Hormon tahlili sonuçlarım..

hocam merhabalar.
28 yaş.
adetin 3.günü ya da 5.günü değerlerim,bunu çok net hatırlamadım:
estradiol: 27,3
FSH: 6,43
LH: 8,82

sonuçlar normal midir, yorumlayabilirseniz çok sevinirim..
bir de bu sonuçlar 2 yıl önceydi. bikaç aydır bazen ilişki esnasında kasıklarımda basınç gibi ağrı hissediyorum. cinsel isteksizlik ve ilişkiye hazır olmama hali de var. ama vajinada değil,kasıklarımda hissediyorum. nedenleri ne olabilir?
çok teşekkürler.

Hocam 1 yıllık evliyiz hep bebek düşünüyoruz...
doktor muayenem de bir sorun çıkmadı ama hormon değerlerim yüksekmiş...
spermm sayısı normal düzeyde ise...

şu sonuçları acil yorumlayabilirmisiniz.. FSh 10.7 ESTRadol 94.23 Prolktin 468 FT4 18.9 TSH 2
saygılarımla

merhaba tubayok,

En doğrusunun, bir endokrin uzmanına başvurmanız olduğunu düşünüyorum. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
doktor@mayatupbebek.com

mehabalar öncelikle kolay gelsin diyorum 2.5 yıllık evliyim 2 düşük le sonuçlanan gebelik yaşadım kan pıhtılaşması sebebyle buay adetimin 22. günü gebelik testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 26 günde bir adet oluyorum adetime 4 gün var ve doktor hormon testlerinede baktırmıs test sonuçları şu şekilde yorumlarsanız sevinirim
Estradiol 215.9 , fsh 0.99 , total testesteron 0.99 prolaktin ve progesteron lh normal düzeylerde görülüyor
Bu ay klomen kullndım 1 yumurtam oluşmuştu ve 10. gün 26 mm di doktor kist olabilir demişti ve çatlatma iğnesi kullandırmadı cevabınızı bekliyorum iyi çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…