hsg

evet bende nestezili yaptırmanı tavsiye ederim çünki benimde canım çok yanmıştı.adet sancısı gibi bişi ama onun 5 katı filan şiddeinde inşallah kolay geçer ondan sonra zaten o filmin 3 yıl geçerliliği var ama bi çk bilgi veriyor sana çok gerekli bir film ,ağrı yarım saat kadar sürebilir korkma geçecektir

arkadaşlar aranızda hsg filmi çektirenler lütfen bana bilgi versin acıyormu nasıl oluyor :KK43:(:-)bbo:

canim aci tamamen seninle alakali.Normalde canin tatliysa bu hsg cekimi cok zor oluyo,yok cok tatli degilse normal oluyo,anestezi sacma oluyo bu durumda.Ben tip fakultesinde cekildim ve canim ole cok tatli deildir ve 6-7 dk bitti.Adet sancisi gibi.Yani aslinda ole anestezilik bi durum yok yani o anesteziyi cekmek daha zor.Ama canin tatliysa anestezili cektir...

asyacana kesinlikle katılıyorum.seninle alakalı yani dayanılmayacak bişey diil canım merak etme.anesteziyi bence hiç düşünme yazık

arkadaşlar aranızda hsg filmi çektirenler lütfen bana bilgi versin acıyormu nasıl oluyor :KK43:(:-)bbo:

Bende cumartesi çektiricem merak ediyorum bende:çok üzgünüm:,benim canım çok tatlıdır,dr'umla konuştum "normal çekemezsek anestezili çekerim dedi ama ben çektirsem anestezi almazdım" dedi dr'um,birde duyduğuma göre dijital makinelerle çekilenlerde pek acı,ağrı olmuyormuş:uhm:

canım bende anestezisiz çektirdim benim canım tatlı değildir o nedele bana pek zor gelemedi zaten topu topu 1 dakika felan ilacın geçmesi bende tıkanıklık da vardı onun içinde uğraştılar ama buna rağmen abartılacak kadar zor değil.Buarada arkadaşlar adet sancısının 5 katı demişler ben normal doğum yapan birisi olarak şunu diyebilirimki 1 dakikalık doğum sancısıydı benimki.

bende çektirdim ama özelde anestezili ama öyle bildiğin anestezi değil bir iğne vurdular uyudum 15 dak sonra kendime geldim hiç bir acı hissetmedim en rahatı bence en azından stres yok.sanada tavsiye ederim arkadaşım.

canım eğer tüplerin tıkalı değilse çok hafif hissedersin.bide o anki psikolojide çok etkiliyor.ben çok korkarak girdim titriyodum resmen.ama istersen anestezili çektir.

benimde canım çok yanmıştı. ama ordaki salak görevli aç karna gel dedi bana. bende aç karna gittim üstüne birde o ağrı olunca dayanamadı bünyem.

X