Hpv

nergisss35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2023
75
12
36
Dün Google da gezerken papil of diye bi fitille karşılaştım hpv yi bitiriyormuş lütfen söyleyin gerçekten kullanıp hpv yi yenen var mı

Doğru diyorsunuz ya gerçekten böyle düşünememiştim

evlendikten sonra eşimde siğil olduğunu öğrendik, doktora gittik onun siğilleri yakıldı bana smear testi yapıldı sonucum temiz. fakat şimdi bebek düşündüğümüz için doktorum hpv testi yapmam gerektiğini söyledi yaptırdım bugün inşallah sonuç çıkar. kanserden o kadar çok korkuyorum ki ne yazık ki annemi kanserden kaybettim, teyzem de kanserdi atlattı. inşallah temiz çıkar herkes bu hastalıktan arınır amin.

Herkese merhabalar ben Üniversitedeki yıllarımda hpv 18-39 pozitif çıktım. Dünyam başıma yıkıldı. Doktorum bana direkt kanser olacaksın dedi ve tedavisinin olmadığını söyledi. Ardında başka bir profesöre gittim ve bana … önerdi. 3 ay sabah akşam içtim sigarayı bıraktım o döndemde. Ve 3 ayın sonunda negatiftim. Gerçekten inanamadım. Sonra tekrar hpv 52 kaptım ve yine .. ile negatife döndüm. Ardından firma ile irtibata geçtim ve şuan … danışmanlığı da yapıyorum. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bana insta: …. ulaşabilirsiniz. Gerçekten işe yarıyor arkadaşlarıma, danışanlarıma kime tavsiye ettiysem hepsi negatife döndü. Zaten onların da raporlarını instagramda hikayeme ekledim. Umarım size ışık olabilirim bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…