Hpv takıntılarım

hanimcilikkazanmali

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2022
24
1
30
Şimdi konuya başlıyorum. Ağzımda oluşan ağrıları hpv sanmam sonucu kanser olduğumu düşünmem ve kafayı yemem. Herkes manyak olduğumu düşünebilir. Ama bazı şeylerin gerçekten takıntı boyutuna geldiğinin farkındayım. Ağzımda 2 tane yara çıktı 45 gündürde geçmeyen bir ağrı var. Bu sebeple sürekli ağzımın içini inceliyordum ama öyle bir inceleme değil. Altını üstünü her yerini. Neyse dilimi çıkarttım durdum en son dilimin en arka kısmında büyük bir çıkıntı gördüm. Daha önce tiroid kanseri geçirdiğim için kanser takıntım var. Cumartesi cumartesi eşime dedim çabuk beni acile götür. Eşim beni acile götürdü acilde doktor da çıkıntıyı görerek hemen KBB uzmanına gitmemiz gerektiğini söyledi. Cumartesi çalışan bir özel hastaneye gittik. KBB uzmanı kamera ile dilime ağzıma boğazıma baktı ve takıntılardan dilimi çok çıkartdığım için yutağımı gördüğümü söyledi. KBB uzmanı da şaşkın bir şekilde sizi nasıl böyle yönlendirdiler cevabı verdi. Sadece şunun için yazıyorum. Takıntılarımızın bizi getirdiği noktalara lütfen bakın. Sürekli hasta olduğunuzu düşünüp durmayın.

X