Hoşgeldin Mucizemmm Allahıma Çok Şükür Hamileyimmmm

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Yürekleri birbirinden güzel arkadaşlarım; bu güzel haberi sizlerle paylaşmak gerçektende çok harika bir duygu...

Rabbim lutfetti bu aciz kulunuda sevindirdi nihayet.
Bazılarınız yakından bilir, biz tam 5 yıldır bebek hasretiyle yaşıyoruz. neler yaşamadıkki, ne umutlar, ne umutsuzluklar, hayal kırıklıkları, gözyaşları, dibe vurmalar... hatta 2 ay öncesine kadar dr lar tüpbebekte bile şansımızın çok düşük olduğunu boşuna uğraştığımızı söylüyordu.Ama Allahıma çok şükür öncelikle dua ve sabır ile verdik mücadelemizi ve Rabbim bu mucizesini öyle bir günde bize ulaştırdıki... evlilik yıldönümüzde........ yıllarca uğraşsa böyle bir güne denk getireblirmi insan?

Rabbime binlerce şükür. Rabbim kimseleri bebek hasretiyle sınamasın... Amin

canimmm yaa inan çok sevindim. Demekkii sabrin sonu gerçektende selamet.. Az değil tam 5 sene beklemişsiniz.. Demekki yilmak yok.. çok sevindim canim. Sizi tebrik ederim.. Darisida tüm isteyen ve bekleyen arkadaşlarima olur inş. Aminnnn..

oley beeee hadi gözün aydın allah tamamına erdirir inşallahhh ne mutlu sana en güzel gününde en mutlu haber

sersoyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çokkkkkkkkkkk sevindim canım.allah kucagına almayı nasip etsin canım kendiliğinden mi kaldın tüplemi çok sevindim canım ya

çok tebrik ederim canim allah tamamina erdirri inşallah rahat ve sağlikli bir doğum geçiripde bebğini kucağina alirsin inşallah allahtan ümit kesilmez bak sen sabirla bekledin ve rabbimde sana hediyesini verdi

canimmm yaa inan çok sevindim. Demekkii sabrin sonu gerçektende selamet.. Az değil tam 5 sene beklemişsiniz.. Demekki yilmak yok.. çok sevindim canim. Sizi tebrik ederim.. Darisida tüm isteyen ve bekleyen arkadaşlarima olur inş. Aminnnn..

canım benim sağolasın Allah razı olsun. Aynen yılmak yok yola devam :lepi:

Ayyy çok sevindim ne güzel ne güzel Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar::nazar::nazar:
Normal yoldanmı oldu peki canım...a.s.

sersoyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çokkkkkkkkkkk sevindim canım.allah kucagına almayı nasip etsin canım kendiliğinden mi kaldın tüplemi çok sevindim canım ya

Fokurum canım sağol bitanem ya. dr lar tüp demişlerdi de biz tedaviye başladığımız sırada mücize ya eşimideki sorun birden düzelmeye başladı bizde aşılama yaptırdık ve tuttu çok şükür

Hadi gözünaydın canım ya demekki Yüce rabbim nelere kadir Allah kucağına almayı nasip etsin canım bebişinle mutlu ol...

Kızlar hepimizden allah razı olsun. ağlıyorum yazamıyorum fazla

canım maşallah ne sabır allahım sabrının karşılığını ne güzel vermiş .hayırlı sağlıklı sorunsuzumutlu mutlu bi hamişlik geçirirsin inşallah.allahım hayırlı sağlıklı dünyaa tatlısı mis kokulunu kucağına almayı nasip etsin hadi canım dikkat et kendine ayaklarını uzat tadını çıkarrrrrr

he arada bize de dua et bizim dualarımız seninle

tebrik ederim. Yüce Allahım sizinde dualarınızı geri cevirmedi. İnş sağlıklı bir şekilde sürdürürsün canım.

cnm inan cok sevindim senin adina allahim kucagina almayida nasip etsin isalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha.s.a.s.

canım seni yürekten tebrik ederim. Allah kucağına almayı da nasip etsin, darısı bizlerin başına inşallah.

canım tebrıkler..a.s.
Allah tamamına erdırsın ınsallah..
pekı belırtı varmıydı bıraz bahsedermısın?hıc belırtı felan oldumu??

X