Hpv 16

Evet yüksek riskli var smear sonucumu bekliyorum kolposkopi yaptırcam devlette ama uyutmuyorlarmış Bende huzursuz oldum nasıl biyopsi aldıracam diye
ben iki defa kolposkopi biyopsi oldum ilki çok ağrılıydı ikincisi çok daha rahattı çok şaşırdım bu kadar rahat olmasına. tamamen doktora bağlı ilkini asistan yapmıştı ikinciyi profesör yaptı.

.bir senedir hpv tip 16,39,56,51 var bende. geçen sene kolposkopi yapılmıştı doktor bir şey yok takip dedi. bu sene temmuzun ortasında tekrar kolposkopi yapıldı, cin 1 çıktı. bu doktor da altı ay sağlıklı beslen ,spor akdeniz diyeti yap, altı ay sonra kontrole gel dedi ancak hiç bir ilaç önermedi. iyi bir profesör. şimdi hocam araştırdım achh diyorlar defagyl diyorlar da diyemiyorum adama, malum doktorlar ilaç araştıran soran hasta hiç sevmez. e böyle oturup kefir içip, ya allah geçer inşallah da diyemiyorum. hpv pozitif, cin1 olup bir de yaşı artık kırkları geçmiş biri olarak bu aşamaları geçirmiş sizlerden fikir almak istedim. solgarın multivitaminini sipariş verdim ona başlayacağım, propolis damla kullanıyorum. solgarın shiitake mantarını yada immuneks10 gibi ilaçları kullanıp fayda gören var mı. hpv den kurtulmak için her şeyi yapabilirim.

Sizin smear nasıl çıktı ve bende Ahcc çok imanmıyorım bem ozon tedavi si yaptırın o daha etkili hpv nin atılması içim

Sizin smear nasıl çıktı ve bende Ahcc çok imanmıyorım bem ozon tedavi si yaptırın o daha etkili hpv nin atılması içim
smear asc-us çıkmıştı hpv olduğu için kolposkopi yapıldı cin1 çıktı. ozon faydalı olabilir diye bende bazı doktorlardan tavsiye aldım. bir de bir aydır regl oluyorum bitmiyor iyice çıkmaza girdim, bu da beni çok güçsüz bırakıyor. bağışıklığım düşüyor

Neden 1aydır regl oluyorsunuz hormonlarının Bi sıkıntımı var acaba

Cin 1 kendi kendine geciyor diye biliyorum bence bağışıklıgınızı güçlendirin bunun için soğan suyu tavsiye ediyorum benim bağışıklık çok iyi yaptı
doktora söyledim hiç üzerinde durmadı.şu durumda bağışıklığım istesem de güçlenmiyor zaten. hormonlar normal ama yumurtalıklarımda sorun var sanırım çok zor yorucu bir süreç umarım atlatırım. soğan suyunu da deneyeyim. bağışıklığı güçlendirelim dedikçe bir şey çıkıyor. ne illet bir şey bu nasıl geçecek.

Siz aşı oldunuz mu aşıyla geçenler var negatif olanlar ve aşı ücreti aşırı pahalı devlet ödemiyor sağolsun

Siz aşı oldunuz mu aşıyla geçenler var negatif olanlar ve aşı ücreti aşırı pahalı devlet ödemiyor sağols

Siz aşı oldunuz mu aşıyla geçenler var negatif olanlar ve aşı ücreti aşırı pahalı devlet ödemiyor sağolsun
olmadım. doktor olmamı tavsiye etti ama bulunduğum yerde vitamin hapı bile bulmak zor hpv aşısını kimse bilmiyor. aşı olmak için yine en yakın büyük bir ile gitmem gerek. zaman bulup gidersem olmak istiyorum. hiç olmazsa diğer türlerden korur.

hepsi Bence vitamin ahcc falan hepsi hikaye en iyisi aşı aşı olupta hpv negatife dönenleri çok gördüm ben mutlaka vurdurun birde sizin smear nasıl geldi?

7 ay önce leep oldum herşey normaldi ama hpv 16 hala devam smar testim normal geldi fakat hpv 16 devam ediyor doktor ikinci kolposkopi istedi ya çok yoruldum hpv olan 16 olup negatif olan varmi ya ikinci kez kolposkopi olan
Merhaba 2019 Ekim'de hpv 16 cın3 ile leep oldum cerrahi sınırlar negatif geldi (sizin cerrahi sınır negatif miydi) aşı oldum kendimde sağlıkçıyım ahcc veya jel kullanmadım 9 ay sonra hpv negatif sonuç aldım kontrollerim devam ediyor smear 6 ayda 1- kolposkopi yılda 1 hpv yılda 1 yaptırıyorum çok şükür negatif

Bende de hpv 16 varmış. Sağlık ocağından aradılar dünyam yıkıldı resmen. Ben nasil 15 gün bekleyecem. Rahimde yıllardır yara var. Siz nasıl beklediniz sonuclari ,psikolojim bitik durumda. Aklımdan atamıyorum. Çok korkuyorum. Kızım küçük. Eşim anlatılmaz yaşanır... bana evlendigimizden beri psikolojik şiddet uyguluyor. Bir de bu çıktı.... kanser yapmışsa hadi ... çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…