Hsg rahim filmi

Saraaa07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
95
32
Merhabalar adetim bitikten sonra 11 temmuzda hsg çekildim 15 temmuza kadar kanamam sürdü normal adet tarihim üzerinden 10 gün geçti hala olmadım 2 gün test yaptım ama negatif çıktı. Normal mi gecikmesi ilk kez başıma böyle bir şey geliyor mart ayında da kimyasal gebelik geçirdim. Bilgisi olan yazabilir mi ? Lütfen

Ama makalelerde de adet gecikmesi veya düzensizliği yapmaz diyorlar. Sadece eğer ki ilaç kullanılırsa belki fakat ben sadece 2 gün antibiyotik içtim o kadar oda daha önceden de kullanmama rağmen gecikme yapmadı. 2 gündür belim ve göğüslerim çok ağrıyor. Umarım hamile kalırsınız 🌸🥲
Adet gecikmesi yapıyormuş hsg yanı buralarda okudugum kadarıyla yazan çok vardı bende 31 temmuzda cekildim korunmuyorum bakalım gecikicekmi zamanındamj gelcek hamilemi kalıcam gorucem

Adet gecikmesi yapıyormuş hsg yanı buralarda okudugum kadarıyla yazan çok vardı bende 31 temmuzda cekildim korunmuyorum bakalım gecikicekmi zamanındamj gelcek hamilemi kalıcam gorucem
Ama makaleler de de gecikme veya düzensizlik yapmaz diyor. İnşallah hamile kalırsınız ve umarım bende isteyen herkeste

Kuzum ben de çektirdim 2 hafta gecikti adetim çektirdikten sonra hsg , salak gibi koştur koştur test aldım yaptım

Kuzum ben de çektirdim 2 hafta gecikti adetim çektirdikten sonra hsg , salak gibi koştur koştur test aldım yaptım
Streste yapmıyorum ama ister istemez oluyor herhalde umarım arkasından pozitif haberini alırız inşallah döngüm tamamen bozuldu benim çünkü hsg den önce ki ay çatlatma iğnesi ve duphaston kullanmıştım

Streste yapmıyorum ama ister istemez oluyor herhalde umarım arkasından pozitif haberini alırız inşallah döngüm tamamen bozuldu benim çünkü hsg den önce ki ay çatlatma iğnesi ve duphaston kullanmıştım
Normal ozaman karıştı baya bünye bazen hepsini kaldırmayabiliyor şaşırdı tabi hormonlar .. eğer gebelik yoksa duphaston söktürür varsa da tutunur merak etme

Merhabalar adetim bitikten sonra 11 temmuzda hsg çekildim 15 temmuza kadar kanamam sürdü normal adet tarihim üzerinden 10 gün geçti hala olmadım 2 gün test yaptım ama negatif çıktı. Normal mi gecikmesi ilk kez başıma böyle bir şey geliyor mart ayında da kimyasal gebelik geçirdim. Bilgisi olan yazabilir mi ? Lütfen
Aynı şekil bende de 10 gün gecikti resmen kan tahlili bile yaptırmıştım öyle bi umuttu ama sadece gecikmeymiş oldum yani ben

Ama makaleler de de gecikme veya düzensizlik yapmaz diyor. İnşallah hamile kalırsınız ve umarım bende isteyen herkeste
Bende 2 ay önce hsg çektirdim, iki kez regl oldum ve ikisi de çok az miktarda. Normalde 7 gün sürer bu ay 2 gün sürdü o da çok çok az miktarda ☹️ neden böyle oldu ya ptesi günü doktora gidicem bıktım usandım artık herseyimin sorunlu olmasından

Bende 2 ay önce hsg çektirdim, iki kez regl oldum ve ikisi de çok az miktarda. Normalde 7 gün sürer bu ay 2 gün sürdü o da çok çok az miktarda ☹️ neden böyle oldu ya ptesi günü doktora gidicem bıktım usandım artık herseyimin sorunlu olmasından
Merhabalar belki işlemden kaynaklıdır birde eşinizi üroloji bölümüne götürün sperm kalitesine baksınlar tek sizde bitmiyor çünkü

Benimde on gune yakin gecikdi ve bir sonraki ay on gun erken adet oldm yani normal makalelere bakmayin gecikme yapiyor

17 gün mü gecikmen olmuştu canim
24 gün gecikme oldu. Sonra adet oldum hsg çekildikten hemen sonra kanama oldu ama lekelenmeden biraz fazla Dr aradığımda bana belki adet oluyorsun demişti ki öyle de oldu döngüm tamamen bozuldu ama benim umarım bu ay gebelik olur inşallah

X