hpv hiv

user0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
73
15
24
hpvli bir birey olarak hiv beni inanilmaz geriyor bu korku da son zamanlarda basladi inanilmaz bir tempodayim hastaneye gitmeyi birakin eve zor girebiliyorum icim icimi yiyor az da olsa rahatlamak istiyorum 7 ay önce falan sifiliz testi yaptirmistim hiv sifiliz testinde belirti verir miydi acaba sifiliz pozitif olanlardan hiv testi de aliniyormus cok sukur benim sifiliz testim negatif cikti supheli iliskim de yaklasik 2 yil once oldu

vdrl-rpr testi yapilmisti negatif cikti
Bende de aynisi oldu hpv oldugumu ogrendikten sonra 2 defa elisa testi yaptirdim (1 yilda) hastaligi kaptigim kisiyletken de yapilmisti yani totalde 3 defa negatif aldim. Sifiliz testi farkli hiv testi farkli icini rahatlatmak icin gidip ol istersen benim bir ara o kadar psikolojim bozulmustu ki derimi sıkmıstim sivilce var diye (genital bolgemde) çok fazla sıktiğim icin acimisti sonra hsv oldugumu zannedip 1 hafta yemek yiyememistim yani aslinda cok didiklememek gerekiyor ama yine de icini rahatlatmak icin gidip test ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…