>----->HoŞgeldiN Beyz@m<----<

Bahar83

beyza'nın annesi --<--@
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
293
0
06,08,2008 Beyza&#8217;m aramıza katıldı!!!
Slm arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba! Muayeneye diye bir gittim pir gittim. 30.08.2008 de muayenem vardı ardındanda annemler geldiğinden girememiştim. Muayenemde doktorum doğum tarihini 06.08.08 diye belirlemişti ve bebişimin boyutunun biraz büyük olduğunu ve çatıma göre sezeryan olabileceğimi söylemişti. Bu iki durum beni biraz üzmüştü. Çünkü ben hep 4,8 diye hesaplamıştım ve sabrım kalmamıştı kızıma kavuşmak istiyordum. Ayrıca kesinlikle normal doğum istiyordum. Neyse kızımın keyfi yerindeydi demek. Derken 1 haftamızı öyle böyle geçirdik. 5inde bende ne sancı var ne bişey sadece karnım ogün aşağı inmişti. Doktorumla konuştuk sancın olursa gel olmazsa 7sinde görüşürüz dedi. Anlayacağınız beklemeye devam ettik. Derken gece 1.30 da uyandım ve sancım vardı ama uykusuzluktanda ölüyodum. Yarı uykulu saat tuttum 1 saat oldu olmadı tekrar sancılandım. Eşimi çağırdım ama herif oh uykusunda. Hesaplıyorum ve sancılarım 10 dakikaya bir düştü. Dedim bu yalancı sancı felan olamaz hemen eşimi ve annemi uyandırdım. Bu arada gideceğimiz hastane 45 dakika felan uzaktaydı. Eşimle anneme diyom sancım geliyo hesapladım 10 dakikada bir. İnanmıyorlar. Yok kızım yalancı sancıdır felan filan. Bi yandan kendim de tereddüt ediyom tabii ama 10 dakikada bir olmasıda yalancı olmadığını gösteriyor. Neyse bu şeklilde 4. 30 a kadar devam ettik sonra dedim yürüyün bu veled geliyor. Hazırlandık hastaneye yol aldık. Hastanede hemen nstye bağlandım çatı muayenesi oldum açılmam 1 santim. Sancılarım iyi. Doktorum 8 e doğru geldi baktılar. Doğumun başlamış sancıların gayet güzel. Bu şekilde giderse normal doğum olacak dedi. Nasıl sevinmiştim. 5 dakika geçmedi. Ebe bebişimin kalp atışlarından şüphelendi. Doktorumu çağırdılar. Ve Maalesef bebeğim o sancılara dayanamadığı için büyük sancılara hiç dayanamaz diyerekten sezeryan olacağımı öğrendim ve doğru sezeryana gittim. Ondan sonrası malum. Saat 8.45de doktorumun verdiği doğum tarihinde kızım dünyaya gözlerini açtı. Allah herkese kolay doğum nasip etsin. Ben sezeryan oldum ama öldüm öldüm dirildim. Kızımın kilosu doğumda 3.200 boyu 50 santimdi. Çok tatlı Meleğim. Resmen Babişkomuzun fotokopisi. Resminide ekliyorum. Herkesi öpüyorum&#8230;

Son düzenleme:
Bende seni merak ediyordum. Bebeğin çok tatlı maşallah. Rabbim analı babalı büyütsün. Darısı başımıza...

cnm benim maşallah bebişine sağlıklı huzurlu güzel bir ömür diliyorum size :))

CANIM ALLAH SAĞLIK VERSİN BEBİŞİNE,:nazar:
UZUN HUZURLU BİR ÖMÜR DİLİYORUM AİLENİZE,

allah analı babalı büyütsün güzelim.kafa capı kaçtı ki catın için normal dogum uygun degil dedi.benim doktorumda kafa capından dolayı sezeryan olabilir dedi.

Allah anali babali büyütsün canim,sağlikli bir ömür dilerim bebeğinle sana tatli prensese iyi bak.

Allah anali babali buyutsun insallah..bu arada darisi da basimiza ama sezeryan olmaz insallah...Allah im saglikli sihhatli uzun omur versin bebisine...

X