
bende dogdundan belli cekiorum desemyeridir
ama hamileyken de karnimdayken yaramazlikdan uyuyamiyordum sanci falan yani bi bucu senedir uyku haram sanki bana, berbat uykularim, dogdundan belli geceleri 2 yada 3 defa bazen de 4 defa uyanir Allah yardimcimiz olsun vallah :teselli:hihoyyytkaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi liva1017
uykumu o da ne?
benım oğlanda ole valla delırdım delırecem hayırlısıyla bı duzene gırselerdı ıı olacaktı valla hele bugun ası olduk onun huysuzlı-ugu olacak yandım ben

• Konu Sahibi liva1017
ben de uyumak istiyorum arkadaşım geceleri resmen kabus yatağın içinde bir oyana bir buyana dönüp duruyor 6. ayımızdayız hala gaz sancısı çekiyor sanırım belki diş de ekleniyor .. 15 - 30 dak . da bir uyanmalar çıldırtıyor sabahı sabah ediyoruz nete bile girmiyorum .. öyle yorgunum ki ne zaman düzelecek bilemiyorum ..

• Konu Sahibi liva1017
dişimiz çıkalı 2 ay olcak nerdese hasta falanda değiliz sırf cadılığına yapıyor başka bişey değil bence.az önce kayınvalidemle konuştum liva hergün 2.30falan uyuyor diyorum olsun diyor sezer yatak odasında ayrı yatsın diyor oğlu uyuyamıcak diye ne gıcık dime oğlunu düşünüyor hiç bizi düşünen yok kayınvalideler neden sevilmiyor sizce...........

• Konu Sahibi liva1017
livacım benim kayın validemde aynı şeyi söyledi.bende kusura bakma ben onu tek başıma yapmadım benden ayrı yatamaz dedim açıkça.ne kadar musamma edersen o kadar tepene çıkıyor onlar yeri geldiğinde lafımı söylüyorum usülünce.

• Konu Sahibi liva1017
cnm bizimkide öle 2 gündür ii biraz eski düzenine giriyor sanırım inş hep böle güzel uyur hastalık mafetti bizimkini ne iştah kaldı ne uykusu...ama ne yapalım sağlıklı olsunlarda önemli olan o...

• Konu Sahibi liva1017

cadı cım seninki iyiymiş tatlım ya sen bide bana sor of of biliyorsun gerçi

• Konu Sahibi liva1017
6 aylık olduk haalaa hayatımda hiç bişey değişmedi...
bi gaz sorunu vardı o geçti diş sorunu oldu.. her zaman bi şikayetimiz vardı..
denemediğim hiç bişey kalmadı.. 1 gün uyusa 5 gün uyumadı diyebilirim.
humana çayı denedim ama hiç bi faydasını görmedim papatya rezene ıhlamur hepsini denedim
rahatlattı ama uykusunu getirmedi...
bende dertliyim arkadaşlar bu konuda... şöyle deliksiz uyumayı o kadar özledimki anlatamam..

• Konu Sahibi liva1017
bizde gece 2de uyuyoruz yani iki olmasa 2ye 1 dakika kalsa yine uyumuyo ama bizimkinin incisi geliyo görünüyo bile ama ben mahvoluyorum gündüzde 1e kadar uyuyo
tabi 2 3 kez kalkıp emiyoo gece 2 ye kadar yapmadığım kalmıyo ama nafile uyumuyo eşim erkenden işe gidiyo o yüzden erken yatıyo 11 12 gibi sonra ben tek başıma onunla ilgileniyorum hiç yardımcım yok valla komşum bile yok öyleki yatağa uzanınca sanki heryerim kırılmışta ağrıyo gibi hele şu sırt ağrısı beni mahvediyo ama napalım katlanıcaz artık biraz daha sabredicez

• Konu Sahibi liva1017
Bendede aynı durum canım benimde hiç yardımcım yok.birde bizimki bir huysuz oldu anlatamam.akşamları babasındada durmuyor arkamdan hemen ağlıyor hep bende kucağımda duracak paşa.eşimde gerçekten allah yardımcın olsun diyor ne desin başka .

• Konu Sahibi liva1017
kızlar aynı dert bizde de var 1 hafta perişan oldum gündüz hiç uyku yok geceleri hep emmek istiyodu meme ağzından çıktı mı başlıyor ağlamaya bizmkinin burnu tıkalı bi türlü geçmedi sanırım evdeki kuru havadan kaloriferler halletti bizi. gelincik doğru söylüyosun valla bi derdin biri bitiyo diğeri başlıo neyse sağlıklı olsunlarda bugünlerimizi aramayalım...

• Konu Sahibi liva1017
görs cüm benim oğlumun burnuda tıkalı fıs fıs o bu herşeyi denedim başını yüksek tut falan ama oğlumun 2 aylıkken başladı bu burun tıkanıklığı sürekli tekrarlıyo hiç geçmiyo allah yardımcın olsun

• Konu Sahibi liva1017

Canim buhar makinlarinda alabilirsin hava ufluyor ben cocukla hastayken almistim ise yaradi yada her odaya bir kase su koy oda ayni isi yapar hem daha ekonomik hemde gurultusuz oluyor.

• Konu Sahibi liva1017
bizimkininde çoktandır var yaz bitti başladı burun derdi ankara o yönden çok kötü....hep deniz suyu kullanıyorum doktor onu da çok kullanma dedi burnun yapısını bozuyormuş biran önce yaz gelse bari....

• Konu Sahibi liva1017
:1no2::1no2::1no2::1no2:
Canim buhar makinlarinda alabilirsin hava ufluyor ben cocukla hastayken almistim ise yaradi yada her odaya bir kase su koy oda ayni isi yapar hem daha ekonomik hemde gurultusuz oluyor.

cnm buhar makinası var ama doktorumuz alerjik bi durum yaratabilir bazı bebeklerde olyor dedi bende kullanmadım ama kaloraförün üstüne ıslak havlu koyuyorum ece nazın odasının peteğini kapatıyorum bazen ev 23 derece doktor çok sıcak en fazla 16 derece olcak diyo o da çok soğuk değil mi yaaaaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…