Gebeliğe Hazırlık Hsg rahim filmi çektirip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de 1 yılın sonunda bu ay hsg cektirdim temiz cıktı bende heyecanla bekliyorum
Merhaba hsg çektirmek için tekrar sıramı aldınız bende bugün doktora gittim smear testi yapıtlar yumurtalarıma bakitilar normaldi herşey birde rahim filmi istedi doktor nasıl yaptircam acaba

Merhaba canım. Benimde rahmimde perde vardı. Doktorların çoğu ameliyat dedi..ama olmak istemedim .2.5 aylık bebeğim düştü. Haseki eğitim araştırma hastanesi ne gittim. Bana perdenin yarım olduğunu söyledi. Tekrar hamile kaldim.. ve kızım sezeryan la doğdu..tam gününde doğdu. Tek bir doktora bağlı kalma rabbim verdikten sonra veriyor gerçekten. Insallah sende kucağına alırsın

Aminnn inşallah çok teşekkür ederim.Gittim görüştüm doktorla zaten bu 3.doktorum ama bunda kalcam çok memnunum çünkü.bende de 1cmlik bi perde gördü ama operasyon gerektirecek büyüklükte değil dedi çok şükür filmlerin sonucu da kötü değil dedi herşey normal dedi ilişki günü verdi gönderdi bakalım inşallah bu ay Rabbim yüzümüzü güldürür

Amin inşallah. Rabbim hayırlısı ile bir evlat nasip etsin..

Merhaba hsg çektirmek için tekrar sıramı aldınız bende bugün doktora gittim smear testi yapıtlar yumurtalarıma bakitilar normaldi herşey birde rahim filmi istedi doktor nasıl yaptircam acaba
Doktorunuz size uygun bi gün randevu olusturcak sizde o gün hastaneye gidip giriş yapcaksınız tekrardan

Merhaba hsg rahim filmi çektirip hamile kalan var mı merak ediyorum. Yaklaşık 1 yıldır gebelik olmuyor bütün sonuçladınız normal film çektirdim heyecanla stresle bat'ı bekliyorum.
merhaba ben çektirdim diğer ay klomen çatlatma iğnesi ile tek seferde hamile kaldım filmin etkisinin de olduğunu düşünüyorum kesinlikle doktorum güzelce temizledim demişti

Merhaba arkadaşlar 23 Eylül de hsg çektirdim temiz çıktı 14 ekimde hastalanmam gerekiyordu. 6 gün gecikme bugün 7. Günündeyim. Adetim geçtikten 4. Gün sonra idrar test yaptım negatif çıktı. Bu kadar gecikme normal mi?

Merhaba daha önce ki rengli tarihlerinizde gecikme yaşıyorsanız normal yaşamıyorsanız normal değil isterseniz kan tahlili yaptırın

merhaba ben çektirdim diğer ay klomen çatlatma iğnesi ile tek seferde hamile kaldım filmin etkisinin de olduğunu düşünüyorum kesinlikle doktorum güzelce temizledim demişti
Ne güzel rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Artık hiç biri bana umut olmuyor bunların her ay ümitleniyorum sonuç yine aynı

Ne güzel rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Artık hiç biri bana umut olmuyor bunların her ay ümitleniyorum sonuç yine aynı
umudunu kaybetme doğru zamanı bekliyor:) rabbim doğru zaman sanada nasip edecek inşallah,kafanı ferah tut sadece çok düşünme

Merhaba bana hsg için telefon numarası verdi o numarayı arayıp randevu aldım. Her hastanenin prosedürü farkli olabilir.

Bende eylülde hsg çektirdim. Çektirğim ay hamile kaldım. Şimdi 5 haftalık hamileym
Canım tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin hsg öncesinde tedavi gördünüz mü gorduyseniz ne tedavisi gördünüz bir sorun var mıydı

Canım merak ediyorum hsg den önce klomen tedavisi gördün mü peki

Canım tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin hsg öncesinde tedavi gördünüz mü gorduyseniz ne tedavisi gördünüz bir sorun var mıydı
Hayır tedavi görmedim sadece klomen+çatlatma iğnesi uyguladık bu ay hsg de kolaylaştırdı bence. Nasip :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…