Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

kkrezerve.jpg

kızlar buda masamızın rezervesi.. gelen arkadaşlar masada bu olucak ..yeri bulamayanları ben otobüs duragının orda da bekleyebilirim..hatta bi tanesini pankart gibi yapıyım elimde tutarım :) zuhahah ... özelden iletişime geçebiliriz tel ve msn için..

Son düzenleme:
kızlar ben cumartesi günü işe başlıyorum
pazar da çalışcağım için gelemeyeceğim maalesef
bol bol eğlenin
bir dahaki buluşmaya gelebilirim inşallah
hepinizi öpüyorum

opuyorumnanaktan

bende oğlumla gelecegim için havaya bağlı birazda hemen grip oluyor , çünkü ,hava kötü olursa kusuruma bakmayın arkadaşlar .

kkrezerve.jpg

kızlar buda masamızın rezervesi.. gelen arkadaşlar masada bu olucak ..yeri bulamayanları ben otobüs duragının orda da bekleyebilirim..hatta bi tanesini pankart gibi yapıyım elimde tutarım :) zuhahah ... özelden iletişime geçebiliriz tel ve msn için..

kıskandım ama yaaaaaaaaaaaaaaaa mafoldumben haftasonu yağmurlu olcak dikkat edin yavrular Şeniz

aslhn kuşum kıskanma ya sende gelsen güzel olacaktı ama kısmet işte bak bizim listede düşüyor gibi :))

yok kuşum nazar degmemiştir. valla ben karda çamurda yagmurda da olsa orda olucam allah nasip kısmet ederse tabii .. gelen gelir mekan güzel denize karşı ohh mis gibi kahve kokusu geldi burnuma yaa zemuszemus ne diyim zorla getiremeyük demiii kimseyi..

yok kuşum nazar degmemiştir. valla ben karda çamurda yagmurda da olsa orda olucam allah nasip kısmet ederse tabii .. gelen gelir mekan güzel denize karşı ohh mis gibi kahve kokusu geldi burnuma yaa zemuszemus ne diyim zorla getiremeyük demiii kimseyi..

nerde bulusuyosunuz canım son mekan neresi..
inşallah daha sonra benıde goturursun oraya
cok ısterdım bende yanınızda olmayı ya ufff ama işte yarın sözüm var pazar bi akrabamın dugunu var bılıyosun canım

X