Hsg sonrası ilk regl döneminin yoğun gecmesi

fiyonas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
577
1.273
32
Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz günlerde hsg çekildim. Normalde düzenli adet olurum(29 gün) ama bu sefer 5 gün öne çekti. Normalde koyu renkli olur adetim ve 2-3 gün yoğun olup 4. 5. Günlerde çok çok azalarak biter. Bu seferki baya parlak bir kırmızı ve 6 gündür de sürüyor. Benzer bir durum yasayaniniz var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz günlerde hsg çekildim. Normalde düzenli adet olurum(29 gün) ama bu sefer 5 gün öne çekti. Normalde koyu renkli olur adetim ve 2-3 gün yoğun olup 4. 5. Günlerde çok çok azalarak biter. Bu seferki baya parlak bir kırmızı ve 6 gündür de sürüyor. Benzer bir durum yasayaniniz var mı?
mrb bende hasg sonrasi ilk adetimi oldum ama ben de adet duzensizligi var doktor progestan vermisti ilac bitti iki gun sonra adet oldum iki gun gecikme ile adetim bayagi yogun ayiptir soylemesi lavaboda oturunca damla damla dusuyor cok yogun ve sancili geciyor sizde nasil oldu durumunuz

mrb bende hasg sonrasi ilk adetimi oldum ama ben de adet duzensizligi var doktor progestan vermisti ilac bitti iki gun sonra adet oldum iki gun gecikme ile adetim bayagi yogun ayiptir soylemesi lavaboda oturunca damla damla dusuyor cok yogun ve sancili geciyor sizde nasil oldu durumunuz
Merhaba, benim ki de oldukça yoğun ve kırmızı renkteydi kızılcık şerbeti derler ya hani öyle. 7-8 gün sürdü ama söylediğiniz gibi lavaboda akmadi, yinede çok çok yoğundu ama...
Sancı hiç olmadı desem yeridir zaten benim de konu açma sebebim buydu: normalden farklı olarak ağrısız uzun ve yoğun gecmesi...
Ben rahmimin temizlendiğini düşünmek istiyorum, belki tıkanıklıklar vardı onlar ağrı yapiyordu hsg ile temizlendi diye dusunmek istiyorum. İnşallah şifa olur size de

X