hu huu bebişim geldi kıslar

hamile olduğuna sevindim..Allah analı babalı büyütsün..kolay bir doğum olur inşallah..sağlıklı,hayırlı bir evlat olsun ,yüzü hep gülsün,güldürsün:)

canım çok sevindim tüm kalbimle tebrik ediyorum hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah bitanem:))))))

Canımmmmm ; fundammmm. :sm_cool: :sm_cool: Çok sevindimmmmmm yaaaa. :teytey::teytey: Harikaaaaaaa bir haber buuuuuuuuu :dance: :dance:

Tebrikler bitanemmm. :hooray: Seni , eşini ve kızını tebrik ediyorummm. :hooray: Ailenize Allahın izniyle bir melek daha katılacakkkkkk. :hooray:

Sağlıkla kucağına almanı diliyorum hayatımm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah nazarlardan korusun ikinizi de. Allaha emanet oluuuunnn. :Saruboceq:

Kocaman bir nazarboncuğu sizeeee. Öptümm siziii. Şeniz

cok sevindim canim arkadasim :teytey:Allah tamamina erdirsin hayirlisiyla insallah ...aklina oyle kotu seyleri getirme,ben inaniyorum gor bak saglikla kavusacaksin bebisine...tekrar tebrikler..:1hug:

fundacım bak central hospital da bulunan neslihan pakkal diye bir dr vardı onuda met ediyorlardı epey oda bizim hastaneye yani medikal parka gelmis aklında olsun bir kadın dr daha gelmisoldu medikal parka , bakbakalımartık hangisi içine sinerse

aedet tarihin nezamandı ne zaman dra gidiyosun _?

tebrikler canımmmmmm.....rabbim bu sefer kucağına almayıda nasib eder inşallahhh....

canım sudeneazım bitanem sağol.rabbim hepinizin kucağını doldursun tez vakitte. :Saruboceq:

oy abloşum nasıl sevindim anlatamam allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sağlıklı akıllı ve hayırlı bir evlat olsun inşallah bana bir torun daha geliyor yaşasınhihoyyythihoyyyt
abloşum canım benim.sağol.amin inşallah.torun sayın arttıkça artıyo desene kaydirigubbakcemile3

amin canım herkesin göbişlerine gelsin bebişleri.tamam canım duayı eksik etmem sağolasın.yazdım göğsümde taşıyorum zaten.bol bolda okuyayım dediğin gibi. a.s.

sağol giznurum canım arkadaşım bi denem.sorularımla bayıyom hep seni sağol desteğin için.inşallah herkes hamiş kalır.ayağımı mayağımı herbiyerimi sürtemde balda kk daki tüm kıslarda hamiş kalsın. :roflol:

tebrik ederim, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
darısı başıma inşallah, çok istiyorum bende

canım benim sağol.inşallah rabbim seninde bebişini yollar tez vakitte.
:ecrin_bebek:

canım hürremim sağol bitanem.hemde nasıl mutluyum.rabbim busefer bebişimi almaz inşallah

çok sevindim canım.. Rabbim bu kez sağlıkla sonuna erdirsin inş canımmm..
armağanım sağol bitanem.

canım denefim bitaneciğim benim.inşallah sendende alıcam o güzel haberi.etmemmi hiç hep ediyorum.:1hug:

hamile olduğuna sevindim..Allah analı babalı büyütsün..kolay bir doğum olur inşallah..sağlıklı,hayırlı bir evlat olsun ,yüzü hep gülsün,güldürsün:)
canımsın sağol.öptüüüüm.
canım çok sevindim tüm kalbimle tebrik ediyorum hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah bitanem:))))))
canım ilginim sağol bitanem.
canım sağol güzel mesajın için.nevroşum benim.tatlışkom.inşallah senin bebişinde gelsin hemencik

cok sevindim canim arkadasim :teytey:Allah tamamina erdirsin hayirlisiyla insallah ...aklina oyle kotu seyleri getirme,ben inaniyorum gor bak saglikla kavusacaksin bebisine...tekrar tebrikler..:1hug:
kançiçeğim canım benim sağol.sen nasılsın yaa.görüşemiyoruz.

aklımda olsun esracım sağol canım hamişim benim.son adet tarihim 9şubattı.
11martta olucaktım gelmedi
.

funda hatırlıyormusun bir hafta kadar evel bana canım hamileim nasılsın falan demistin bende bana hamile olduunu duyuruyorsun sanmıs sen itebrik falan etmistim))) .bosa etmemisim o gunlerde de hamileymissin demekki:))

ben gec ögrendim biraz.. ama cok sevindim be fundam.. :1hug::1hug:
hic endiselenme canim.. bebegin simsIKI tutnacak allahin izniyle sana.. :Saruboceq:
9 ay sonra mis gibi kokusunu cekeceksin icine..
:asigim::asigim:

fundacım çok sevindim yeni gördüm uzun süredir giremiyordum nete..
allah tamamına erdirsin cnm..inş. isteklerin yerine gelir.
hep güzel şeyler düşün...

ben gec ögrendim biraz.. ama cok sevindim be fundam.. :1hug::1hug:
hic endiselenme canim.. bebegin simsIKI tutnacak allahin izniyle sana.. :Saruboceq:
9 ay sonra mis gibi kokusunu cekeceksin icine..
:asigim::asigim:
cerezim canım benim sağol.inşallah bende bebişimi koklarım .öptüm seni mucuuuukss
fundacım çok sevindim yeni gördüm uzun süredir giremiyordum nete..
allah tamamına erdirsin cnm..inş. isteklerin yerine gelir.
hep güzel şeyler düşün...

canım sağol.evet epeydir görüşemedik.inşallah rabbim tamamına erdirir bu sefer.dua ediyorum sürekli.

Allah sağlıklı ve eksiksiz dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah.

Uğuruyla ömrünüzü aydınlatmasını dilerim.

fundacim nasilsin iyisindir insallah cok dikkat et kendine guzelim...
ben de iyiyim kizimla gunler nasil hizli geciyor anlatamam,ama bebeisin dogunca sen beni anlarsin:)))

Aaaaaaaaaaaaaa fundacim ne guzel bir haber bu cok sevindim yaaaaa. cidden. ben bu bebisinin seninle kalacagina inaniyorum. insallah her sey istedigin gibi gider. sevgiler.

Allah sağlıklı ve eksiksiz dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah.

Uğuruyla ömrünüzü aydınlatmasını dilerim.
çok hoş şeyler yazmışsın çook teşekkür edrim canım.
fundacim nasilsin iyisindir insallah cok dikkat et kendine guzelim...
ben de iyiyim kizimla gunler nasil hizli geciyor anlatamam,ama bebeisin dogunca sen beni anlarsin:)))
iyiyim canım benim.bulantılarım var.bide kasıklarımdaki sızlamalar devam ediyor.doktor normal dedi.doğunca heralde nete pek takılamam gibi geliyor.kzızn okulu dertleri derken bide miniş gelince hiç vaktim kalmıycak heralde.ne yapalım allah sağlık versin de ben razıyım.öptüm seni kançiçeğim.minişide öp
tebrikler sağlıcakla gelir inşallah
inşallah canım sağol.

Aaaaaaaaaaaaaa fundacim ne guzel bir haber bu cok sevindim yaaaaa. cidden. ben bu bebisinin seninle kalacagina inaniyorum. insallah her sey istedigin gibi gider. sevgiler.

kibelecim sağol canım.inşallah bu sefer göbişim kocaman olur.inşallah sağlıklı bir bebeğim olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…