Hoşlandığını söyledi,kararsızım

meLike_18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
275
0
Merhabalar kısaca anlatıyım hemen Ben 17 yaşındayım.Hoşlandığını söyleyen(İsmail)18 yaşında.Tanışalı daha 1 hafta olmadı ama bu süreç içerisinde sürekli mesajlaştık.Konuştuk bana sen neden farklısın dedi.Bende ne farkından bahsediyosun dedm.Bilmiyorum ama çok iyisin,her şeyden önce anlayışlı davranıyorsun dedi.Çok iyisin dedi.Kişiye göre muamele ona göre davranış gösteriyorum dedi.Sen karşındakini iyi gördüğün içindir o sağol dedim.yok gerçekten çok iyisin falan dedi.Ben sana bağlandım melike dedi.Bilmiyorum ama bu kısa sürede çok alıştım sana dedi.Ben senden Hoşlanıyorum dedi.Sen bu duruma ne diyorsun dedi.Hayırlısı ama bildiğin gibi seneye üniversite sınavım var onun için hayatımda kimsenin olmasını,kafamı karıştırmasını istemiyorum dedim.Haklısın dedi.Benim için farketmez ben seni beklerim dedi.Konuşmaktan sıkıldıysan msj atmayım dedim yok hayır sen sıkıldıysa msj atma dedim.Ben seninle konşmak için can atıyorum ne diyosun sen dedi :) pekala dedm.Melike ben seninle hep böyle bi ömür konuşmak istiyorum ya gerçekten çok farklısın,bağladın beni kendine dedi.Olur mu sence dedi.Bende Hayırlısı dedim.Beklerim dedi.Dün msj attım daha tanışalı yeni oldu ne ara hoşlandın yad sevdin inanasım gelmiyor k.bkma ya dedim.Sen ne zaman inanırsan o zamana kadar beklerim ya sen olursun hayatımda yada hiç kimse olmaz dedii.Ben heep beklerim seni dedi.Bende üni.kazanıp gidersem nolcak dedm yakın biyere gidersen görmeye gelirim seni dedi.tamam bekle o zman dedim.O Balık burcu,Ben Yay burcuyum.Sözleri hoşmua gidiyor ama bağlanmaktan,sevmekten korkuyorum.Tekrar üzülmek istemiyorum.Sizce napmalıyım ? :)

tatlım 17 yaşındasın ve tanışalı 1 hafta olmuş diosun. sevgi bu kadar kolay deil o yaşta hoşlanıyorm demek cıkalım demek çok basittir özellikle erkekler için. sakın kabl etme ve düşünme sen sınavına çalış ben de sınava calısıyrm ve aklım bazı şeylerden dolayı çok karışmıştı. sakın bağlanma.. ve inanma tabi ki dediklerine . tamam?

bence erken biraz ve arkadaşının ağzı iyi laf yapıyor bir haftada bu kadar söz fazla çok yüz vermeden bekle bakalım ilerleyen zamanda nasıl davrancak gerçekten sevdiğini anlamadan bağlanma çooook üzülürsün...

Bağlanmamaya çalışcam yorumun için teşekkür ederim :)
Tamam ablacım yüz vermeden bekleyelim,birde ablasınada anlatmş beni oda git konuş gibi klasik bir cevabını vermiş.

Bir süre tanımaya çalış bence 1 hafta cidden kısa bir süre.

Sınav tabi ki daha önemli ama ikisini birlikte yürütebilen birçok örnek var biri de benim.O kadar kırılmama,üzülmeme rağmen sınav konusunda taviz vermedim.O hiç taviz vermedi sabah akşam ders çalıştığı için.O yüzden o konu kişiden kişiye göre değişiyor.

Erkeklerin ağzı iyi laf yapıyor,hep sözleriyle kandırıyorlar bizi.Ortak arkadaşlarınız varsa bir sor soruştur istersen tanımaya çalış.Daha sonra hislerine göre karar verirsin.

canım git ders çalış üniversiteni kazan
üniversiteye gidince gerçekten sevdiğin ve seni seven birini bulursun
uğraşma böyle şeylerle
abla tavsiyesi benden sana

Hissettiği şeyleri söylemiştir, ama çok iddialı laflar eden biri.

Ne birine "Ya seninle ya hiç kimseyle, seni ömür boyu beklerim." derim, ne de böyle söyleyen birini ciddiyetle dinlerim. 20 yaşında da söylense 40 yaşında da söylense gereğinden fazla iddialıdır, ama 20 yaşında olunca bir heyecanla söylenmiş oluyor.

Hayatına alıp almamak senin kararın, ama bu sözlere itibar etme.

bende 16 yasındayım da cok yapmacık kıonusmus be canım ,birincisi sana bağlanması cok sacma cnkü erkek ,ikincisi seni beklermis yine sacma cnkü erkek ,ücüncüsü hayatınsa senden baska biri olmıcakmıs yine yine sacma cnkü erkek ,hakikaten cok iyi laf yapmıs ama bence aklını karıstrmadan uzaklasmalısın ve üni sınavına calısmalısın ,üni de saten bulursun ,ama yok okulların acıldığı dönem de de aklını karıstrmasına izin verrsen kaybeden sen olursun söyliyim ,gidemezsn üniye filan sahteliklerle kalırsın ..

Ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi bir çocuktur bi kötülüğünü görmedik biz diyorlar.Ama güvenemiyorum korkuyorum yarı yolda bırakılmaktan yada 2-3 gün çıkıp 4.ayrılmaktan .
canım git ders çalış üniversiteni kazan
üniversiteye gidince gerçekten sevdiğin ve seni seven birini bulursun
uğraşma böyle şeylerle
abla tavsiyesi benden sana
Sağol ablacım güzel yorumun için :)
İnşAllah Kazanırım :)

Bir de şu var; arkadaşlar eğitimine bak demişler, çok haklılar.

O yaşta başlayan bir ilişki çok uzun sürmeyebilir, boşuna hayatına birini almış olursun.
Uzun sürebilir, yıpranırsın.

Hiçbir şekilde sağlıklı görmüyorum.

Yapmadım mı aynı şeyi, yaptım.
O yüzden diyorum, hiç sağlıklı değil...

Haklısınız galiba.. =/

üniversite sınavı sancılıdır bende girdim eğer sevdiğin insan sınava girmiyosa ve senin gibi işin ciddiyetinde değilse o sınav kabusun olur çalışamazsın iyi düşün iyi karar ver

Evet küçük yaşta başlayan ilişkiler hüsranla sonuçlanıyor

Evet küçük yaşta başlayan ilişkiler hüsranla sonuçlanıyor

maalesef öyle oluor canım ,benim de okulda bölüm senemdi bu yıl ,ilk dönem cıkartmstım hayatımdan ort yüksekti ,ikinci dönem tekrar gösterdi kendini yeniden sevgili olabilirmisz gibi davrandı snra olmadık yeniden ve okul kapandı ve benim ikinci dönem ort düstü ,eğer aklımı karıstrmasa idi ikinci dönem yine yüksek yapabilirdim ve istediğim bölüme girebilecek miyim yerine istediğim bölüme gircem diyebilirdim..

Öyle bir giriyorlarki hayatımıza aklımızı karıştırmayı çook iyi biliyorlar canım,Hakkında hayırlısı olur inş :)

5. sınıfa giden öğrencim benzer şeyler yazmış "kız arkadaşının duvarına"... Kırmızıyla alıntıladığım yer tamamen aynı...

Bayılıyorlar "abilerini taklit etmeye"...

20li yaşlardan sonra "İlişkiye hazır değilim, bağlanmak istemiyorum" dönemleri başlıyor genelde... Ee, o yaşın "moda"sı da o...

Allahtan konu sahibinin ne aklı başında bir kızımız olduğu çocuğa verdiği tepkilerden ve burada verdiği cevaplardan belli de uzun uzun yazmaya gerek yok durumu...

Aynen devam... Eğitim hayatınızda başarılar...

çocuğun ağzı iyi lafyapıyo :) seni şimdiden etkilemiş bence :)
beklerim dmeiş bırak beklesin ne kadar dayanbilecek eğer dediği gibi bişrşey varsa ortaya çıkar zamanla zaten uyduruyosa sıkılır kaçar

Teşekkür ederiim güzel yorumunuz için :) Sağolun :)
Bıraktım bakalım ne zamana kadar bekliycek,dediğiniz gibi varsa bişey zaten çıkar ortaya.Birde Ablasınınn düğünü varmış seneye,bana sennde gelmeni istiyorum beraber dans ederiz dedi.Mille ne der ne düşünür dedim.Oda sen benim yanımda olda kim ne derse desin falan dedi.bişey demedim.Sözleri hoşuma gitti gitmedi diyemem ama katı kalpbi olmaya çalışıyorm yoksa severim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…