Gebeliğe Hazırlık Hormon testime bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Anlayan var mı?

Eklentiler

• DC548E81-53B5-4EB3-9913-A8F56C73E215.jpeg
    DC548E81-53B5-4EB3-9913-A8F56C73E215.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 137
prolaktin yüksek ama genelde bu değere ilaç vermiyorlar lh fshtan yüksek pko olabilir yada görünümü amh da baktırabilrisiniz
Bugün pko olduğumu öğrendim 😔 amh ne canım

yumurta rezerv testi, pkoda yüksek çıkıyor
Öyle bir test istemedi. Rahim filmi ister diye düşünmüştüm onu da istemedi sormak benim de aklıma gelmedi ki :KK43: ben yumurtalarımın takibini yapar diye düşünmüştüm ne durumda boyutu iyi mi falan diye ama öyle bir şey demedi. İlaçlar verip 6 ay daha deneyin dedi. Sence başka bir doktora gitmeli miyim

Öyle bir test istemedi. Rahim filmi ister diye düşünmüştüm onu da istemedi sormak benim de aklıma gelmedi ki :KK43: ben yumurtalarımın takibini yapar diye düşünmüştüm ne durumda boyutu iyi mi falan diye ama öyle bir şey demedi. İlaçlar verip 6 ay daha deneyin dedi. Sence başka bir doktora gitmeli miyim
ne kadar oldu denemeye başkayalı ?

Rahim filmini sen kendin çektir canım doktoru bekleme onlara göre hep beklemek gerek peki tüplerin kapalıysa 6 ay boşuna beklemiş olmayacak mısın başka doktora git lütfen rahim filmini de çektir bekleme eşin de gitsin doktora bir sperm testi yaptırsın

X