Hsg için acil yorumlarınizi bekliyorum hanımlar

Aysegul Alav

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2023
195
64
24
Hanımlar bir kadın hsg çekildiği ayda hamile kalırsa gebeliği nasıl olur sağlıksız mi olur acaba? Bebek sorunlu mu olur?

Hayır canım ne alakası var, etrafımda hep HSG filmi sonrası doğum yapan insanlar var, maşallahları var, ben de salı günü çekindim, inşallah sağlıcakla hayırlısıyla hamile kalırım bı ay

Hanımlar bir kadın hsg çekildiği ayda hamile kalırsa gebeliği nasıl olur sağlıksız mi olur acaba? Bebek sorunlu mu olur?
Ben hsg den 2 ay sonraa gebe kaldim. Dr sorun olmaz demişti. Ama araştırdım ve gördüm ki ilk ay gebe kalınca düşük olabiliyormuş gibi yazılar okudum. Rahim şekli ve radyasyon ile ilgili olduğunu okumuştum. Tabi sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alanlarda var bu süreçte.. Nasip kısmet. Ben ilk ay korunmadim fakat bebek tutmadı 2.ay tuttu. Şuan gebeyim 17 hflik

Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bize inşallah

Evet bu salı çekindim, ilk iki gün kahverengi akıntım oldu ama az az. Şimdi iyiyim yumurtlama günlerimi değerlendiriyorum, sağlıklı beslenmeye çalışıyorum
Bende yumurtlama günlerimi değerlendiriyorum dün doktora gittim yumurtam büyümüştü ilişkiye girdik ve bugün de kasıklarım ağrıyor neden acaba

Anestezi ile cektirince korun derler Anestezisiz cekildiysen gerek yok.Ben 8 ay önce çektirdim sol tüpüm kapalı çıktı hamile kalmadım hiç şimdi yine Rahim filmi cektirdim Anestezisiz hemde tıkalı tüpü açtılar.Doktor 5-6 ay deneyin filimden sonra gebe kalanlar var dedi.

Ben cumartesi günü kontrole gittim bana gün verdi su günlerde ilişkiye girin diye korunun falan demedi

Bende yumurtlama günlerimi değerlendiriyorum dün doktora gittim yumurtam büyümüştü ilişkiye girdik ve bugün de kasıklarım ağrıyor neden acaba
Güzel sonuçlar alırsınız inşallahhhh bende bugün çekildim hsg 1 yıldır deniyoruz gerçekten yorucu bir süreç , bende hep okudum yazılanları hsgden sonra hamile kalanlar olmuş yumurtlama günlerini değerlendirip batı beklemek kalıyor geriye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…