Hpv Genital Siğil

iyilesiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
58
22
24
Kızlar merhaba,
İç dudak bölgesinde siğil çıkaran var mı? Bahsettiğim kısım dış dudakların iç tarafı değil, tüysüz olan bölge. Orada birkaç minik siğilim var ancak oradan çok korkuyorum. Bunlar da koter işlemi ile yakılabilir değil mi? Bir tek bu bölge korkutuyor beni. Daha önce bu bölgede siğil çıkaran varsa bilgilendirebilir mi ?

Evet bende var tam bahsettigin bölgede bir kez yakma islemi uygulandı gecti gibilerde simdi yeniden çıkmışlar tekrar gidicem yaktirmaya 2 tane var bende

Evet bende var tam bahsettigin bölgede bir kez yakma islemi uygulandı gecti gibilerde simdi yeniden çıkmışlar tekrar gidicem yaktirmaya 2 tane var bende
Yaralar ne sürede iyileşti 5 gün önce lazerle yaktırdım pek iç açıcı görünmüyor antibiyotikli krem kullanıyorum günde bir

Yaralar ne sürede iyileşti 5 gün önce lazerle yaktırdım pek iç açıcı görünmüyor antibiyotikli krem kullanıyorum günde bir
10 günde iyileşti yaralar ben hic krem vs kullanmadım cinsel hayat yok zaten bakireyim. Acı sizi olmadı şükür
10 gunde iyileşti yaralar. Ben hic krem vs kullanmadım doktor önermedi.

Kızlar merak ediyorum da cinsellik yaşarken kondom kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız eğer başka insanlarada bulaşıyor farkında mısınız? Ve sizede kondomsuz ve güvenilir olmayan bir birliltelikten bulaştı bu tarz konular çok önemli kansere giden insanlar var bilinçlenmeliyiz..

Kübra hanım tesavisini goren doktor doktor gezen insanlarin kondomsuz birliktelik yasiyor olma ihtimali kactir sizce?

Kübra hanım tesavisini goren doktor doktor gezen insanlarin kondomsuz birliktelik yasiyor olma ihtimali kactir sizce?
benımde ıc bolgede mınık mınık var yenı lazer yaptırdım bazılarını atlamıs doktor tekrar yakarız dedı ama ıcerısı nasıl gecıyor kesın tedavı mı sızce dısarda kalmadı benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…