Hsg film fiyatı

Elisalady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
159
50
2022 yılında hsg filmi çektiren var mı özel hastanede fiyatlar nedir?İzmir'de çektirip fiyatları bilenler yazarsa da sevinirm.

2022 yılında hsg filmi çektiren var mı özel hastanede fiyatlar nedir?İzmir'de çektirip fiyatları bilenler yazarsa da sevinirm.
Genel olarak 2000 den başlıyor canım. Ben bulunduğum ildeki bütün hastaneleri arayıp fiyat almıştım bence sende öyle yap. Ek olarak kadın doğumcu çeksin ister isen bide giriş ücreti oluyor

Bence bir kac hastaneyi arayıp fiyat alin ben Şubat'ta çektirdim 1500 2000 fiyat verenler oldu ben 500 TL ye cektirdim anestezisiz

Bugun İstanbul echomarda çektirdim. 1400 tl ancak cevat bey olsun istiyorsanız ekstra 250 tl daha alıyorlar

Ben de izmir medical park a sordum pazartesi günü 7500 dediler ya aynı yıl içinde bu kadar fiyat farkı olabilir mi? Yakın zamanda izmirde güvenilir bir yerde başka çektiren var mı ?
İzmir medicalpark ben Şubat'ta cekildim 2500
Arkadaşım Haziran'da çekildi 3000 olmuştu anestezili

Merhaba çektirdiniz mi ? Bende İzmir deyim cektirmeyi düşünüyorum
Merhaba bugün çekildim açıkçası çok az bir acı hissettim .O da ilk hafif uyuşturucu bir iğne vuruluyor o an bir de basınçlı bir ilaç veriliyor o zaman ama dayanilamayacak kadar değil 5 dk sürdü.Devlet hastanesinde yaptırdım ve çıktığımda da iyi ki özele para vermemisim dedim.

Canım fiyata göre gitme lütfen. Çekecek olan kişiyi iyice araştır. Yanlış yönlendiren çok doktor oluyor. Ya da cihaz iyi olmuyor vs. Bu işte en iyi dr bul ve ona git derim. Kafanda sonradan soru işareti olmasın ve tekrarlamak zorunda kalma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…