Hpv virüsü

Vanessaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
2
1
25
Merhaba ilk önce anüs bölgemde siğiller çıktı sonra biraz bağışıklık arttırıcı besinler tüketince kendi kendine geçti cenazem olduğu İçin doktora gidemedim daha sonra geçti diye sevinirken vajina bölgemde çıktı ve onlar da yine düzenli beslenme ile yok oldu bu hpv mi başka bir şey mi anlamadım hpv kendi kendine geçer mi bi bilgisi olan var mı

Siğil çıktığında kansere dönüştürmeyen türüymüş. Bununla ilgili forumda çok konu var. Cinsellikle bulaşıyor. Kimisinde baş etmesi kolay kimisinde zormuş. Yayılmasını önlemeniz gerekir. Doktora gidin. Forumda propolisin iyi geldiğini okudum. Hem suya damlatıp içiyorsun. Hem siğile damlatıyorsun.

Siğil çıktığında kansere dönüştürmeyen türüymüş. Bununla ilgili forumda çok konu var. Cinsellikle bulaşıyor. Kimisinde baş etmesi kolay kimisinde zormuş. Yayılmasını önlemeniz gerekir. Doktora gidin. Forumda propolisin iyi geldiğini okudum. Hem suya damlatıp içiyorsun. Hem
Siğil çıktığında kansere dönüştürmeyen türüymüş. Bununla ilgili forumda çok konu var. Cinsellikle bulaşıyor. Kimisinde baş etmesi kolay kimisinde zormuş. Yayılmasını önlemeniz gerekir. Doktora gidin. Forumda propolisin iyi geldiğini okudum. Hem suya damlatıp içiyorsun. Hem siğile damlatıyorsun.
Çok teşekkür ederim

Meraba 3 yıldır kadar önce genital bölgemde siğil çıkmıştı doktora gitmekten korktuğum için propolis falan kullandım şu an hiç bir belirti yok ancak hpv testi verdim umarım negatif gelir

kızlar merbaba genital siğil yaktırma acılı bir işlem mi aynı gün işe devam edebilir miyim bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

X