Hpv hakkında bilgisi olanlar

kfkslxekdl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
7
-5
21
sevgilimle 5 aydır beraber oluyoruz benim ilk cinsel ilişkim ama onun daha önce birsürü ilişkisi olmuş(tanımadığı kişilerle bile) ve ilk onda siğil çıktı sonra birkaç ay sonra bende de siğil çıktı ama kendisi ondan bulaştığını kabul etmiyor seninle beraber olduktan sonra siğil çıktı diyor ama benim ilk ilişkim olduğu için başkasından bulaşma ihtimali yok bu nasıl olabilir ve siğilleri fark ettikten sonra araştırdım hpv şüphesi olduğunu gördüm çok artmıştı ve anal ilişki yüzünden o kısımda da siğillerim var doktor vajinamın iç kısımlarında da siğillerim olduğunu söyledi cildiyeye yönlendirdi ama yaktırmak mı gerekiyor bilmiyorum acılı bi işlemmiş sanırım korkuyorum ve çok aşırı kaşıntım oluyor günlük hayatımı çok etkiliyor hpv testi daha olmadım 20 yaşındayım ailem bilmiyor bilmelerini de istemiyorum hpv testi olursam gözüküyormuş sanırım öğrenme imkanları var mı kansere gider diye çok korkuyorum lütfen yardımcı olun yaşım küçük ve kimseye anlatamıyorum

sevgilimle 5 aydır beraber oluyoruz benim ilk cinsel ilişkim ama onun daha önce birsürü ilişkisi olmuş(tanımadığı kişilerle bile) ve ilk onda siğil çıktı sonra birkaç ay sonra bende de siğil çıktı ama kendisi ondan bulaştığını kabul etmiyor seninle beraber olduktan sonra siğil çıktı diyor ama benim ilk ilişkim olduğu için başkasından bulaşma ihtimali yok bu nasıl olabilir ve siğilleri fark ettikten sonra araştırdım hpv şüphesi olduğunu gördüm çok artmıştı ve anal ilişki yüzünden o kısımda da siğillerim var doktor vajinamın iç kısımlarında da siğillerim olduğunu söyledi cildiyeye yönlendirdi ama yaktırmak mı gerekiyor bilmiyorum acılı bi işlemmiş sanırım korkuyorum ve çok aşırı kaşıntım oluyor günlük hayatımı çok etkiliyor hpv testi daha olmadım 20 yaşındayım ailem bilmiyor bilmelerini de istemiyorum hpv testi olursam gözüküyormuş sanırım öğrenme imkanları var mı kansere gider diye çok korkuyorum lütfen yardımcı olun yaşım küçük ve kimseye anlatamıyorum
Anal ilişkiye kadar mı ilerlediniz? Değdi mi şimdi sizce ?

Nasıl bir güven telkin etti ki önüne gelenle birlikte olan adamla bu ilişkileri yaşadınız. Yaşınız çok küçük umarım sıkıntılı bir süreciniz olmaz.

Hpv malesef korunsanız bile bulaşabiliyor.
Önce hpv tiplemenize bakılsın. Ona göre tedavi planı ve düzenli kontrol olursunuz.
Direkt kanser vs diye düşünmeyin. Ona giden yol uzun bir süreç. Kontrollerinizi ihmal etmeyin.
Birkaç vitamin takviyesi var adını vermeyim, virüsu atmak konusunda katkısı oluyor

Hpv malesef korunsanız bile bulaşabiliyor.
Önce hpv tiplemenize bakılsın. Ona göre tedavi planı ve düzenli kontrol olursunuz.
Direkt kanser vs diye düşünmeyin. Ona giden yol uzun bir süreç. Kontrollerinizi ihmal etmeyin.
Birkaç vitamin takviyesi var adını vermeyim, virüsu atmak konusunda katkısı oluyor
teşekkür ederim

Cildiyeye gidin acılı bi şey değil ve basit bi işlem. Test yapıldı mı? Eğer riskli türlerden değilse aşı olun. İhmal edilecek bir konu değil korkmanın da bi faydası yok bu noktada. Sağlığınıza dikkat etmek zorundasınız sevgiliniz de malın tekine benziyor bu arada ona da dikkat edin ne diyim

Direk sevgilinizden bulaşmış yükü size neden atıyor terbiyesizlik. Test olmalısınız özel bir klinikte olursanız ortaya çıkma gibi bir durum olmaz. Yaktırma işlemini de anestezi ile hallediliyor birşey hissetmiyorsunuz diye biliyorum

önüne gelenle yatan kendisi ama hastalığın kendinden bulaşmadığını söyleyebilecek kadar da avam. seni de sevmediği o kadar belli ki sevse asla bu şekilde ne düşünür ne konuşur. ayrıca anal ilişki ne demek evlerden ırak. git test tedavi ne gerekiyosa ol yaşın falan da küçük değil. sevişmeyi biliyosunuz ama. sinirlendim sabah sabah ya

Valla yazık üzüldüm, 20 yaşında karaktersiz bı adamla cinsellik yaşamak hemde anal. Adam resmen senden bana geçti diye suçluyor birde. Cildiye gidip göster ihmale gelmez

Hpv erkeklerde kadınlara göre çok ağır seyreden bir hastalıktır. kendisinde çıktığına göre çok sizden çok önce bulaşmış ona, o da size bulaştırmış. Ama ne ilginçtir ki pişkin pişkin sizin ona bulaştırdığınızı idea ediyor.

Bu ülkede kadınlarda bakireliğe bakılıyor ama asıl erkeklerde buna bakılması gerekiyor. Her türlü virüs önüne gelen eskortla iiliski yaşamış erkekten kadına bulaşıyor. Kadının ilk ilişkisi yaşadığı şeye bak. Karısına Aids bulaştıran kaç erkek haberi gördüm. Ahlaksiz erkeklerle beraber olmayın.

Bu ülkede kadınlarda bakireliğe bakılıyor ama asıl erkeklerde buna bakılması gerekiyor. Her türlü virüs önüne gelen eskortla iiliski yaşamış erkekten kadına bulaşıyor. Kadının ilk ilişkisi yaşadığı şeye bak. Karısına Aids bulaştıran kaç erkek haberi gördüm. Ahlaksiz erkeklerle beraber olmayın.
Cinsel hastalıkların en çok arttığı ülkelerden biri Türkiye yanlış hatırlamıyorsam. Kadının zarına (!) kafayı taktıkları kadar kendi çüklerine bakmadıkları için hep taşıyıcı durumundalar.

Yaşınız küçük değil. Tedavinizi olmalısınız. Ayrıca size böylesi cümleler kuran hıyarı da hayatınızdan çıkarın. Kendisi bir ölüm makinesi.

Cinsel hastalıkların en çok arttığı ülkelerden biri Türkiye yanlış hatırlamıyorsam. Kadının zarına (!) kafayı taktıkları kadar kendi çüklerine bakmadıkları için hep taşıyıcı durumundalar.
Bence biraz da kadınlar erkeklere karşı çok hoşgörülü olduğundan böyle. Adam çok sevgilisi olduğunu söylemiş rahatça, bir kadın bunu yapsa erkek birkaç güne terk eder.

Bence biraz da kadınlar erkeklere karşı çok hoşgörülü olduğundan böyle. Adam çok sevgilisi olduğunu söylemiş rahatça, bir kadın bunu yapsa erkek birkaç güne terk eder.
Kesinlikle. Seçici olmak gerektiğini düşünüyorum. Kendisinden önce birileri ile beraber olabilir de tanımadığı kişilere kadar varan bir durum söz konusu. Erkektir yapar kavramının bir değişik versiyonu gibi sanki.

X