hsg rahim filmi

turkuaz_turkuaz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
148
1
arkadaşlar tüpler için rahim filmi çektirmem gerekli. deneyimlerinize ihtiyacım var. aneztesi yaparsak işlem çok uzun sürüyor dedi teknisyen. normalde hazırlanma süreniz dahil 15 dakikalık bi işlem dedi. eğer elle jinekolojik muayeneye dayanıyorsanız buna da dayanırsınız dedi. niye korktuğumu bilmiyorum ama korkuyorum:KK43: oysaki ne acılar gördüm fiziken ama bunu bilmediğim için telaş yapıyorum. deneyimlerinizi aktarırsanız çok sevinirim

karnına adet sancısana benzer biraz daha fazla tabi bir sancı giriyor
işlem bittikten sonra benim bacaklarımada ağrı girmişti ve 15 20dk sonra geçti
dayanılmayacak bir acı değil

ben iki defa çektirdim.. geçekten zor ama dayanılmayacak bir ağrı olmadığını işlem bittikten sonra anlıyorsun.. işlemden sonra hiç birşey olmamış gibi kalkıp yürüdüm.. acıya dayanıklıysan bence anastezi kullanma.. bildiğim kadarıyla dr lar da anasteziyle çekilen rahim filmine güvenmiyorlar... geçmiş olsun canım

hiç korkulacak bişey değil..adet ağrısı gibi çok az bir ağrı...bittikten sonra kendime güldüm niye bu kadar korktum diye:).................

canım bende çok ürküdüyodum daha 1 hafta oldu çektireli soyunman çekilmen giyinmen 10 dk.sürüyo...inanki korkulacak hiçbişey yok...işlemden sonra ne kanamam oldu nede ağrım...2 gün kendimi sıcak tuttum her ihtimale karşı...iyikide çektirişim aklımda soru kalmadı...bence anestezi kullanma...heleki acıya dayanıklıysan hiç kullanma adet sancını geçmeyen bir ağrı oluyo sadece..allah kolaylık versin...

X