Hsg sonrası Kahverengi lekelenme

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Ya bi sorum olacaktı
Temmuz 3 hsg çekildim 29 temmuzda regl oldum 31 temmuzda bitti
12 Ağustos geceden beri arada kahverengi lekelenmeler oluşuyor yardımcı olur musunuz

Ya bi sorum olacaktı
Temmuz 3 hsg çekildim 29 temmuzda regl oldum 31 temmuzda bitti
12 Ağustos geceden beri arada kahverengi lekelenmeler oluşuyor yardımcı olur musunuz
Bu sene tam 4 kere hsg cekildim 3ü uyutularak 1isi uyumadan hic birinde yasadiginizi yasamadim bence bi doktorunuza danışın

Doktor yumurtlama döneminde olduğunuz için diyor ama bu pembemsi lekeyi söylemedim oda bugün oluştu sadece kahverengi lekeyi söyledim doktora dün pembemsi olay da bugün oldu altı yedi damla
Ayy yumurtlama doneminde oluyomuymus ben hic yumurtlamadigim icin bilmiyom😀 14 yildir evliyim igneler haric hic yumurtam buyumedi 😀😀😀 ne sanslisiniz siz normal kadinlar🥰🥰🥰🥰

Balım benim de Y şeklinde, hatta baya belli bildiğin Y, :KK43: hiç hamile kaldın mı
Canim ben su an hamileyim tup bebek yaptirdim ama rahmimi histereskopi ile duzeltildi rahmim insaAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben 13 sene sonra rahmimin T seklinde oldugunu ogrendim ameliyat olunca hemen tup bebek yaptirdim

Canim ben su an hamileyim tup bebek yaptirdim ama rahmimi histereskopi ile duzeltildi rahmim insaAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben 13 sene sonra rahmimin T seklinde oldugunu ogrendim ameliyat olunca hemen tup bebek yaptirdim
Yaaa maşallah, kaç aylık 🧿🧿🧿 bir de nerde yaptırdın acaba

Büyük ihtimalle ben de histereskopi yaptırıcam ama rahim filmimden sonra 2-3 ay zaman tanımak istiyorum kendime

Yaaa maşallah, kaç aylık 🧿🧿🧿 bir de nerde yaptırdın acaba
11+4 olduk cok sukur bin sukur Rabbim isteyen herkese nasip etsin sizlerede insaAllah.. Rabbim kimseye aratmasin herkese nasip etsin insaAllah.. histereskopinin ilkini corluda erson aksuya oldum maalesef duzeltememis polipler temizlenmis sonra tekrar hsg istedi tup bebek doktorum bakti ki rahim hic duzelmemis ben yapiyim bu sefer dedi kendisi yapti prof.dr cem.celik yapti histereskopi mi cok basarili gecti sonrasinda hsg cekildigimde fulyada bi goruntuleme merkezinde cektirdim ceken dr dedi ki rahmini soylemesen histereskopi yaptirdigini anlamam o kadar.muntazam yapmis doktorun dedi... tup bebegimide bahceci umutta yaptirdim cem hoca ordan ayrildi bu sirada ama onun topladigi embriyolarla transfer oldum Allah hocamdan razi olsun isi gucu rast gitsin ben 14 senelik evliyim yuzumuzu guldurdu bizim... bu arada ben tup bebege basladigimda rahmimin T seklinde oldugunu bilmiyodum daha oncede hsg cekilmistim ama cikmamisti anestezi ile cektirdigimde ogrendik T seklinde oldugunu. Tup.bebek hazirligi icin rahim filmi istediler iyikide istemisler.. birde rahim filminden sonra zaman gecsin istiyorum demissiniz . Zaten 2 adet donemi bekletmisti beni doktorum sonra histereskopi yapti sonra 2 adet r

Büyük ihtimalle ben de histereskopi yaptırıcam ama rahim filmimden sonra 2-3 ay zaman tanımak istiyorum kendime
Yazim tam gelmemis sonrasinda 2 adet donemi bekleyip tekrar hsg cekiliyosun duzelip duzelmedigine bakiyorlar insaAllah sizinki tek seferde duzelir. Isin ehli bi doktor olmasi cok onemli.

X