horoskopa göre doğru erkek...

fatto

DÜNYAYI KURTARAN KIZ
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.788
8
doğru erkekle misiniz merak ediyorsanız kendinizin ve kocanızın/sevgilinizin doğum tarihini yazın ( şöyle belirtmeniz yeterli; 15.08.1982 ) horoskopunuza bakıp yardımcı olmaya çalışayım... şakkıdı

ayrıca gönderdiğiniz tarihleri bi kez daha kontrol edip doğru tarihi yazdınıza emin olup gönderirseniz sevinirim...ne de olsa sayılar, birbirlerine karışabiliyorlar...ve eğer yorumları kaldırabileceksiniz yorum isteyin lütfen...herkesin ilişkisi mükemmel olamaz, eğer gezegenler de bunu doğruluyorsa bozulmayın lütfen...

sevgiler... a.s.

yorumlarla ilgili bi açıklama yapayım...

toplamda kaç olumlu kaç olumsuz yorum olduğu önemli...mesela 8 olumlu 5 olumsuz yorum varsa genel anlamda olumludur...olumsuz yorumlar mutlaka her uyum tablosunda çıkar...her ilişkinin hem olumlu hem olumsuz tarafları vardır...hangi tarafın daha ağır bastığı önemlidir...

ayrıca ne kadar çok açı yorumu varsa iyiye işarettir...mesela 1. ilişki için sadece 3 açı yorumu var ve üçü de olumlu...2. ilişki için ise 10 açı yorumu var, yarısı olumlu yarısı olumsuz...burda 2. ilişki daha avantajlı yani daha bağlıyıcı bi ilişkidir...yorumların çokluğu olumsuzda olsa az olmasından her zaman daha iyidir...yani nerde çokluk orda güzel ilişki... :)

ama her zamanda dediğim gibi bu çok ayrıntılı bi iş...uyum tablosu aslında daha ayrıntılı bakılmalıdır...bunlar yüzeysel yorumlar...olumsuz yorumlar her uyum tablosunda mutlaka vardır...

Son düzenleme:
:)))

aslına bakarsan aradığım kişi diyebilirim şimdilik utangaçlığı az kaba konuşması dışında sorun yok konuşmayı hallettik sayılır ben kibar konuşmayı öğretmekde oda öğrenmekda kararlı
tek sorun utangaçlık eh onuda hallederiz inşallah
neyse cok ama cok tesekkür ederim
rabbim mutluluk yağmurlarına maruz bıraksın seni

a.s.

aynısı bende de var... sırnaşık şey emek harca o zaman arkadaşım; emeğine değecektir...çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için...inşallah sizde her daim mutlu ve birlikte olursunuz... Şeniz

bende geldim fatto banada bakarmısın canım ben 01.09.1980 eşim 29.05.1975 bakim nasıl bir ilişki bizimki.biraz monoton olduğu kesinde

ben istiorum bana da bakabilimisinnnnŞeniz

ben .10.10.1983
aşkım 02.08.1982

çook tişekkür ederim cınımŞeniz

bende geldim fatto banada bakarmısın canım ben 01.09.1980 eşim 29.05.1975 bakim nasıl bir ilişki bizimki.biraz monoton olduğu kesinde

uyum tablonuz aşşağıda... a.s.

-578 Kare Günes - Günes

Olumsuz durum: Tüm bir hayati olmasa da, bir günü mahfetmeye yetecek kadar karsitliklar vardir. Ilk baslarda iliski harika ve uyumulu olsa da kisa bir zaman sonra uyum bozulacak ve birlikte yasanan hayat dayanilmaz bir hale gelecektir. Eger bu iki kisiden biri çaba sarfetmezse, ya da bir fedakarlik yapmazsa, iliski ayrilik ile sonuçlanacaktir.

-125 Kare Günes - Neptün

Olumsuz durum: Büyük olasilikla, bu iliskide Günes aci çekecektir. Neptün karsisindakini aldatacak, yalanlar söyleyecek ve sadece hayal dünyasinda var olan bir gelecek vaadedecektir. Ancak iliski bu hayalleri gerçeklestirecek kadar uzun sürmeyecektir.

84 Birleşme Mars - Uranüs

Olumlu durum: Insiyatif ve karar alma konularinda benzerlikleri, onlari iyi bir çift yapar.

-84 Kare Venüs - Plüton

Olumsuz durum: Çok güçlü ama yikici bir tutku vardir.

76 Üçgen Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

65 Birleşme Venüs - Venüs

Olumlu durum: Harika bir çift. Ask, nese, anlayis, birlikteliklerini harika kilacak her özellik onlarda mevcut.

52 Sextil Merkür - Satürn

Olumlu durum: Eger Merkür esinde annesini ya da babasini ariyorsa bu iliski yolunda gidecektir. Satürn entellektüel düzeyde ve genel olarak çok verici olacaktir.

46 Sextil Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir.

-43 Zıt açı Merkür - Neptün

Olumsuz durum: Bu iliski ancak hayaller ve ardindan da hayal kirikliklari getirecektir. Bu iki insan birbirlerini hiç anlamayacak ve eger iliski sürerse yalanlar ve aldatma ile sürecektir.

-31 Zıt açı Jüpiter - Plüton

Olumsuz durum: Çok tehlikeli ve yikici bir iliski. En iyisi bu iliskiye hiç baslamamak.

ben istiorum bana da bakabilimisinnnnŞeniz

ben .10.10.1983
aşkım 02.08.1982

çook tişekkür ederim cınımŞeniz

-261 Kare Günes - Venüs

Olumsuz durum: Bu iki kisi birbirlerine karsi çekildiklerini hissederler ancak birliktelik dengesiz olacaktir. Ayri düstükleri bir nokta, örnegin cinsel uyumsuzluk, olacaktir.

190 Birleşme Günes - Satürn

Olumlu durum: Iste dengeli bir çift. Sakin ve sessiz bir birliktelikleri vardir. Bu birliktelik arkadasliktan aska dönüsmüstür. Satürn Günes'e hükmedecektir, fakat Günes bunu zor kabullenebilir. Ancak yine de Günes güvenceyi ararken, Satürn de mükemmel bir es olacaktir. -güneş sensin, satrun sevgilin-

101 Birleşme Mars - Plüton

Olumlu durum: Aralarinda büyük bir fiziksel çekim vardir.

100 Üçgen Günes - Jüpiter

Olumlu durum: Insanlarin birlikte vakit geçirmekten hoslanacagi bir çift. Çekici, uyumlu olduklari gibi arkadaslarini eglendirmeyi de bilirler. Güzel bir birliktelikleri vardir, birbirlerini açik ve içten bir sekilde severler, hayatin tadini çikarmayi bilirler.

92 Birleşme Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir. -satrun sensin-

-78 Kare Venüs - Uranüs

Olumsuz durum: Gelip geçici bir iliski.

76 Sextil Venüs - Jüpiter

Olumlu durum: Bu birliktelik basarili olacaktir. Birlikte olmaktan, yasamaktan mutlu bir çifttir, harika bir aile yasantilar, birbirlerine güvenleri, anlayislari ve benzer begenileri vardir.

67 Birleşme Jüpiter - Plüton

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

47 Sextil Merkür - Uranüs

Olumlu durum: Bu çiftin üzerinde hiç bulut yok. Birlikte olmaktan keyif alirlar, entellektüel düzeyde anlasirlar, fikirlerini paylasmayi severler.

Son düzenleme:
17.08.1988Ben
04.01.1984 Nişanlum tatlicadiarzu

-158 Kare Günes - Mars

Olumsuz durum: Sik sik tartisan, kavga eden bir çift. Sakin sakin konusmayi beceremezler ve birbirlerine karsi hep öfkeli olurlar. Bu karsitligin sebebi ikisinin de karsisindakini bastirmak, yönetmek istemesidir. Ortak bir anlayisa ulasmalari imkansizdir. Erkek etrafina emirler yagdirir, kadin bagimsiz ruhludur, sinirlara ve özellikle de emir almaya gelemez.

115 Birleşme Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir. -satrun sensin-

109 Birleşme Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

93 Üçgen Günes - Jüpiter

Olumlu durum: Insanlarin birlikte vakit geçirmekten hoslanacagi bir çift. Çekici, uyumlu olduklari gibi arkadaslarini eglendirmeyi de bilirler. Güzel bir birliktelikleri vardir, birbirlerini açik ve içten bir sekilde severler, hayatin tadini çikarmayi bilirler.

-92 Zıt açı Venüs - Jüpiter

Olumsuz durum: Ortak yasamlari çok zor olacaktir. Birbirlerini anlamazlar, tamamen farkli zevkleri ve fikirleri vardir.

90 Sextil Günes - Mars

Olumlu durum: Sadece cinsel çekim bu çifti bir araya getirecek. Ideal bir çift olacaklar. Enerjik, hayat dolu olduklari gibi is hayatinda da birlikte hareket edebilecek, macera dolu seyahatlere birlikte çikabileceklerdir.

81 Birleşme Merkür - Neptün

Olumlu durum: Çok iyi anlasirlar.

-80 Kare Merkür - Uranüs

Olumsuz durum: Entellektüel düzeyde anlasamazlar, hatta hiçbir konuda birbirlerini anladiklari söylenemez. Eger birlikte yasama konusunda israr ederlerse dayanilmaz bir gerginlik ve kavgalar onlari bekler.

70 Sextil Mars - Satürn

Olumlu durum: Problemsiz bir hayat sürerler, zamanla asklari arkadasliga döner, birbirlerini iyi anlarlar.

Ikisi de sadiktirlar.

69 Üçgen Mars - Uranüs

Olumlu durum: Insiyatif ve karar alma konularinda benzerlikleri, onlari iyi bir çift yapar.

66 Birleşme Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -satrun sensin, neptün nişanlın-

62 Sextil Mars - Uranüs

54 Birleşme Satürn - Plüton

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik

Son düzenleme:
Olumsuz durum: Büyük olasilikla, bu iliskide Günes aci çekecektir. Neptün karsisindakini aldatacak, yalanlar söyleyecek ve sadece hayal dünyasinda var olan bir gelecek vaadedecektir. Ancak iliski bu hayalleri gerçeklestirecek kadar uzun sürmeyecektir.
burda güneş kim neptün kim anlamadım

burda güneş kim neptün kim anlamadım

pardon söylemeyi unutmuşum...

-125 Kare Günes - Neptün

burda güneş sensin, neptün eşin...

52 Sextil Merkür - Satürn

Olumlu durum: Eger Merkür esinde annesini ya da babasini ariyorsa bu iliski yolunda gidecektir. Satürn entellektüel düzeyde ve genel olarak çok verici olacaktir.

burda merkür sensin...

46 Sextil Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir.

burda satrun eşin...

fattocum konuda genel temizlik yaptım canım kusura bakma olurmu Şeniz
hadi gelmişken bende baktımak istiyorum
benim doğumum 28.09.1987 istanbul
onun doğumu 15.10.1983 rize Şeniz

fattocum konuda genel temizlik yaptım canım kusura bakma olurmu Şeniz
hadi gelmişken bende baktımak istiyorum
benim doğumum 28.09.1987 istanbul
onun doğumu 15.10.1983 rize Şeniz

çok teşekkür ederim temizlik için... a.s. pırıl pırıl olmuş valla... sırnaşık şey

işte uyum tablonuz... a.s.

144 Birleşme Merkür - Venüs

Olumlu durum: Uyumlu bir çift, birbirleriyle konusmayi severler, entellektüel uyum içindedirler, begenileri benzerdir, duygularini birbirleri ile paylasmayi severler.

116 Birleşme Merkür - Plüton

Olumlu durum: Mutlu bir birliktelik.

68 Sextil Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -uranüs sensin, güneş enişte jeyyar -

64 Birleşme Satürn - Plüton

60 Üçgen Jüpiter - Neptün

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

59 Sextil Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -neptün sensin, satrun o-

58 Sextil Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -güneş sensin, uranis o-

55 Üçgen Venüs - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelikleri vardir. Benzer sanatsal zevkleri paylasirlar, hayatlari fantezi ile doludur.

48 Sextil Mars - Plüton

Olumlu durum: Aralarinda büyük bir fiziksel çekim vardir.

-46 Zıt açı Jüpiter - Plüton

Olumsuz durum: Çok tehlikeli ve yikici bir iliski. En iyisi bu iliskiye hiç baslamamak.

39 Sextil Venüs - Plüton

Olumlu durum: Çok tutkulu bir iliskidir. Uzun sürmez ama gelecegi düsünmeden tecrübe edilmesi gerekli ve keyifli olan bir iliskidir.

Merhaba canım...

09,15.1985 benim

05.15.1983 evleneceğim adamın

359 Üçgen Günes - Günes

Olumlu durum: Mükemmel bir uyumu gösterir, bu iki insan çok iyi anlasir. Birbirlerini anlamak, tamamlamak ve desteklemek için yaratilmislardir.

-206 Kare Günes - Venüs

Olumsuz durum: Bu iki kisi birbirlerine karsi çekildiklerini hissederler ancak birliktelik dengesiz olacaktir. Ayri düstükleri bir nokta, örnegin cinsel uyumsuzluk, olacaktir.

-142 Kare Merkür - Venüs

Olumsuz durum: Iliskileri her ne kadar bazen uyum içinde olsa da bazen de rahatsiz edicidir. Birbirlerine uymayan fikirlerini tartisirlar, birbirlerinin hatalarini kabul ettirmek için bitmek bilmez tartismalara girerler.

125 Üçgen Günes - Merkür

Olumlu durum: Birbirlerini iyi anlayan, ortak ilgileri ve meraklari olan bir çifttir bu. Birbirleri ile çok iyi anlasir ve birbirlerine saygi duyarlar.

-112 Zıt açı Günes - Satürn

Olumsuz durum: Kesinlikle birlikte yasamak için yaratilmamislardir. Satürn fazla kaba ve kati oldugu gibi Günes'e göre sakinlikten fazla hoslanir. Ikisi de bu iliskide mutlu olamazlar. -satrun sensin, güneş evleneceğin adam-

68 Sextil Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

60 Birleşme Satürn - Plüton

-50 Zıt açı Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -satrun sensin, merkür o-
38 Sextil Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -neptün sensin, satrun o-

BENIM 23:09:1981 a.s. SAMSUN / TERME

ESIMIN06 06.10.1978 a.s. ALMANYA

168 Birleşme Günes - Satürn

Olumlu durum: Iste dengeli bir çift. Sakin ve sessiz bir birliktelikleri vardir. Bu birliktelik arkadasliktan aska dönüsmüstür. Satürn Günes'e hükmedecektir, fakat Günes bunu zor kabullenebilir. Ancak yine de Günes güvenceyi ararken, Satürn de mükemmel bir es olacaktir. -satrun sensin, güneş eşin-

161 Birleşme Venüs - Mars

Olumlu durum: Bu iliski daha çok cinsellik ve tutku üzerine kuruludur.

160 Birleşme Merkür - Jüpiter

Olumlu durum: Ideal, gösterisli, mutlu bir çift. Entellektüel düzeyde birbirlerini çok iyi anlarlar, birbirlerine büyük güvenleri ve basarili bir aile yasantilari vardir.

151 Birleşme Günes - Jüpiter

139 Sextil Günes - Mars

Olumlu durum: Sadece cinsel çekim bu çifti bir araya getirecek. Ideal bir çift olacaklar. Enerjik, hayat dolu olduklari gibi is hayatinda da birlikte hareket edebilecek, macera dolu seyahatlere birlikte çikabileceklerdir.

-104 Kare Mars - Mars

Olumsuz durum: Eger birlikte bir yasanti kurabilirlerse bu hayat sinir ve karsitlik dolu olacaktir.

101 Birleşme Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

98 Birleşme Jüpiter - Plüton

-97 Kare Mars - Uranüs

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile siddet ve asiri gerginlik içinde yasanacaktir.

59 Sextil Jüpiter - Neptün

39 Üçgen Mars - Neptün

Olumlu durum: Mutlu olabilecek ama yalanlar üzerine de kurulabilecek zor bir iliski. Çok dikkatli olunmasi gerekir.

bende sorayım olur mu astrolojiye ilgim çok zaten :1rolleyes:...

benim 13.12.1988 istanbul/ pendik
eşimin 26.04.1985 istanbul/ şişli

merakla beklıyorum :1rolleyes: sevgiler...

cnm benim bende cok merak ediyorum heyecanla bekliyorum cevabını
06.Mayıs.1987 bulgaristan (benimki)
11.Ağustos.1987 tekirdağ

bu arada bulgaristan için şehir gerekirse targovişte:KK66: kucuk bi ulke olunca şehri onemsemedim.:p
marsım hangi burcta cok merak ediyorum:))

şimdiden teşekkurler..

X