Hpv miyim lütfen yardım

nazlisny

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2024
6
0
21
hepinize merhaba gental bölgeme epilasyon yaptırırken oradaki abla siğil var dedi o söylediğinde ben böyle bir şey olduğunu öğrendim beyaz noktalar var gibi ama anlayamıyorum epilasyondan sonra olduğu kesin erkek arkadaşımda herhangi bir şey yok düzenli bir ilişkim var çok korkuyorum hpv olursam ben biterim henüz 21 yaşındayım çok araştırma yaptım ve şu an hpv olduğuma neredeyse eminim

Hemen Dr gitmelisin. Aşını ol mutlaka. Beslenmene ve yaşam standartlarına dikkat etmelisin. Artık pek korkulacak bir şey değil düzenli kontrol ve tedavi edilirse. (İnşallah değildir de )

Hemen Dr gitmelisin. Aşını ol mutlaka. Beslenmene ve yaşam standartlarına dikkat etmelisin. Artık pek korkulacak bir şey değil düzenli kontrol ve tedavi edilirse. (İnşallah değildir de )
Teşekkür ederim peki bunu ailem öğrenebilir mi bu konuda bir bilginiz var mı?

Araştırma yapmışsındır. Bende 5 yıl önce siğil çıktı. Ben yaktırdım aşı oldum ve bir arkadaşım önerisiyle bir mantar kullandım. Bir yıl sonra yine sivil çıktı sadece mantar çayı içtim ve kendiliğinden geçti. Geçen ay tekrar etti yaktırmadım yine o mantar çayını aldım yine geçti. Belki benim hpv türündendir ama bir iki tane siğil oluyor ve o mantara hemen cevap veriyor sizi bilemem. Onun dışında hiç bir şeye dikkat etmedim zaten dünyanın en rahat insanıyım bana bişey olmuyor diyip geçiyorum. Mantarın adı hindi kuyruğu mantarı sabahları aç karnına demleyip bir bardak içiyorsun bağışıklık güçlendiriyor.

Peki süreciniz nasıldı? Bahsedildiği gibi zorlu bir süreç mi ilk olarak doktora gideceğim ve test vereceğim. İleriki süreç nedir? Ve öneriniz için çok teşekkür ederim

her tipi değişik bir süreç işliyor kimisinde çok fazla siğil oluyor kimisinde hiç siğil olmuyor. Bende bir iki tane çıktı ve o mantar çayı ile hemen geçti. İnşallah sizinde öyle olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…