Hsg sonrası pozitif beta

dilaraakca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
62
7
31
Merhaba kızlar bu ay hsg çekinmiştim adet gecikmesi normalmiş ama ben tatile gideceğim için ilaç kullanmadan bi test yapıyım dedim bayağı pozitif çıktı dış gebelik vs olabilir mi

Eklentiler

• 8D6F6D37-CD52-4456-B6FB-FC029523FF11.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 47
Ben de hsg çektirdiğim ay hamile kaldım. Son adetten 5-6 gün sonra çektirdim 1 hafta sonra yumurtalama dönemimdi ve hamile kalmışım. 17 haftalık hamileyim şimdi. Hamile olmanız yüksek ihtimal

Merhaba kızlar bu ay hsg çekinmiştim adet gecikmesi normalmiş ama ben tatile gideceğim için ilaç kullanmadan bi test yapıyım dedim bayağı pozitif çıktı dış gebelik vs olabilir mi
Hsg çekilen ay mutlaka korunun demişti doktorum. Olabilir mi bilemiyorum ama baya koyu

Ben de hsg çektirdiğim ay hamile kaldım. Son adetten 5-6 gün sonra çektirdim 1 hafta sonra yumurtalama dönemimdi ve hamile kalmışım. 17 haftalık hamileyim şimdi. Hamile olmanız yüksek ihtimal
Kızlar merhaba 27 ağostosta rahim filmi çektirdim dünden beri kasıklarımda ağrı var sol kasığımda dizime kadar iniyor karnımın altında kramp gibi ağrılar yaşıyorum bazen şiddettli oluyor yumurtlama zamanımda geçti acaba gebelik olabilirmi fikri olan varmı ( rahim filmi sonuçlarım temiz çıktı adetken letu kullandım)

Gebelik belirtisi bu kadar erken yaşanmaz diye biliyorum. Belki yeni yumurtluyorsunuzdur emin misiniz geçtiğine? Benim adet günümde ağrım olmuştu sadece yerleşme ağrısıydı o da sanırım.

Gebelik belirtisi bu kadar erken yaşanmaz diye biliyorum. Belki yeni yumurtluyorsunuzdur emin misiniz geçtiğine? Benim adet günümde ağrım olmuştu sadece yerleşme ağrısıydı o da sanırım.
Hala devam ediyor ağrım ama şiddetli değil artık ara ara oluyor sağ kaşığımdada oluyor düzenli adet olurum cuma günü adetimin başlaması gerek ama psikolojik de olabilir bu ağrılarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…