HSG (Rahim Filmi) Sonrası Regl

queenation

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
115
62
31
Merhabalar arkadaşlar,
16 Temmuzda rahim filmi yani hsg çektirdim. 8 Ağustosta regl oldum. İlk önce kahverengi bir akıntı oldu sonra pembe bir akıntıya dönüştü ve devamında normal regl halime dönüyorum diye düşünürken bugün tekrar kahverengi akıntıya dönüştü. HSG çektirdikten sonra ilk reglde sorun yaşayanlar oldu mu?

Leke şeklindeydi bugün tam söktü hafif siyah kan gibi demekki gerçekten rahmimiz temizlendi çok şükür agrı kesici aldım şiddetlenmişti agrım az önce simdi iyyim sizinki de sökebilir

Ben hsg filmi geçen sene çektirmiştim o kan normal bende de geldi kahverengi sonuçta içine alet ve ilac giriyo banada normal dediler o kanın gelmesi adet değil o bence

Leke şeklindeydi bugün tam söktü hafif siyah kan gibi demekki gerçekten rahmimiz temizlendi çok şükür agrı kesici aldım şiddetlenmişti agrım az önce simdi iyyim sizinki de sökebilir

Ben hsg filmi geçen sene çektirmiştim o kan normal bende de geldi kahverengi sonuçta içine alet ve ilac giriyo banada normal dediler o kanın gelmesi adet değil o bence
evet temizlendi demekki benim siyah gibi değilde kahvemsi geldi sonra hep pembe devam etti

Benimde hsg cektirdigim ay 5 gun regl gecikti ve 6.gun kahverengi lekenme gibi oldu suan hala ayni yani camasirima bile gecmedi bakalim birkac gune ne olur bilmiyorum

X