Hoşgeldin Merve Miraç

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.762
0
slm kızlar .. bayağıdır evin trafiği yoğun nete giremedim .. kısaca zor bir doğumum oldu diyebilirim 28 temmuz pzts son kontrolüm oldu , doktorum sabah 7:30 da gel suni sancı deneyelim dedi .. fakat gece 1 de suyum geldi hemen hastaneye gittik.. sancılanmaya başlamıştım ama şiddetli değildi sabah 5 gibi şiddetlendi saat 7 de sadece 2 cm açılmam vardı........ suni sancıyla asla hatırlamak istemediğim 2 - 2,5 saat başladı .. saat 9 u geçmişti ama açılmam 3 cm di .. artık dayanamıyordum sezeryana girdim 9:45 merve dünyaya geldi.. tek bir şey için pişmanım o da suni sancı .. kimseye önermiyorum .. Allah doğum için bekleyen herkese kolaylık versin.. kızım çok tatlı teyzeleri.. onu çok seviyorum .. herşeye değdi.. şimdilik bu kadar kızım ağlamaya başladı... :asigim:

bende seni merak ediyordum gidiyorum dedi noldu acaba diye, canım benim Allah analı babalı büyütsün inşallah, çok tatlı maaşallah,Allah nazarlardan saklasın güzel yazılar yazsın kızına, sanada geçmiş olsun canım, tebrikler

canım allah analı babalı büyütsünn
bana sadece çatala alındıktan sonra suni sancı verildi çok feciydi diğer çektiğim tüm sancılara bedeldi allah o yolda hiç kimseyi bunaltmasıınn

hayırlısı olsun cnm
Allah analı babalı büyütsün inşallah
tadı bambaşka....

geçmiş olsun..tatlı kızınızada Allah uzun ömürler versin biribirinize bağışlasın rabbim sizi..

gozun aydin canim zor ama guzel bir kavusma olmus saglikla buyut yavrunu canim

canım arkadasım tekrar cok gecmıs olsun mervemız masallah cok tatlı vede aynı sana benzıyor allah analı babalı buyutsun hayırlı omurler nasıp etsın ins sende iyisindir canım optumm benım ıcınde bol bol dua et canım korkular sardı benııı gunum yaklasdıkca

Allah uzun sağlıklı ömürlü uzun bir yaşam nasip etsin size,sende benim gibi miraç akşamı doğurmuşsun,ben göbek adını mirac koydum kızımın,

canımmm allah analı babalı büyütsün yavruşunu..tebrıklerr...

hayırlı olsun Allah sağlıklı hayırlı uzun ömür versin.geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…