Hormon testinden anlayanlara bakabilir mi

Freshmommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
10.128
9.756
Merhaba arkadaşlar bugün eğitim araştırma Hastanesi'nde önerilen bir doktora gidip muayene oldum hormonlarıma baktırmak istedim adetin 18. günü normalde yumurtlamamı anlamam da problem yok fakat 2 aydır ya iki kere yumurtlıyorum ya da bir kere 4 gün gecikiyor 14 gün yumurta akı geldi kasık ağrısı bacak ağrısı bel ağrısı fakat ateşim çok fazla yükselmedi bugün doktor baktı çatlamış mıdır dediğimde rahmin çok güzel olduğunu yumurtalıkların gayet güzel olduğunu söyledi muhtemelen çatlama olmuştur olmasaydı polip görürdüm dedi hormon istedi adeti beklemeye gerek yok dedi sonuçlarımda gördüğünüz gibi estradiol 200 üstü çatlama demekmiş sizce yeni mi çatladı doktora yetişemedim salı günü bakabilirim dedi yokmuş 2 gün boyunca hastanede. Ben 4 gündür acaba da kaldığım için bir haftada 6 ilişkiyle eşimle degelendrdk bugun ınnalmaz yumurta akım geldi ole bole degıl ya 2. Yumurtlama ya gec eve donecegm duruma gore eşimle degerlendrmek ucun. Azonce anneme gelmıstım tam da

Eklentiler

• IMG_20240814_155909.jpg
    IMG_20240814_155909.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 52
yumurta çatlamış. bence yeni çatlamış çünkü lh seviyeniz de hala çok yüksek. o yüzden yeni çatladığını düsünüyorum ben.progesteron bakılmamış, bakılsa daha net bir sey söylenebilirdi belki rahmin kalınlaşma durumundan. ama doktor onu zaten ultrasonda görmüstür. rahmin iyi dediyse ve yumurtlama olmus dediğine göre rahimde kalınlaşma da gördü diye düsünüyorum.

yumurta çatlamış. bence yeni çatlamış çünkü lh seviyeniz de hala çok yüksek. o yüzden yeni çatladığını düsünüyorum ben.progesteron bakılmamış, bakılsa daha net bir sey söylenebilirdi belki rahmin kalınlaşma durumundan. ama doktor onu zaten ultrasonda görmüstür. rahmin iyi dediyse ve yumurtlama olmus dediğine göre rahimde kalınlaşma da gördü diye düsünüyorum.
Yaa evet görülmüştür değil mi❤️ ah resmen 2 aydır 18.gün yumurtlama oluyor öncesinde de erkendı. Sorun degıl dedı 21.güne dek. Son 7 gundur 6kez değerlendirdik bugece de gıdeym evıme dun degerlendırdık bugece ve yarın da olsun teşekkür ederim cevap ıcın

X