Gebeliğe Hazırlık HSG (İlaçlı Rahim Filmi) Çektirenler Burada mı Acaba?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 hsg denenmesine rağmen çekilemedi sonra histeroskopi yapıldı sonra yine denendi sıvı gitmiyor denildi ne yapacağımızı bilmiyoruz varsa böyle sağlık sorunu yaşayan varsa yorum yazabilir mi lütfen yardımcı olun ne yapmamız gerekiyor yaşım 32 yorumlarınızı bekliyorum.
Merhaba. Benim profil de yazdığım mesajlara bakın orda ayrıntılı yazdım. İmkanlarınızı zorlayıp İstanbul da Brüksel tüp bebek merkezi de prof Yücel karaman na mutlaka gidin o sorunuzu çözecekmek için elinden geleni yapacaktır. Hele cocuk düşünüyorsanız kesinlikle Baska yerde oyalanmayın. Elinizdeki bütün tahlil film ne varsa götürün giderken. Yapılan her operasyon rahmi yıpratıyor daha fazla yıpratmadan gidin gec olmadan gidin o halleder. Kk da bir arkadas cok gec gitti Yücel bey e 6 histerskobi den sonra artık rahim bitmiş tüp bebek sansı da yok evlatlık almayı düşünüyor. Sizde gec kalmayın. Gecmiş olsun

Yaklaşık 6 aydir korkudan cesaret edemiyordum en sonunda Diyarbakirda Memorial hastanesinde rahim filmi cektirdim. Kesinlikle korkulacak hiç bir sey yok boşuna vakit kaybetmişim hiç ağrim olmadi sadece anestezi den sonra ne alaka ise Zahide Yetis icerde mi diye uyanmisim😂kendime gelince cok güldüm. Doktorum Doc.Dr.Ali Emre Tahaoğlu ve ekibine de ayrica teşekkür ederim beni çok rahat ettirdiler.
Merhaba ücreti ne odeniniz acaba

Benimde sol tüpüm kapalıydı seneler önce, onu açtılar. İki kızım var şimdi, seninde olur Allah'ın izniyle. Anestezisiz açıldı birde özel bir poliklinikte. İki kere enjekte ettiler o sıvıyı. Şükür oldu. Seninde olur🙏🙃
Merhaba konu eski ama açılan tüple mi hamile kaldınız acaba

X