Hsg filmi sonrası?

Diykon2142

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
1.174
1.775
35
Arkadaşlar merhabalar. Hsg sonrası hamile kalanlar ne süreçlerden geçtiler paylaşabilir misiniz? Benim tek tüpüm kapalı çıktı. Doğal yollardan hamile kalan var mı? Kaç ay sonra hamile kaldınız acaba

Böyle bir tecrübem yok konunuz yukarı çıksın diye yazdım umarım görüp sizinle paylaşan olur

Arkadaşlar merhabalar. Hsg sonrası hamile kalanlar ne süreçlerden geçtiler paylaşabilir misiniz? Benim tek tüpüm kapalı çıktı. Doğal yollardan hamile kalan var mı? Kaç ay sonra hamile kaldınız acaba
Merhaba bende ikinci hsg çektirişim.5 ay oldu hâlâ kalamadım benimde tek tüpüm kapalı çıktı.üstelik çocuğum olduğu halde maalesef hamile kalamıyorum 3sene oldu nerdeyse çocuk düşüneli

Benimde herhangi bir sorun yokken yani tuplerimin ikiside acikken,esimin sperm sayısı iyiyken ve her yumurtlamada güzel ve büyük yumurtalar olustugu halde 3 asilama da da gebelik olmadi.. hatta bi asilamam iptal edildi.. çünkü yumurtaliklarindaki yumurtalar gebelik için fazlaymis dördüz olabilir ve biz bu şekilde çoklu gebelik önermiyoruz diyip asilamayi o an iptal ettiler.. sakin iliskiyede girme dediler.. ama ben dinlemedim . Belki bir belki dort olur diye bekledim.. ama olmadı.. 3 asilama sonrasi tüp Bebek yaptirmaya hak kazandigimi (devlet hastanesi) söylediler.. bende beklemek istedigimi soyledim.. sonrasında 3 ay kadar bir süre sonra kendiligimden gebelik oluştu sebebi neydi biliyormusunuz.. bence yani tahminime göre bu hsg den sonra ya tupumde acilma oldu,ya da psikolojik olarak nasıl olsa tüp Bebek olacagim o daha garanti gibi düşünerek psikolojik olarak kendimi rahatlatmistim ve bebek olmuyor dusuncesinden kurtulmustu kafam.. stres gidincede. Olmus olabilir.. iki ihtimal var.. stres yapmayın kizlar...

Merhaba bende ikinci hsg çektirişim.5 ay oldu hâlâ kalamadım benimde tek tüpüm kapalı çıktı.üstelik çocuğum olduğu halde maalesef hamile kalamıyorum 3sene oldu nerdeyse çocuk düşüneli
Neden ikinci kez cektirdiniz acaba. Kapalı tüp için herhangi bir işlem önerdiler mi size. Daha önceden bir çocuğunuz mu var doğru mu anladım. Belki daha zamani vardır üzülmeyin lütfen

Tupleriniz zaten acıkmış. Allah en doğru zamanda veriyor demekki ben de 1 senedir uğraşıyorum tek tüp de kapali. Hamileliginiz hayırlı olsun olsun sağlıkla gelsin bebisiniz biz e de dua edin

Neden ikinci kez cektirdiniz acaba. Kapalı tüp için herhangi bir işlem önerdiler mi size. Daha önceden bir çocuğunuz mu var doğru mu anladım. Belki daha zamani vardır üzülmeyin lütfen
Birinde çektirdim açık dedi başka doktora gittim oda şüphelendi tekrar çekelim dedi oda sağ taraf açık sol kapalı dedi.ilk çocuk olmuyacak

Birinde çektirdim açık dedi başka doktora gittim oda şüphelendi tekrar çekelim dedi oda sağ taraf açık sol kapalı dedi.ilk çocuk olmuyacak
Hayırlısı olsun inşallah. Rabbim gönlünüzdekin tez zamanda versin inşallah

Bende 1 buçuk yıllık evliyim bütün testlerin normal eşimin sonuçları da temiz ve 30 ağustosta hsg çektirdim tuplerim açikmis ama hâlâ gebe kalamadim bu ay soğan kürü yapmaya başladım ovulasyon testinde yumurtlama görene kadar devam edicem inşallah isteyen herkese nasip olur

25 temmuzda Hsg çektirdim 1,5 yıl önce kimyasal gebelik olmuştu daha da bebek olmamıştı sebep de yoktu Hsg de temiz çıktı artık aşılama düşünüyordum çok şükür gerek kalmadan hamilelik oluştu Hsg çekildiğim günden itibaren değerlendirdik zaten herhangi bir ilaç kullanmadan çekildim. Sizin hsgde tüp kapalı çıkınca açmadılar mı

Hsg de tüp kapalı olunca açıyorlar mı . Tüp açma operasyonu ayrı yapılıyor diye biliyordum. Bende hsg çekindim 1 ay oldu sol açık sağ tıkalıymış . Olsun diye bekliyoruz 2 sene oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin

Amiiiin en kısa zamanda biz de 1,5 sene sonra kimyasal gebelik olmuştu sonra olmadı 1,5 yıl daha geçti tam aşılamaya niyetlendik rutin kontroller için Hsg çektirdik ki normal oldu şükür ki Eğer istanbulda iseniz sonomedde çekerken açıyorlar bu işlem için Hsg ücreti dışında ayrıca bir ücret alınmıyor ben hsgyi orda çektirdim çok şükür anesteziye gerek kalmadan ve acı duymadan çektirdim. 1400 tl imiş sanırım şimdi. Ben de o fiyattan çekildim

Yok eskişehir deyim özelde anestezili çektirdim

Merhaba canım rahîm filmi çektim 2ayda hamile kaldım darısı başınıza inşallah hayırlısı nasip etsin rabbim.

Benimde olmuyor 7yildir evliyim iki yıl olmadı sonra film çektim oldu yine olmuyor korunmadim hiç bu ay olmasa Allah nasip ederse çekecem

Merhaba canım rahîm filmi çektim 2ayda hamile kaldım darısı başınıza inşallah hayırlısı nasip etsin rabbim.
Cok güzel canım. Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebisin inşallah. Benim de rahim filmimin üstünde 2 ay geçti inşallah ben de bu ay hamileyimdir ama pek sanmıyorum yumurtlama göremedim bu ay tabi rabbim bilir bata 5 gün var. Dua eder misin benim için

İnşallah Allah sana tez zamanda Allah nasip edsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…